Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
PivOi!
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 14 březen, 2007 13:47  Předmět: Otázka Svíčky Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdravim!! Mám US verzi black widow (shadow spirit) r.v. 2001 a poprvý sem chtěl vyměnit svíčky a ejhle! Běžnym trubkovym klíčem sem se dostal jenom k jedný z nich a k ostatním je blbej přístup-je tak nějak do zatáčky a nedostanu se tam. Napadlo mě, jestli se nemusí sundat hlava... Ale to sem ještě u žádný jiný motorky neviděl. Tak mi snad poradíte Embarassed


  
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 14 březen, 2007 14:11  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

sundavat hlavu kvůli svíčkám je nesmysl......zkus nějakej kloubovej svíčák .....


KLIC.jpg
 Komentář:
 Velikost:  2.33 kB
 Zobrazeno:  12374 krát

KLIC.jpg



  
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 14 březen, 2007 15:00  Předmět:  ok Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

většinou je v origo nářadí klíč na svíčky obsažen- tím by to mělo jít

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

bimbo
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 14 březen, 2007 16:58  Předmět:  svíčky Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Bohužel, svíčky povolíš pouze z origo klíčem, který je v sadě u motorky( moje skušenost) Kloubovej klíč je naprd, páč nemá potřebnou délku a většinou se urve v takzvaném T spoji(musel sem to sletovat) to sem měnil svíčky na Fábii. Dále upozornuji na to, že origo klíč má v sobě (jak to nazvat?) gumu, k tomu , aby svíčka nevypadávala ze šestihranu a poskytla přesné vedení svíčky do závitu- jinak může hrozit i poškození zavitů. Smile Takže jedině zapůjčit od kamarádů a nebo servis. Jinak bych to neriskoval. Ahoj BIMBO Very Happy Very Happy


  
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 14 březen, 2007 17:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To BIMBO: gumu v sobě maj všechny orig. svíčáky (nepovažuju za svíčák trubkový klíče) a je tam pro ochranu porcelánu.
- Samozřejmně že originál klíč k motorce je nejlepší, ale spousta lidí kupuje motorku ojetou a zřídka kdy je s originál nářadím.


  
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 14 březen, 2007 17:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

co takhle gola + kloub + ořech svíčák

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

PivOi!
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 14 březen, 2007 19:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Kurvy jedny šikmooké... Takovou zhovadilost složitou vymyslet. Ořech se tam nevejde. Jinak díky za rady. Zkusim shánět.


  
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 14 březen, 2007 19:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ořech se tam vejde ale asi jen ten vícezubej... hledej šmudlo

_________________
Image



Naposledy upravil Petr dne st 14 březen, 2007 21:05, celkově upraveno 1 krát
Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 14 březen, 2007 21:03  Předmět: Strašný ! Ořech se tam nevejde. Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jo jo musíš hledat šmudlo, nebo zajet někam do servisu aspoň poprvé. Cool


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

bimbo
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 15 březen, 2007 08:10  Předmět:  svíčky Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To-PiVoi- škoda že nejseš ,ze severočeského kraje,abys to neměl tak daleko. Kdybys přijel rád Ti ho zapůjčím. Zkus hledat tady na foru, kdo je Ti nejblíž bydlištěm a zda by ti ten klíč nepůjčil. Smile Very Happy V nějakém dobrém servisu bude určitě také solidni mechanik, který Ti to půjčí. Surprised Držím palce. Ahoj BIMBO


  
PivOi!
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 21 březen, 2007 14:15  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No jo budu muset zkusit servis... Kvůli svíčkám Confused Tak to bude poprvé


  
bimbo
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 21 březen, 2007 23:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ježiš marjá, kvůli takový prkotině servis. A kluci Pardubičáci by Ti nepomohli ???? Shocked Když je tam tak silná odnož?? Sad Smile


  
Lexani

PivOi!
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 22 březen, 2007 01:26  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak mi dej na tu odnož kontakt... Já se tady ještě moc neorijetuju Embarassed


  
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 22 březen, 2007 07:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pardubičáci pomocte mu!


seznam členů
dole vpravo se bává další stránka

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 22 březen, 2007 09:58  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

PivOi!
Ahoj PivOi!, já jsem si koupil svíčky v motoshopu "Moto007" a tam mi je hned zadarma zadělali, ale ten bohužel před 14ti dny krachnul Sad ... rád bych Ti pomohl, ale nemám na to klíč Sad . Myslim si ale, že když si zajedeš na Duklu do Hondy a ty svíce koupíš tam, grátis Ti je tam daj - nebo aspoň půjčej klíč. Very Happy . Kdyžtak napiš a něco vymyslíme.


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 22 březen, 2007 10:08  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

možná krachnul právě proto Very Happy


  
PivOi!
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 22 březen, 2007 10:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Díky za rady.. Už je na cestě!! Very Happy


  
wiki



Věk: 59
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 198
Bydliště: Vohančice 22, Tišnov

Motorka: VT1100C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 22 březen, 2007 10:45  Předmět:  svíčky Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdar mechanici.


Ja som mal na mojej jedenástke rovnaký problém ale vyriešil som to takto: časť rebrovania ide dolu /dva malé imbusy/ a potom je tam odrazu dosť miesta. A kľúč som použil trubkový presne na sviečku a do neho vložený o číslo menší, tým narástla dĺžka a išlo to pekne. Nemalo to síce tú gumu vo vnútri ale pri troche opatrnosti a citu v tom nevidím problém. Kľúče som rovno pre istotu pribalil k náradiu.
Tak toľko moja skúsenosť. Cool

hell Wiki hell


Panna Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele wikiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

medabeda
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 10 duben, 2007 14:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

JOJO.před círka 8jáhry jsem měl to samý Mad ,tak hurá do kovomatu a hurááá koupil jsem svíčkový hluboký s gumou uvnitř proti vypadnutí cííírka za 200kč.A od tééé doby sááám sobě sááám Good montuju a montuju Very Happy


  
medabeda
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 10 duben, 2007 14:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

JOJO.před círka 8jáhry jsem měl to samý Mad ,tak hurá do kovomatu a hurááá koupil jsem svíčkový hluboký s gumou uvnitř proti vypadnutí cííírka za 200kč.A od tééé doby sááám sobě sááám Good montuju a montuju Very Happy


  
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr