Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 03 listopad, 2006 13:12  Předmět: Nápad INFORMACE Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

V případě jakýchkoli nejasností nebo pocitu nedostatku informací svoje dotazy klidně vznášejte v tomto fóru. Pokud to bude v našich silách a v rozsahu našich vědomostí
RÁDI ODPOVÍME !!!


  
Tomi
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 31 srpen, 2007 23:59  Předmět: Nápad Re: INFORMACE Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdravím a pozdravuji .
Rád bych vyslechl Váš názor Chci uuuž konečně koupit nějakého čopříka , je to můj pradávný sen. Tenhle sen výrazně oživil můj kolega ze zaměstnání , který si pořídil 125 HONDU SHADOW. Jelikož jsem pouhý začátečník a
pořádný STROJ jsem ještě nekrotil tak si myslím , že právě tahle volba je pro mě to pravé. Nechci žádnou "silnici" (válet si bachor na nádrži) já chci chopera. Myslím si, že do začátku je to ta nejlepší volba CO VY NA TO ???
Přesto že je to jen 125ka tak vypadá exkluzívně , mohutně i co se týče zvukového vjemu tak to není žádná "strunová sekačka". Zdá se mi , že je celkem i dost velký výběr na nešem i Německém trhu. Existuje něco na co bych si měl dát zvláštní pozor při případném výběru u této kubatury ???
Děkuji za Vaše názory...š


  
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 01 září, 2007 00:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Můj názor je ten že choper nebo cruiser začíná na 600 cm. Po jedné sezoně zjistíš že tě nebaví řadit před každým kopcem a budeš si ho chtít prostě narovnat plynem. Já měl 125 dva měsíce sice ne shadow ale známej ji chtěl klukovi a okamžitě šla z baráku. Byla to prostě slabota a trápení. Přitom vůbec nejde o rychlost mám 1100 a jezdím 90 až 110 ale síla motoru dává uplně jiný požitek z jizdy. Věř že by jsi za chvíli přešel stejně na silnější. Myslím že ušetříš peníze i nervy.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 01 září, 2007 08:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

IMHO 125ka je pro náctileté co na velký mašiny nemají papíry
jak se říká "kupuj obsah co to peněženka dovolí"

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 01 září, 2007 10:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já mám trochu jiný názor, pokud jsi úplný začátečník, vyber si mašinu, která má 15- 25 Ps- třeba starší Jawku- a až se naučíš a pochopíš, tak jdi klidně do větší kubatůry 750 atd.- nemyslím si ,že by to bylo zbytečné.jak říkám"hřbitovy jsou plné hrdinů", tu 125 bych asi nebral, je to přeci jen slabší, tak výhodné do města, je lehká a obratná,ale pokud chceš uskutečnit delší jízdy, tak to asi není ono. Enjoy

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 01 září, 2007 11:53  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Myslím že pokud si koupíš VT 600 nebo něco na co máš doma nasušíno, budeš rozumnej a nebudeš se při prvních kilometrech všem hned ukázat, můžeš si při troše citu a respektu vše v klidu osahat a bez problémů zvládnout. Jawu bych já nekupoval, málo kdy koupiš něco takovýho aby jsi nestrávil víc času s nářadím v garáži než na silnici. Vím o čem mluvím, renovoval jsem teměř deset veteránů Jawa a to je nekonečny příběch s vercajkem v ruce, viz moje galerie" Hodně štěstí při volbě.M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

pat
Anonymní







PříspěvekZaslal: so 01 září, 2007 15:57  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

souhlasím i já, že rači bych šel hned do 600. když nebudeš divočet hned od začátku, aby jsi se někde nenamotal na strom tak to bude ta správná volba. jawu taky moc nedoporučuju (víc oprav naž vožení), ovaldatelnost taky nic moc. VT 600 koupíš i za velmi solidní peníz. Vem si ke koupi někoho kdo tomu rozumí ať mašinu prohlídne a pak Laughing


  
barat



Věk: 59
Založen: 15. 02. 2007
Příspěvky: 88
Bydliště: Bratislava

Motorka: VT 600 C Shadow
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: so 01 září, 2007 19:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

nazdar,nazdar,ja som si tiez splnil svoj sen a vlani som kupil vt 600,povedal by som po 30ročnom nejazdení...doporučujem!pohoda a dnes uz mam aj vyssie mety...


Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele baratZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Anonymní








PříspěvekZaslal: po 03 září, 2007 20:58  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ZDRAVÍM VÁS VŠECHNY.
Děkuji za vaše názory. Máte pravdu , včera jsem si vyzkoušel jízdu na silnějším stroji a je to opravdu síííla , když ti pod kulkama vrní min. šestikilo. Byl s náma i kolega právě s tou 125kou , jelo mu to fakt celkem svižně , ale on je tak o třetinu lehčí než já. No myslím , že mám do příští sezóny trošku času tak snad za ten čas něco vyberu a nepřeberu. ROZHODNĚ MI NEJDE O RYCHLOST ,PROSTĚ SE CHCI KOCHAT ZA VHODNÉHO ZVUKOVÉHO ZÁŽITKU.
Mohl bych se na Vás třebas i obrátit , kdybych kupoval nějaký stroj (mám na mysli odbornou pomoc při koupi , samozřejmě jen pokud by jste se nacházeli v okolí místa kde bych chtěl kupovat) ?
DÍKES (aprpo jak se zdraví motorkáři?)


  
Lexani

Tomi
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 03 září, 2007 21:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

SORRY NECHCI BÝT ANONYM (zapoměl jsem se přihlásit)


  
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 03 září, 2007 21:15  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

rozhodně si myslím že tě nikdo neodmítne při pomoci ohledně výběru stroje. Jen zvaž hodnotu informací, on si každý chválí to svoje.

Možná by ti stálo za to navštívit nějaký moto sraz a okouknout co se na dvou kolech hejbe.

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 03 září, 2007 22:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Možná že o největším inzertním servru WWW.TIPMOTO.COM víš, zkus to sledovat a ono se časem něco objeví. Já čekal skoro půl roku než jsem našel něco podle mých představ. Nemá cenu pospíchat a vzít první co příjde pod ruku. Ještě napiš odkud jsi. M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 04 září, 2007 13:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

MILOSLAV POHL napsal:
Možná že o největším inzertním servru WWW.TIPMOTO.COM víš, zkus to sledovat a ono se časem něco objeví. Já čekal skoro půl roku než jsem našel něco podle mých představ. Nemá cenu pospíchat a vzít první co příjde pod ruku. Ještě napiš odkud jsi. M.P.


s tímto názorem souhlasím, ale co se týče machrování, nemyslim že by motorkáři bourali bezprostředně po koupi motorky .... z vlastních poznatků vím že většinou první pád přijde tak druhej až třetí měsíc .... z prvu je člověk vyjukanej, ale mazec začne když najede prvních pár kilometrů a začne si myslet že to má v ruce ...... pak už záleží jenom na rozumu každýho, jestli to položí nebo ne !!!!


  
Monkey
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 05 září, 2007 00:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Souhlasím s Lemmym, za tu dobu si každý začíná myslet jak s ním milenka netahá za jeden provázek a ono ouha.. Zrovna když to nejmíň čekáš tak je průser. Když budeš chtít něco konkrétního, něco s původem dej vědět. Nevím odkud jsi, ale v MCH jsou motorky kupované u nich a nemají skoro nic najeto. Jsou to stroje kluků, kteří na motky nemají čas a všechno jiné má přednost. Teď tam bylo šestikilo r.v. 02 za 115.. najeto 6 tis. Nevím jak se majitel jmenuje, ale vídám ho na Primě..

" Obsah výkonem nenahradíš"


  
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 05 září, 2007 11:56  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Motocentrum Tass dovezl VT600 r 2000 cena 99000 kč a VT 750 r 04 za 145000kč hlavně s kardanem. Dá se s ním mluvit a těch 5000 kč většinou ukecat. Berte to pouze jako informaci. M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 05 září, 2007 13:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

MILOSLAV POHL napsal:
Motocentrum Tass dovezl VT600 r 2000 cena 99000 kč a VT 750 r 04 za 145000kč hlavně s kardanem. Dá se s ním mluvit a těch 5000 kč většinou ukecat. Berte to pouze jako informaci. M.P.



tak když pujdem ve čtyřech tak ukecáme 20.000,- vztekle se válet vztekle se válet vztekle se válet


  
Tomi
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 05 říjen, 2007 21:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Super chlapy díky za informace.
TIPMOTO sleduji už celý měsíc a občas se objeví slušný stroj . Si myslím , že terazky po sezóně se vyskytne daleko víc strojů než je tam v současné době.
I když možná vlastník chopera má k němu hlubší vztah a nestřídá stroje jako fusakle a proto budu čekat třeba marně. Vím o čem mluvím vlastním MB a je pro mne jako další člen rodiny. Choper je taky vyjímečný stroj a né žádná tuctová motorka. Nuže uvidíme.
Jinak já jsem bydlštěm nedaleko Ústí nad Labem a v mém okolí se nenachází snad žádný motobazar takže hledám , hledám na netu. Všiml jsem si , že většina strojů je z dovozu a zatím bez technické , ale to asi není problém , že?
Také se dají dovézt na přání. No uvidíme sezóna je ještě daleko...

díky


  
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 05 říjen, 2007 22:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Většina dovezených motorek je z Německa a Rakouska a ty nemají potřebu švindlovat kilometry, v SRN je to snad i trestné, navíc slušní dovozci vozí i servisní knížky. Stav se dá zkontrolovat prohlídkou šroubů a matek, většinou je vidět když na to někdo šáhne klíčem, rok výroby pneumatik atd. M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 07 říjen, 2007 22:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

MILOSLAV POHL napsal:
Většina dovezených motorek je z Německa a Rakouska a ty nemají potřebu švindlovat kilometry, v SRN je to snad i trestné, navíc slušní dovozci vozí i servisní knížky. Stav se dá zkontrolovat prohlídkou šroubů a matek, většinou je vidět když na to někdo šáhne klíčem, rok výroby pneumatik atd. Co se tyče přihlášení není v tom žádný problém, někteří dovozci přímo zařídí cěsky TP. M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 07 říjen, 2007 22:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

MILOSLAV POHL napsal:
MILOSLAV POHL napsal:
Většina dovezených motorek je z Německa a Rakouska a ty nemají potřebu švindlovat kilometry, v SRN je to snad i trestné, navíc slušní dovozci vozí i servisní knížky. Stav se dá zkontrolovat prohlídkou šroubů a matek, většinou je vidět když na to někdo šáhne klíčem, rok výroby pneumatik atd. Co se tyče přihlášení není v tom žádný problém, někteří dovozci přímo zařídí český TP. M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr