Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 04 říjen, 2012 21:34  Předmět:  Mrtvo Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

mad Co se děje, je tady nějak MRTVO Sad J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Shiny



Věk: 69
Založen: 03. 05. 2012
Příspěvky: 376
Bydliště: Dobřichovice , Praha - západ

Motorka: VT 1100 C2 Sabre
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 04 říjen, 2012 21:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Je....jsem tu pořád ale nikde nic..... drink


Býk Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele ShinyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Zdenek_53



Věk: 71
Založen: 09. 07. 2011
Příspěvky: 69
Bydliště: Jilemnice

Motorka: VT 750 C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 04 říjen, 2012 21:47  Předmět:  Mrtvo Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já jsem si myslel , že mám zablokovaný stránky. Shiny jak bylo na Slovensku?

Zdenek


Beran Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Zdenek_53Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Shiny



Věk: 69
Založen: 03. 05. 2012
Příspěvky: 376
Bydliště: Dobřichovice , Praha - západ

Motorka: VT 1100 C2 Sabre
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 04 říjen, 2012 22:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdenku, naprosto krásně...jen škoda, že jsEM nemohl jet na motorce, žena by to za mnou nezvládla....první den zima a déšt, ale zalezlo se do bazénu s horkou vodou, večer na chatě u krbu vínečko :-))) Druhý den pěší tůra, zabloudili jsme ale bylo nádherný počasí, třetí den pěší tůra slunečno...ale bolely nohy jako čert, jsem masér a večer jsem masíroval nohy nad všem v chatě :-)))) Ale popíjeli jsme Tatranský čaj a to byla síla :-)))) No pak nazpět, krásný silnice až po naše hranice....skrz Brno 2 hodiny brrrrrr a pak domů po tom tankodromu děs a hrůza.... Ale u benzínky jsme viděl nějakýho maníka na enduru co jel snad kolem světa :-)) vezl si sebou i náhradní pneu, :-)))) ALE JINAK TO BYLO SUPR :-)))Ale příští rok to Slovensko udělám několikrát na motce je tam nádherně a krásný silnice


Býk Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele ShinyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Zdenek_53



Věk: 71
Založen: 09. 07. 2011
Příspěvky: 69
Bydliště: Jilemnice

Motorka: VT 750 C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 04 říjen, 2012 22:10  Předmět:  Mrtvo Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Shiny to zní jako pohádka, ale je fakt že Slovensko je hodně jiné než u nás doma. Byl jsem tam letos asi po patnácti letech mám příbuzné u Humenného.
Zdenek


Beran Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Zdenek_53Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Shiny



Věk: 69
Založen: 03. 05. 2012
Příspěvky: 376
Bydliště: Dobřichovice , Praha - západ

Motorka: VT 1100 C2 Sabre
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 04 říjen, 2012 22:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mám rád Slovensko krásný cesty a je tam hodně co vidě, je tam co pít i jíst :-)))t...jen jak se tam dostat a nemuset po těch našich "tankodromech"


Býk Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele ShinyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

risose



Věk: 43
Založen: 12. 07. 2008
Příspěvky: 78
Bydliště: Senica

Motorka: honda shadow vt600
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: čt 04 říjen, 2012 22:25  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No páni ste ma milo prekvapili. Taka chvála na naše cesty? Ja som bol zase tento rok u vas vHlubokej a Krumlove a tiez sa mi velmi pacili vase cesty,az na tu dialncu na Brno.Snazili sme sa jet po kraji ale pri najblizsom zjazde z dialnice sme to vzdali.Cely vylet sa vydaril az na posledny den ked v jednej restauracii zrejme rodinny podnik si nas po hodine nikto nevsimal tak sme sa zobrali a isly preč.Ludia čo dosly pred nami mali uz davno jidlo na stole a my nič.Ale oplatilo sa íst dalej.U nejakýho Býka sa to volalo.Mali to starsi manzelia ale velice ochotny,rychli a velke porcie.Ešte sa chystame pozret tento rok do Hoštic tak snad vijde pocasi


Ryby Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele risoseZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Shiny



Věk: 69
Založen: 03. 05. 2012
Příspěvky: 376
Bydliště: Dobřichovice , Praha - západ

Motorka: VT 1100 C2 Sabre
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 04 říjen, 2012 22:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Risose: No jo na blbý lidi narazíš všude..ale to nás neodradí, když nechtěj naše peníze dostane je někdo jinej :-))) Hoštice nic moc je to takovej dost "umělej skanzen" je tu plno jiných věcí na vidění :-))) Ale to je asi v každé zemi :-))


Býk Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele ShinyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 05 říjen, 2012 09:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

V Hošticích jsem několik let zvučil stodolu Michala Tučného a to byla supr akce těch 10 až 15 tisíc lidiček, jednou tam taky krásně schořel seník, náhodou tam nikdo nebyl nebo utekly. Konec konců, co jinýho dělat v seníku než kouřit Embarassed J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

djbb



Věk: 37
Založen: 20. 06. 2012
Příspěvky: 15
Bydliště: Slovensko

Motorka: VT600C
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: pá 05 říjen, 2012 09:24  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdarec pankovia..

to ze je tu dost mrtvo som si aj ja vsimol, ale par ludi sa tu stale najde.. hold, vela ludi to tu pouziva iba na zdroj vasich skusenosti a mudrosti ohladom mtoriek :-)

tiez by som sa rad povozil po cechach, mne sa tm paci, ale najskor asi viac precestujem slovensko.. i ked aspon kusok za hranice isto zabrdnem :-)

inac ak by ste chceli tip na vylet na slovensko v blizkosti hranic, tak Stara Bystrica na Kysuciach je to prave orechove.. na peknom namesticku s orlojom sa da posediet a zatial vzdy som tam stretol najmenej 15 motoborcov s roznymi strojmi.. od Goldwingov cez chopre, nahace az po cross :-)


Vodnář Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele djbbZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Shiny



Věk: 69
Založen: 03. 05. 2012
Příspěvky: 376
Bydliště: Dobřichovice , Praha - západ

Motorka: VT 1100 C2 Sabre
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 05 říjen, 2012 10:10  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

djbb. Taky jeden typ...je to blízko Slovenska..Zkus Ostravsko Opavsko a hlavně nesmíš minout Motobar u Hanky :-)))) Ten je prostě boží :-))


Býk Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele ShinyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Shiny



Věk: 69
Založen: 03. 05. 2012
Příspěvky: 376
Bydliště: Dobřichovice , Praha - západ

Motorka: VT 1100 C2 Sabre
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 05 říjen, 2012 10:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

J.C......no pamatuju že jsme v seníku dělávali i něco jiného :-))) song
Jo a Hoštice...je to blízko rodičů a švára tam občas hraje se svou kapelou a nedávno tam zažil, že se nějací cizinci ptali dědy co tam pracoval před baráčkem, kolik mu platí :-)))) oni to brali tak, že je to placený komparz v postaveném skanzenu :-)))


Býk Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele ShinyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 05 říjen, 2012 11:11  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Je teď nějaká jalová sezóna asi Enjoy


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Shiny



Věk: 69
Založen: 03. 05. 2012
Příspěvky: 376
Bydliště: Dobřichovice , Praha - západ

Motorka: VT 1100 C2 Sabre
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 05 říjen, 2012 11:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Martin_s: na ježdění ano na pokec ne :-) song


Býk Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele ShinyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 05 říjen, 2012 11:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To máš pravdu Smile nebo na drink je dobrá doba song


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
HondaMCH

Shiny



Věk: 69
Založen: 03. 05. 2012
Příspěvky: 376
Bydliště: Dobřichovice , Praha - západ

Motorka: VT 1100 C2 Sabre
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 05 říjen, 2012 11:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Martin_s: to jo ale pak zese nevlezu na Mařenku :-))) kdyby náhodou vykouklo sluníčko :-))


Býk Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele ShinyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Marty



Věk: 59
Založen: 18. 07. 2009
Příspěvky: 497
Bydliště: Horoměřice

Motorka: VT 750C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 05 říjen, 2012 20:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

to já na Zuzku vlezu i nalitej drink a může i pršet... Very Happy

_________________
Cesta je cíl

Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele MartyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Shiny



Věk: 69
Založen: 03. 05. 2012
Příspěvky: 376
Bydliště: Dobřichovice , Praha - západ

Motorka: VT 1100 C2 Sabre
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 06 říjen, 2012 20:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Marty: :-)) tak to jsi zabodoval :-))) Enjoy


Býk Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele ShinyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Shiny



Věk: 69
Založen: 03. 05. 2012
Příspěvky: 376
Bydliště: Dobřichovice , Praha - západ

Motorka: VT 1100 C2 Sabre
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 06 říjen, 2012 20:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Včera jsem jel na jih..chtěl jsem na motce ale okolnosti mne donutily jet autem....ale trpěl jsem, trpěl, pokaždé když jsem potkal motku jako by se mi něco v těle sevřelo, že jsme tý svý (Marušce) nevěrnej a válím si prdel v autě.....a že jich sakra jezdilo....


Býk Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele ShinyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Shiny



Věk: 69
Založen: 03. 05. 2012
Příspěvky: 376
Bydliště: Dobřichovice , Praha - západ

Motorka: VT 1100 C2 Sabre
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 07 říjen, 2012 13:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Chčije a chčije Sad


Býk Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele ShinyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr