Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Simox



Věk: 38
Založen: 11. 11. 2006
Příspěvky: 302
Bydliště: Praha

Motorka: Honda VT 1100 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 27 listopad, 2006 16:48  Předmět:  Servisy Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Docela by mě zajímalo, jaký máte zkušenosti se serwisama. Popřípadě, gdo je fakt na něco machr, nebo kam moto nigdy nedat. Tak to sem perte!!!!


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SimoxZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 27 listopad, 2006 17:54  Předmět:  SERVISY Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

JEDEN Z NEJLEPŠÍCH MOTORÁŘŮ JE PRÝ - MOTO KOUCKÝ- NĚKDE U BRANDÝSA N/ LABEM- ALE NIKDY JSEM TAM NEBYL, JÁ VŠECHNO BASTLÍM SÁM Laughing , ŘEKNĚME SI TO NA SHADOW ZASE TAK MOC ÚDRŽBY NENÍ,KDYŽ JI DÁTE CO POTŘEBUJE

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Simox



Věk: 38
Založen: 11. 11. 2006
Příspěvky: 302
Bydliště: Praha

Motorka: Honda VT 1100 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 28 listopad, 2006 11:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No nemůžu popřít, že Kaučák nejni machr. Dokonce se staral i wo nějaký dragstery. Pamatuju si, gdyž jsem u něj byl poprwý, s tim, že mi něco klepe w motoru. Wzal si normal podobný sluchátka jaký nosej doktoři, dřepnul k motoru, chwíli ho poslouchal a pak usnesl werdikt. Paráda. Horší už to ale bylo s cenou. Nechal si to wždycky zaplatit. Nicméně letos po zimě jsem u něj měl motku naposled, protože wýměna gufer na widlích+prowozních kapalin a filtrů za 12.000,- mě docela šokowala. A už předtim jsem měl pár problémů, takže konec. No a nejsem sám. Za loňskej rok wod něj wodešli asi čtyři kluci, kteří byli stálí zákazníci.......
Třeba je tomu zase jinak.........ale jedno je jasný, já už se to asi nedowim.


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SimoxZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Simox



Věk: 38
Založen: 11. 11. 2006
Příspěvky: 302
Bydliště: Praha

Motorka: Honda VT 1100 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 28 listopad, 2006 12:01  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jo jinak tu máte pár kontaktů na lidi, se kterejma jsem maximálně spokojenej :

SA moto Sarkány

Mlýnská 60/2
160 00 Praha-Bubeneč

Telefon: +420 233 323 669
E-mail: samoto@volny.cz

Zobrazit na mapy.cz

Druhowýroba lanek. Malá cena, kwalita super.
Chlápek co tomu asi welí je docela machr přez shadowy.
Ale se serwisem zkušenosti nemam, nicméně gdyž jsem se poptáwal, jestli by šlo wzít mojí klepnu do serwisu, tak jsem se dozwěděl, že maj na pár měsíců dopředu plno, takže asi to nejni s nima špatný, gdyž tam je takowej náwal.

J&P-Moto, s.r.o.

Staroklánovická 470
190 16 Praha 9 - Újezd nad Lesy
Tel/fax: (+420) 281 972 432
GSM: (+420) 602 377 700
E-mail:
japmoto@volny.cz
japmoto@seznam.cz

Tak tyhle na tyhle kluky slýcham docela chwálu. Motku jsem u nich ještě neměl, ale už mi párkrát hodně poradili, a sehnali i pár dílů. W pohodě přístup, mam to za polem.....paráda


Jinak w Přelouči jsou hodně dobrý kluci přez rámy.

Kam bych nejel : Honda Průhonice
Yamaha Brandýs n.l.

Zatim wšo


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SimoxZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 28 listopad, 2006 23:07  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak Já se svou troškou.
INNO moto?? Koupil jsem tam Klepnu a šéf Introuše cca 1/2 mega, všichni se zuběj i sám velký Marek Mtoušek. Pak tam jedu na první garanční a místo hoďky jsem tam vykysnul čtyři a půl hodiny nene a ještě to vypadalo, že na ní ani nešáhli a chování. Takže "adios" Surprised
Honda Průhonice. Něco jiného, proti INNU popiskovat is . Jedna /dvě prohlídky a váhání, k tomu ještě pár slov od kámošů a ne nééé.
Teď mám novej kontakt, až ho prověřím dám vědět. (co říkají ostatní je s ním velká spokojenost)


Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 13 prosinec, 2006 11:54  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

I já přispěju svoji troškou do mlýna Very Happy . Hlavně pro Pardubáky a okolní,tak z vlastní zkušenosti můžu doporučit Dolamoto (Štěpánov u Přelouče).Měl jsem povíc mašin a pokud byl problém,tak kluci z Dolamota vše vyřešili k naprosté spokojenosti.Po novém roce je opět plánuju navštívit, aby mi seřídili mášu na jaro. Nějaký věci si dělám sám,ale do něčeho se pouštět nebudu Razz .


  
Lexani

Aki
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 13 prosinec, 2006 17:24  Předmět:  Moto Janov Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

já mám mášu z Janova u Litomyšle, tak jezdím na garančky k nim a zatím spokojenost. navíc, myslím, hodně dobře vybavenej motoshop...

akorát mám jedinej drobnej problémek...
nemám úplně stopro rovnej kotouč na přední brzdě a po zmáčknutí to vždycky minutu, dvě trochu šmrncá o kolo... nastavit to prej nijak nejde, nevěděli byste náhodou někdo, co se s tím dá vymyslet? dík


  
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 13 prosinec, 2006 17:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

napiš ten dotaz do techniky ... může to být někdy k užitku i jiným

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: so 07 duben, 2007 11:03  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

C&C MOTO CZ s.r.o. nene
http://www.ccmoto.cz

měl jsem čest jet skouknout a případně koupit motku (suzuki bandit) do tohoto bazaru a desetkrát palec dolů nene

první mě dostala hláška, že nás projet nenechá, bo za to ručí (pochopitelné) a mohl by někoho z nás svézt on, ale nechce se mu, bo je mu zima (ať jde prodávat auta, nebo kalhotky) mad

když motka nechtěla chytit (prý baterka, ale točila dobře) po 10minutovém řešení a vymlouvání dotáhl start-agregát ale ouha kde asi může bejt baterka, že by pod sedačkou? a jak se vlastně sedačka sundavá (po dalších 10minutách jsem sedačku radši sundal sám) - prodavač je odborník na svém místě mad mad mad

po cca čtvrt hodince marnýho točení motoru jsme se dověděli že je to naše chyba, že jsme měli dát vědět předem aby jí mohl mechanik zprovoznit. (asi při každym studenym startu potřebuje zásah mechanika)

-kdybych měl někdy kupovat motku nebo hledal odborníky na servis, tak sem určitě nepojedu Surprised


  
Lexani

Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 07 duben, 2007 11:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To je teda šmejd ... nene


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 07 duben, 2007 14:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

majitele znám, začínal před 2 roky s tím že navezl asi 8 Shadow z USA a pak je prodával, v té době měl docela super motky, v krásném stavu a se spoustou doplňků, začal s nimi objíždět bazary,žádný krám tehdy neměl, jestli se pohoršil a nebo vybral jen špatné zaměstnance, či partnery- to nevím Shocked

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: so 07 duben, 2007 19:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jestli to byl přímo majitel nevím ....... byl drobnější postavy a na krátko ostříhanej, bez vousů (takovej slušňáček)


  
Lexani

Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 11 duben, 2007 20:05  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak, dneska jsem byl v MCH.
Dojem?? Servis = 1 (první náštěva)
Lidi přístup= 1*
Prodejna = OK

MCH (PRAHA 10)
U trati 46, PRAHA 10, 100 00

Tel.: 274 818 595, 605 263 985
Fax: 274 818 067
E-mail: info@hondamch.cz
Internet: www.hondamch.cz

Tel.: 724 500 735
Fax: 274 818 067
E-mail: info@hondamch.cz

Ještě běží 15% sleva na náhradní díly.

_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !

Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Monkey
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 12 duben, 2007 00:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

MCH = 1*
Byl jsem tam minulý týden, na posldní chvíli udělat motorku před "zahájením" a šlo to jako po drátkách. Motorka je po servisu a papírově jedu až dneska.
To jsou služby pro motorkáře !
Jinak ráno v osm se podává teplé kafe a dělají až od devíti...
hodnocení teda zní " Naprosto spokojen". Good


  
Grizzly
Kapitán


Věk: 63
Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 918
Bydliště: Brno

Motorka: VT 600
confederate.gif
PříspěvekZaslal: čt 12 duben, 2007 07:18  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

MCH znám, i já jsem tam byl, jednat,když jsem kupoval motorku, vstřícný přístup, s Chalupníkem starším jsem hodiny pokecal o moto veteránech, bylo to fajn, stavěj zajímavý repliky starejch závoď áků (Honda 500 GP) supr

_________________
Image
ZDAR Grizzly

Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele GrizzlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 12 duben, 2007 14:14  Předmět: Hustýý Tak, dneska jsem byl v MCH. Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak se tam budu muset taky zajet podívat,
Iternet: www.hondamch.cz to vypadá dobře. Enjoy Cool


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 11 červenec, 2007 15:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

mám doporučení že mám jít do "Podolí" neví někdo kde to přesně je a případné reference ?

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 11 červenec, 2007 20:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já osobně po zkušenostech v Hondě Mladá Boleslav hlavně co se týče cen jezdím k ing Hazdrovi do Benátek nad Jizerou, vozí motorky díly a gumy výhradně z Německa a to je znát na ceně ,škoda jen že je zaměstnanej ve Škodovce jako šef školícího střediska pro servisy a má malo času. Jinak opravdu umí .M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Monkey
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 11 červenec, 2007 20:26  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Čůs Peťas,
to Podolí zjistím. Myslíš Prágl, že ja!


  
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr