Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Máří



Věk: 54
Založen: 25. 07. 2009
Příspěvky: 55
Bydliště: Andělská Hora 43 Chrastava

Motorka: VT 600 Shadow VLX US Version
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 23 červen, 2012 19:07  Předmět:  Záchrana padající VT Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak jsem minulé úterý vyrazil obědnat náhradní díly na jedno vozidlo které jsem tu měl doma na opravu.Když jsem se vrátil domů začalo kapat z nebe a tak jsem chtěl bublinu uklidit do garáže,mám garáž mírně z kopce a vždy do ní couvám tak, že na motorce sedím,ale tentokrát jsem si stoupl vedle ní a do garáže jsem zacouval jinak než obvykle.když jsem ji dával na stojan tak jsem neustál rovnováhu na jedné noze a bublina mne zahodila na levou ruku tak hezky,že jsem měl palec v kloubu ohnutý do pravého úhlu ven od ruky,což o to ten jsem si do kloubu nahodil zpátky,ale po půl hodině to začalo bolet nějak víc tak mne synátor odvezl do Liberecké nemocnice,kde mi po rentgenu našli zlomený 2 článek levého palce po délce,ale šrouby jsem odmítl.Ted v pondělí jsem byl na kontrole a po doporučení lékaře jsem se nechal ukecat na šroubování.Výsledek středeční operace je 2 šroby do zlámané kosti a plastika kloubního lůžka,kde fragment chrupavky byl o 90 stupnů otočený.Co z toho plyne?Motorku jsem uchránil ,ale v létě se stejně nesvezu.Příští pátek jdu na vyndání stehů,mám to v dlaze a motorka je přikrytá v garáži a čeká.Ahojky lidičky a najedte nějaký ten kilometr i za mne.


Beran Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele MáříZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
jardamoto



Věk: 50
Založen: 03. 06. 2012
Příspěvky: 16
Bydliště: Praha


czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 23 červen, 2012 20:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak s tohoto mi je normálně zle a cítím teda s tebou to je do pr... pech no tak zas víš že letošní sezonu tě nesejme magor v plechovce držím palec a brzo se uzdrav.


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele jardamotoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 23 červen, 2012 23:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To tedy nevymyslíš, to musíš prožít Shocked J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 25 červen, 2012 09:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Když napíšu, držím ti palec, aby ti vše dobře dopadlo, vypadá dost provokativně.
Ale opravdu ti přeju, ať se z toho rychle a hlavně bez následlů uzdravíš.

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Máří



Věk: 54
Založen: 25. 07. 2009
Příspěvky: 55
Bydliště: Andělská Hora 43 Chrastava

Motorka: VT 600 Shadow VLX US Version
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 25 červen, 2012 12:05  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Díky lidičky,naštěstí už nic nebolí a až mi v pátek vyndají stehy uvidíme jak to bude vypadat.Motorka stojí přikrytá v garáži a čeká na výjezd.Třeba s Vámi pojedu letos na Ještěd to už bude ruka v pořádku.Ahojky a díky za podporu.


Beran Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele MáříZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Máří



Věk: 54
Založen: 25. 07. 2009
Příspěvky: 55
Bydliště: Andělská Hora 43 Chrastava

Motorka: VT 600 Shadow VLX US Version
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 07 červenec, 2012 23:04  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak když mi vyndali stehy,dostal jsem na ruku místo sádry ortezu,super.Ted o prodlouženém víkendu jsem neodolal a na motorku jsem si sedl a zkusil se svézt.I přes málo pohyblivý palec jsem si zajel do Pekelných dolů i když jsem si sebou vzal doprovod,protože co kdyby?A dobrý,pomalu si rozcvičuji ten kloub ,kde není plastika a docela dobrý,druhý kloub můžu začít rozcvičovat až po kontrole 17.7.Manželka mi tedy vynadala,ale nakonec jela se mnou a jezdí s námi mladej který tedy má taky Hondu ale jen malý NSR,sice nám všude stačí,ale je to taková včelka.Jako doprovod super a rád se někam podívá.Zatím se tu mějte a těším se na Ještěd,to už budu v pohodě.


Beran Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele MáříZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 07 červenec, 2012 23:56  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No tak už jezdíš a za chvíli budeš chlapík Shocked J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 08 červenec, 2012 12:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já věděl, že to půjde. Když se chce, tak všechno jde.

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
PIN'dour



Věk: 46
Založen: 23. 10. 2009
Příspěvky: 124
Bydliště: Poděbrady

Motorka: shadow 750 aero C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 08 červenec, 2012 13:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak to držím palce v rozcvičování!!!!! Ať se ti vše zahojí bez žádných následků. Stát se muže cokoli, tak hlavně, že to dopadlo dobře.


Vodnář Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele PIN'dourZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr