Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 16 březen, 2012 22:20  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jára Cimrman napsal:
A teď už jenom pokat pár let kolik vydrží Embarassed J.C.


taky doufám, zatím víc než dva roky vydržela ta původní

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 22 březen, 2012 21:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dnes jsem dával na švárovu VT 750 C4 novou baterku a zvolil jsem Motobatt, měl jsem to při cestě a tak jsem ji vyzvedl v Praze a točí jak blázen. Uvidíme. Shocked J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 22 březen, 2012 21:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jára Cimrman napsal:
Dnes jsem dával na švárovu VT 750 C4 novou baterku a zvolil jsem Motobatt, měl jsem to při cestě a tak jsem ji vyzvedl v Praze a točí jak blázen. Uvidíme. Shocked J.C.


taky jsi měl ten pocit že točí výrazně víc?

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 22 březen, 2012 22:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nemám s čím to srovnat ale motorka chytá na cvaknutí o startér a točí opravdu svižně. Já mám na mojí jedenáctce JTM baterku starou rok a takový kule určitě nemá i když chytá perfektně. Uvidíme po pár sezonách Embarassed J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Honza P



Věk: 65
Založen: 07. 09. 2008
Příspěvky: 163
Bydliště: Nepomuk- Dvorec

Motorka: VT750C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 23 březen, 2012 19:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj, já koupil baterku YUASU, mam ji od r. 2008 a zatím drží, žádný problém, hlavně v zimě ji nenechat bez nabíječky.
Suché silnice a slunce v zádech song Enjoy chopper


Kozoroh Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Honza PZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
casik



Věk: 47
Založen: 26. 02. 2012
Příspěvky: 16


Motorka: VT1100 C2 sabre 04
blank.gif
PříspěvekZaslal: po 26 březen, 2012 01:01  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

to Petr, muzu se zeptat kde jsi objednaval?

_________________
.............two wheels for life..............

Váhy  Drak OfflineOsobní galerie uživatele casikZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 26 březen, 2012 02:18  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Casík, ty máš ale VT 1100 Sabre a tam není baterka typu T ale klasický tvar baterky, Pořádně se podívej ať nekoupíš něco co tam nepatří Embarassed J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 26 březen, 2012 06:48  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

já kupoval u www.motops.cz

v neděli objednal a v pátek došla ...

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
casik



Věk: 47
Založen: 26. 02. 2012
Příspěvky: 16


Motorka: VT1100 C2 sabre 04
blank.gif
PříspěvekZaslal: po 26 březen, 2012 08:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To Jara, objednal sem MBTX 12 U , podle tabulek by to mela byt on a mad , po pul hodine co jsem objednal volal chlapek ze to odesila PPLkem a zitra ji mam doma. A priste prosim Casik s kratkym mekym Laughing

_________________
.............two wheels for life..............

Váhy  Drak OfflineOsobní galerie uživatele casikZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 26 březen, 2012 09:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já bych to jméno být tebou změnil na dlouhý s tvrdým Embarassed J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Vomix



Věk: 42
Založen: 03. 07. 2008
Příspěvky: 17
Bydliště: Buštěhrad

Motorka: VT
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 11 květen, 2012 11:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak jsem taky koupil nakonec motobatt a točí jak blázen. Jedinou nevýhodou je, že její jasně žlutá barva je vylézá z podkrytu a je tam prostě vidět. Dále jsem potkal chlápka, co si jí taky koupil a říkal, že už nikdy. Nejdřív točila, jak blázen a najednou v tu nejblbější chvíli na benzínce na vyjížďce klekla - byla úplně mrtvá. Podle mě měl smůlu na konkrétní kus. Já jsem zatím maximálně spokojenej a ukáže teprve čas.

_________________
Vomix

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele VomixZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 11 květen, 2012 11:57  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já ten spodek co čouhá pod deklem stříknul černým barvosprejem a ani si ji nevšimneš Cool

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

casik



Věk: 47
Založen: 26. 02. 2012
Příspěvky: 16


Motorka: VT1100 C2 sabre 04
blank.gif
PříspěvekZaslal: pá 11 květen, 2012 17:24  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Moje je taky vytuněná černým matem bleee

_________________
.............two wheels for life..............

Váhy  Drak OfflineOsobní galerie uživatele casikZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 11 květen, 2012 18:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To právě každýmu bude vrtat v hlavě co to je za žlutou baterku mad J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
fananek



Věk: 64
Založen: 18. 05. 2011
Příspěvky: 80
Bydliště: Poděbrady

Motorka: VT 750C2 Spirit
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 12 květen, 2012 13:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mohu zde také napsat také několik oslavných vět na svou baterečku. Zmínil jsem se o ni na vlákně AKUMULÁTOR, kde se také na toto téma, ovšem ve spojení s nabíječkou, psalo. Teda baterku KOYO KTZ14S-BS jsem koupil loni v říjnu v suchém stavu. Letos koncem dobna jsem ji vybalil, změřil - a hele, měla 12,6 plnokrevných voltíků. Dolil jsem dodanou H2SO4, nebo co to bylo za žíravinu, a připojil na zcela automatickou, skvělou a jedinečnou Optimate4 (je to dražší lídlovka) a dále ponechal v její péči. Když zelené světlo ohlásilo vše OK, vložil jsem ji do útrob Šedinky, otočil klíškem a zmáčkl startér. Naskočila na první pokus a od té doby bez problému spolupracuje. Jsem opravdu spokojený. To samé přeji všem ostatním. Mějte prima den, ať máte černou jako já, žlutou, přestříkanou ... Cool


Lev Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele fananekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr