Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Lazil



Věk: 68
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 752
Bydliště: Most

Motorka: VT 1100 C Shadow SC23
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 06 prosinec, 2006 20:47  Předmět:  Leštění plexi štítu Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Potřeboval bych odstranit čmouhy a odřeniny z plexi štítu. Má s tím někdo zkušenosti a čím by se daly odstranit a vyleštit. Netroufám si na plexi brát jakýkoli prostředek na leštění aby to nebylo ještě horší. Díky za HELP mad chopper


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele LazilZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 06 prosinec, 2006 21:07  Předmět:  plexy Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

někde na fóru psali, že se na to hodí zubní pasta
já to zkoušel, nechal jsem na tom ruce a výsledek nic moc Sad

prý to jde i plamenem autogenu, to jsem nezkoušel Embarassed


mj. plexy jsem si HODNĚ poškrábal tím že jsem namočil hadr v horském pramenu u cesty. Byl tam zvířený jemný prach. Bacha na to! Mad Mad

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lazil



Věk: 68
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 752
Bydliště: Most

Motorka: VT 1100 C Shadow SC23
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 06 prosinec, 2006 22:54  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dík Petře plamenem bych na plexi asi nešáhl, fakt je že nemusím jet k pramenité vodě, abych ho poškrábal. No počkam jestli bude mít někdo nějaký geniální nápad. Sad Help našeptávání


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele LazilZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

Simox



Věk: 38
Založen: 11. 11. 2006
Příspěvky: 302
Bydliště: Praha

Motorka: Honda VT 1100 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 07 prosinec, 2006 13:45  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tohle jsem slyšel já : Rozleštit pastou (třeba i tou zubní), a přejet plamenem......prej se to bez něj neobejde......


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SimoxZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 08 prosinec, 2006 09:32  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Stým plamenem opatrně. Nevím nevím asi bych do toho nešel! Cool


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Simox



Věk: 38
Založen: 11. 11. 2006
Příspěvky: 302
Bydliště: Praha

Motorka: Honda VT 1100 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 08 prosinec, 2006 22:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já bych nešel do plexi. Nenechal bych se připrawit wo tu supr chuť brouků Very Happy


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SimoxZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 08 prosinec, 2006 22:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

svatá pravda ....... až budu chtít jezdit jeepem tak si koupim maskáče a willise Wink supr


  
Gorky



Věk: 34
Založen: 04. 11. 2006
Příspěvky: 800
Bydliště: Kralupy n Vlt, Velvarská 197, 27801

Motorka: Honda VT 1100c sc18
confederate.gif
PříspěvekZaslal: so 09 prosinec, 2006 18:45  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jo jo Bruci mňami mňami popcorn chopper


Panna Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele GorkyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 09 prosinec, 2006 19:06  Předmět:  plexi Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Na krátké trasy ho taky sundávám, ale na delší je to k nezaplacení. A to neříkám o tlaku vzduchu na tělo při rychlosti nad 100km. A vůbec jezdit někam 150km i víc je o hubu. Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 10 prosinec, 2006 11:54  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já ho už nesundavám. Vlastně asi už ho používám jen jako držák na síťku/pavouka. I když na dlouhé trasy nebo do chladného počasí je k nezaplacení. Chyba byla koupit tmavé, takže se skrz něj nekoukám a proto neva že utrpělo nějaké ty šrámy


Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 10 prosinec, 2006 12:20  Předmět:  Plexi Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Aspoň je vidět, že to nestojí jenom v garáží. Taky ji rozmazluji ( údržbou po jízdě), ale musí sloužit taky mě.Mám s ní radost. Jako každý z nás A nějaký ten drobný šrám to bohužel patří k provozu. Jo a Ne všichni lidi to okukují jenom očima. Už se mi stalo, že jsem se k svému mazlíčkovi vrátil a na nádrži šmouha po klíčích. Jo lidi jsou někdy hnusný. Takže nějací ty brouci za jízdy vůbec nevadí. Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 10 prosinec, 2006 14:04  Předmět:  Praotec všech cruiserů Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Honda GL 1000 Gold Wing Enjoy


Praotec všech cruiserů Honda GL 1000 Gold Wing.jpg
 Komentář:
 Velikost:  9.2 kB
 Zobrazeno:  8276 krát

Praotec všech cruiserů Honda GL 1000 Gold Wing.jpg



Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 10 prosinec, 2006 14:06  Předmět:  Praotec všech cruiserů Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Honda GL 1000 Gold Wing
Prazákladem rokenrolu bylo černošské blues. Jeho zpěváci se doprovázeli na kytary vyrobené z lepenkových krabic. Prostá čistota, nebo čistá prostota, nic navíc. Takový je i první Gold Wing. Žádné kufry, štíty a serepetičky poskytující komfort. Bytelný stroj postavený pro americké vzdálenosti. Svého času největší a nejtěžší motocykl světa, který má s dnešním nekompromisním Goldem málo společného. Snad jen "rodinná pouta


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
jarin



Věk: 64
Založen: 13. 12. 2006
Příspěvky: 98
Bydliště: Jirkov

Motorka: VT 750 Shadow US
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 15 prosinec, 2006 00:15  Předmět:  Leštění plexi štítu Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdravím všechny Shadováky :D ,zkusím Vám poradit,jak to dělám já.Každý autolakýrník má na závěrečnou úpravu laku sadu brusných a leštících past,tím se to dá krásně vyleštit. Pochopitelně strojově( leštičkou). Já si tak "obnovuji" některé brýle na broušení,obličejový štít a nedavno jsem leštil štít na BMV 1100 . Moje plexi mě taky čeká, musí se však demontovat,neboť pasta lítá všude. Postup je úplně stejný, jako při opravě autolaku. Přeji mnoho úspěchů !!! :804


Vodnář Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele jarinZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
FOXXX



Věk: 44
Založen: 22. 06. 2007
Příspěvky: 388
Bydliště: Zubří

Motorka: VT750C (RC50)
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 07 srpen, 2007 08:08  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Hrabu se tu ve starých tématech a narazil jsem na tohle, ke kterému můžu přispět. Třeba někomu pomůže moje zkušenost s leštěním plexi na přilbě. Koupil jsem na to obyčejné tempo a protože to rukou byla práce na půl roku, tak ještě asi za 20Kč takový hadrový kotouč do vrtačky (byl teda jen bez hřídelky, tak jsem jím provlékl šroub). No a až na hlubokou rýhu byl výsledek překvapivě dobrý. Pak jsem kotouč použil ještě na přeleštění starého auta a omládlo o 10 let Smile


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele FOXXXZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr