Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Monkey
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 15 březen, 2007 00:07  Předmět:  750C Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Cokoliv na motorku.. Koupil jsem ji a je to úplná nahotinka..... Ale krásná. Jestli teda někomu něco zbývá, tak po tom skočímmmmmm. Dýky


  
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 15 březen, 2007 07:46  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj, jak dlouho jí máš?

Koukni sem

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Monkey
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 15 březen, 2007 10:28  Předmět:  kouknul jsem... Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jo moc je to pěkný.hned mi padlo do oka několik věciček co mi kocourkovi sedly. Jaký máš zkušenosti s obchodem přes internet?
No co se týká motorky byl to můj sen od mládí, znáš to. Kvůli rodině jsem se všeho vzdal, přestěhoval a mašinky museli z domu, nebylo na místo. Kluk je velký, žena je taky velká Surprised)) a já jsem spokojene. Mám ji cca 14 dní, teď servis oleje, filtry, svíce a půjde to... teda pojede. Sháním rady - jaký oleje, svíčky... Doporučují mi Brisky, máš to vyzkoušený?


  
Lexani

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 15 březen, 2007 10:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tak se s doplňky neunáhli, dej tomu čas a pořádně vybírej... šetří to prachy

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Simox



Věk: 38
Založen: 11. 11. 2006
Příspěvky: 302
Bydliště: Praha

Motorka: Honda VT 1100 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 15 březen, 2007 10:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

S Briskem nevim, ale já nedám dopustit na NGKčka


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SimoxZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Monkey
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 15 březen, 2007 11:28  Předmět:  NGK x Brisk Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

NGK jsou sice dražší , ale mám s nimi jen ty nejlepší zkušenosti. Nelepí, dobře zapalují a mám je vyzkoušené na autech. Na motorce ne, ale přikláním se taky ke kvalitě.
P.S. Máte někdo radu jaký olej a mazivo na řetěz?
Dýky


  
Lexani

lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 15 březen, 2007 11:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

taky používám svíčky NGK a olej motul


  
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 15 březen, 2007 11:48  Předmět:  ok Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ze zkušenosti vím, že nejlepší co je u nás k sehnání ze svíček pro naše krásky jsou Nippon Denso a pak ty NGK

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
medabeda
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 11 duben, 2007 21:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jojo NGK a MOTUL song


  
Lexani

jarin



Věk: 64
Založen: 13. 12. 2006
Příspěvky: 98
Bydliště: Jirkov

Motorka: VT 750 Shadow US
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 12 duben, 2007 07:18  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

já používám Motul 5100 10W 50 ESTER a svíčky?........do té doby,než se mi podařilo to párkrát "uchlastat",jsem používal NGK. Pak nastal problém se startováním,trošku více sytiče.......a bylo po svíčce pláč . Známý mi doporučil Brisk( on jiné nepoužívá, a jezdí motokros) ,moc jsem mu nevěřil ale koupil jsem je ( Brisk Platinum BR 12 YPY, 130 kč, 90 000 km) a od té doby motor chytá jak fík! popiskovat is ....potud mé zkušenosti vztekle se válet


Vodnář Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele jarinZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Monkey
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 15 duben, 2007 20:49  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Něco na tom bude, mám tam NGK a stává se mi že když dojíždím, zastavím tak má snahu se hádat a umře... Se sytičem taky nic moc, špáátně chytá . V tahu ale jede na jedničku.


  
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr