Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Barbucha
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 03 červenec, 2007 08:13  Předmět:  díly Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj,
v první řadě Vás všechny moc zdravím!
Chtěla jsem se zeptat, zda nevíte kde sehnat blinkry na Hodnu Shadow 600, taky opěrky na brašny, pěrku na sedátko a třeba taky padáky (ty bych asi potřebovala nejvíc:-))


song


  
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 03 červenec, 2007 08:24  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

zdarec
já nakupuji na http://www.cruisercustomizing.com dodání cca 14 dní od objednání podle toho jak maká naše celní pošta. Mají dost dobrý sortiment.
K cenám si připočti asi 30USD poštovného a 19%DPH i tak je to celkem zajímavé.

V ČR nakupuji u www.bikerscrown.cz nic moc sortiment, ale je to po ruce. U sousedů http://www.louis.de.

Na spotřební díly máme smluvní firmu kde "platící" členové sdružení mají slevy.

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 03 červenec, 2007 10:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ja jsem nejaky doplnky kupoval v yshopu a jinak, jak pise Petr, tak neco u Louise Very Happy


  
Lexani

Barbucha
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 03 červenec, 2007 13:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Děkuji

Petr napsal:
zdarec
já nakupuji na http://www.cruisercustomizing.com dodání cca 14 dní od objednání podle toho jak maká naše celní pošta. Mají dost dobrý sortiment.
K cenám si připočti asi 30USD poštovného a 19%DPH i tak je to celkem zajímavé.

V ČR nakupuji u www.bikerscrown.cz nic moc sortiment, ale je to po ruce. U sousedů http://www.louis.de.

Na spotřební díly máme smluvní firmu kde "platící" členové sdružení mají slevy.


  
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 03 červenec, 2007 14:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Opěrku mám origo z Hondy (Průhonice), tejden jsem čekal, 2500,-Kč a montáž vlastní. Dokonce mám i foto-postup montáže.
Na brašny jsem posledně zahlédl v Bikers Crownu (Praha 6), podobné co mám Já z Ruca.

_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !

Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Barbucha
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 03 červenec, 2007 15:07  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Na ty brašny to stojí cca kolik???

Mako napsal:
Opěrku mám origo z Hondy (Průhonice), tejden jsem čekal, 2500,-Kč a montáž vlastní. Dokonce mám i foto-postup montáže.
Na brašny jsem posledně zahlédl v Bikers Crownu (Praha 6), podobné co mám Já z Ruca.


  
HondaMCH

NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 03 červenec, 2007 15:44  Předmět: Otázka Na ty brašny to stojí cca kolik??? Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj.
Brašny a rolku jsem nechal ušít dle svého návrhu v Přelouči a vyšli na 5000kč samo, že se dají sehnat i levnější , padáky jsem si nechal poslat přes firmu v Třebechovicích z De. a stály i z montáži 3000kč
hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Grizzly
Kapitán


Věk: 63
Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 918
Bydliště: Brno

Motorka: VT 600
confederate.gif
PříspěvekZaslal: út 03 červenec, 2007 22:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

barbucho, zkus kontaktovat, Karlose a domluv se , kontakt viz porál.

_________________
Image
ZDAR Grizzly

Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele GrizzlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Barbucha
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 04 červenec, 2007 07:04  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Vy jste na mě tak hodní, že se mi snažíte pomoct. Fakt si toho moc vážím!!!
nice


  
Lexani

medabeda
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 04 červenec, 2007 07:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jinak Louis je tuším i u tebe v Brně Laughing páááč do němec to máš daleko Mad


  
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 04 červenec, 2007 09:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Barbucha napsal:
Vy jste na mě tak hodní, že se mi snažíte pomoct. Fakt si toho moc vážím!!!
nice


protože jsi holka Embarassed na mne by se Surprised

Razz Razz Razz

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 04 červenec, 2007 11:01  Předmět: Otázka na mne by se Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No Petře doufám, že jsi to nemyslel doslovně hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

groula
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 06 červenec, 2007 21:04  Předmět:  Blinkry Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj, originál starší blinkry mám, dám ti všechny 4 do 500. Ale daleko lépe na tom vypadají blinkry menšího průměru a dal jsem za ně okolo 1600 i s držáky z německého katalogu.

Praha - groulikova@atlas.cz.


  
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 06 červenec, 2007 21:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

[quote="Barbucha"]Na ty brašny to stojí cca kolik???

Mě to stálo 800,-Kč a tady si nejsem jistej 5-600,-Kč.

_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !

Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Barbucha
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 06 červenec, 2007 22:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jo, jsem to já. Však jsme ve spojení!

Karlos napsal:
Jestli je Barbucha Bára tak jsme v kontaktu, ale bohužel jak jsem jí psal tak jsou u dodavatele trocha vyprodaní a kašlou na to jako všichni němci o prázdninách. Myslím na ni a je v pořadí. jedná se o brašny.


  
Lexani

Barbucha
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 06 červenec, 2007 22:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Myslíš??? Shocked

Petr napsal:
Barbucha napsal:
Vy jste na mě tak hodní, že se mi snažíte pomoct. Fakt si toho moc vážím!!!
nice


protože jsi holka Embarassed na mne by se Surprised

Razz Razz Razz


  
Barbucha
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 06 červenec, 2007 22:18  Předmět:  Re: Blinkry Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Díky, ale už jsem domluvena s Karlosem.

groula napsal:
Ahoj, originál starší blinkry mám, dám ti všechny 4 do 500. Ale daleko lépe na tom vypadají blinkry menšího průměru a dal jsem za ně okolo 1600 i s držáky z německého katalogu.

Praha - groulikova@atlas.cz.


  
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr