Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Gunman



Věk: 45
Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 153
Bydliště: Tábor

Motorka: VTX 1800N
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 03 červenec, 2007 23:33  Předmět: Nápad Krátký příběh s ponaučením Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak si takhle spokojeně jedu mezi Netolicemi a Bavorovem s myšlenkou na pivo,které "vdechnu" po dlouhém dni.Když tu náhle vidím cca. 40 metrů přede mnou srnku,spokojeně stojící 5 metrů od krajnice.Tak pustím plyn a nechávám mašinu dojet s tím ,že uvidím co se stane.Všechno jde v pohodě,chlupatá holka je v klidu a já také.Co čert nechtěl samozřejmě jak jsme byli od sebe na pár metrů,srnku napadlo,že bude lepší silnici přeběhnout.Samozřejmě došlo ke střetu a díky malé rychlosti a SAKRA BOHOVSKÉMU ŠTĚSTÍ jsem srážku opouštěl stále v jedné stopě a v sedle.Bohužel srnka byla na místě mrtvá.Padací rám ochránil moje koleno a holeň,ale to bylo jen takové "štrejchnutí".Hlavní nápor chytla konzole stupačky,ale v podstatě dopadla také dobře a nakonec to byla jediná škoda způsobená mojí milované holčicce.Což spravil svěrák a pár úderů kladiva.Závěrem ono ponaučení,děkuji padacímu rámu i když jsem nespadl a hlavně až přístě uvidím nějakou chlupatou potvoru poblíž silnice tak zastavím a budu troubit tak dlouho dokud nebude pryč z dostřelu mojí brokovnice.
P.S.:Srážku jsem ohlásil policii.A ani po hodině čekání a několika telefonech,kdy jsem byl ujištěn že myslivci jsou již na cestě,to nevydržel ani policista na telefonu a oznámil mi že to je banda kre... ,zeptal se mě na přesnou poluhu srážky a poslal mě pryč.


Změnit velikost z P1040190.JPG
 Komentář:
 Velikost:  109.93 kB
 Zobrazeno:  5252 krát

Změnit velikost z P1040190.JPG



Střelec Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele GunmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 04 červenec, 2007 06:32  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

to "ponaučení" je hodně pravdivé. Bohužel pro srnku a předkopy jsi to zjistil pozdě.
Řekl bych, že ve vztahu k srnkám a "vysoké" vůbec, platí ještě jedno pravidlo. "Když ti přeběhne přes cestu srnka tak hodně zpomal, nebo raději zastav, protože za chvilku poběží druhá."


mj. když jsem se potmě vracel ze "zakládajícího srazu SHOC" tak jsem zažil to samé, jen jsem měl asi o 20cm větší kliku a pro oba to dopadlo dobře.

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 04 červenec, 2007 06:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Teda ty jsi měl štěstí, že to takhle dopadlo - znám i horší případy Sad ... ta srnka bohužel tolik štěstí neměla. Na srnky je potřeba dát opravdu bacha - rozhodnou se většinou těsně před tebou, že teď je ta nejlepší doba na přejití silnice - ségra takhle udělala škodu 50.000 na Oktávce - a pojišťovna od toho dala ruce pryč. čau


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 04 červenec, 2007 06:49  Předmět: Jo jasně ! srnka Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Chlapáci jezdím často ráno i večer z Vysočiny a tenhle problém se mě stal už několikrát jak autem tak i na motocyklu, naštěstí jsem to vždy nějak ubrzdil a troubil a troubil než to zmizlo ze silnice. Hold si musíme dávat na těch silnicích pozor a dobře vnímat okolí páč stroj lze vždy opravit ale život už nikomu nevrátíš. hell
PS: Podobných zkušeností má určitě každý z nás Sad


Petr napsal:
"Když ti přeběhne přes cestu srnka tak hodně zpomal, nebo raději zastav, protože za chvilku poběží druhá."
a má úplnou pravdu pokaždé to tak je že minimálně jedna další se tam objeví


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
medabeda
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 04 červenec, 2007 07:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Znám,jak jedu přes les,tak si myslím Shocked že jedu pěšky(pořád tam něco lítá a štěstího jsem měl dosud hodně a tuším jeho vyčerpání),jinak moje zkušenosti jsou i s čoklama ve městě co je páááníčci maj na hááááku mad


  
Gunman



Věk: 45
Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 153
Bydliště: Tábor

Motorka: VTX 1800N
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 04 červenec, 2007 23:05  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Lepší zjistit pozdě,než zjistit že jsem se ráno vzbudil na intenzivce.Budu si na ty mrchy dávat fakt ještě větší bacha mad mad mad


Střelec Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele GunmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 05 červenec, 2007 00:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mám zkušenost s divokým prasetem,asi před deseti lety jsem jel přez vojenský prostor Mladá na tehdy nově zrenovované Jawě 500 ohc a minul jsem pašíka asi o dva metry. Od té doby se v lese a vůbec v noci trochu bojím. Další problém je že zajíci, srny a prasata většinou nemají zaplacené povinné ručení. Tak opatrně, nestálo by to za to. M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 05 červenec, 2007 10:48  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jo jo. Pár těsně vedle můžu také přihodit a to nejen v lese. Když se takovej dočista malej vořech rozhodne spáchat kamikaze útok. Mám plné nohy práce, než se trefím (bodlem).
Dávejte bacha!

_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !

Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr