Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
tosive
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 22 květen, 2012 20:05  Předmět:  problém s elektrikou
22. 05. 2012
Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdravím,mám problém. Mám šediváka šestku a chová se nějak divně. Když je studená tak start a vše ostatní je naprosto v pohodě když je po jízdě v provozní teplotě zastavím dám neutrál tak zelená kontrolka bliká a nebo nesvítí vůbec a když dám bočák tak motor vypne. A nejde nastartovat prostě nedělá nic,ani ťuk,odběr nějaký je světlo pohasínápokud je v provozní teplotě a to i když je bočák dole nebo nahoře. jakmile trochu vychladne cvak a opět vše na první šup. Už jsem vyčistil snad všechny kontakty které jsem našel a stále stejné. Neměl jste někdo podobný problém??


  
tosive
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 22 květen, 2012 20:10  Předmět: Mrk (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Aby nedošlo k omylu,bočák myslím stojan ne sytič jak už si někdo myslel.


  
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 22 květen, 2012 20:57  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tady http://www.partsdepot.cz/originalni-dily/motorky/Honda/1998/VT600CD/74889/ položka č. 9 je spínač neutrálu asi bych podle toho co píšeš začal tam. Okruh jde dál přez spínač ve stojanu a spojkové páčky. J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

zziippoo



Věk: 56
Založen: 11. 04. 2012
Příspěvky: 16
Bydliště: Sušice

Motorka: vt600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 22 květen, 2012 22:29  Předmět:  problem elektrika Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

kdyby jsi na fcb rovnou napsal že ti nesvítí a nebo bliká neutrál tak by bylo po hledání hned :-) nedalo mě to šel jsem to zkusit do garáže , takže vytažený stojan zařazeno nenastartuješ , vyřadíš startuješ kontrolka neutrálu svítí pořád a konrolka stojanu svítí taky !! zatažený stojan zařazeno a zmáčknutá spojka!! startuje ,konrolka neutrálu nesvítí a ani kontrolka stojanu malá oranžová na tachometru!! takže zkus startovat bez stojanu a se zmačknutou spojkou to ti ukáže jestli más v háji čidlo neutrálu .


Lev Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele zziippooZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránkyICQ
Libor600



Věk: 65
Založen: 09. 08. 2009
Příspěvky: 287
Bydliště: Vavřineč

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 23 květen, 2012 14:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Razz zcela správně,zbývá jen malý dodatek -pokud je stojan vyklopený i při zmáčklé spojce a zařazení rychlosti motor chcípne. Jištění proti rozjezdu s vyklopeným stojanem Shocked


Střelec Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Libor600Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
tosive
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 23 květen, 2012 22:08  Předmět: Jo jasně ! (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

dikec vypadá to fakt na to čidlo,dneska jsem ho ráno vyměnil z jiné motky a pohoda. Vše funguje jak má. Hold pořád je se co učit!! Tak přeji všem hromadu km bez škrábanců a jiných problémů.


  
HondaMCH

zziippoo



Věk: 56
Založen: 11. 04. 2012
Příspěvky: 16
Bydliště: Sušice

Motorka: vt600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 24 květen, 2012 07:53  Předmět:  tak nevím Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

mad hele dělej si prdel z někoho jineho tady píšeš že si ráno vyměnil čidlo a na fcb napíseš tohle Tomáš Mrůzek Hmm,tohle vše už jsem udělal 2x a dělá to pořád,no jak říkám asi pujde k lékaři :-/ už má na to nárok. bylo to večer v tu samou dobu


Lev Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele zziippooZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránkyICQ
tosive
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 25 květen, 2012 21:45  Předmět: Nápad (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

nene žádná prdel,jen došlo k překlepu a záměně,řeším jěště jiný problém ,ale důležité je že už je to v pohodě a motorka jezdí tak jak má. Díky za rady.


  
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr