Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Marty



Věk: 59
Založen: 18. 07. 2009
Příspěvky: 497
Bydliště: Horoměřice

Motorka: VT 750C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 09 březen, 2011 13:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Fronta na pracáku: ☺ ☺ ☺ ☺ ☺ ☺ ☻ ☺ ☺ ☺ ☺ ☺ ☺ ☺ ☺ ☺ ☺ ☺ ☺ ☺



Fronta na sociálce: ☻ ☻ ☻ ☺ ☻ ☻ ☻ ☻ ☻ ☻ ☻ ☻ ☻ ☻ ☻ ☻ ☻ ☻ ☻ ☻

_________________
Cesta je cíl

Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele MartyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Baron
Kapitán


Věk: 47
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 09 březen, 2011 13:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ženy: dvě přítelkyně si vyprávějí:
1: Tak jaký byl včera večer Mezinárodní den žen?
2: Katastrofa. Manžel přišel domů, za čtyři minuty zhltnul jídlo, které jsem vařila celé odpoledne, tři minuty jsme se milovali, pak se otočil na bok a za dvě minuty usnul. A co u vás?
1: Bylo to úžasné. Když jsem přišla domů, manžel na mě čekal a pozval mě na romantickou večeři. Po večeři jsme se ještě hodinu procházeli. Když jsme přišli domů, zapálil všechny svíčky a milostná předehra trvala hodinu. Další hodinu jsme se milovali a pak jsme si ještě další hodinu povídali. Prostě nádhera.

Muži: manželé těchto dam diskutují ve stejnou dobu:
1: Tak co včera večer, dobrý?
2: Senzace! Přišel jsem domů, bylo uvařeno, najedli jsme si, Zašukali a usnul jsem. Co ty?
1: Hotový peklo ! Vrátil jsem se brzy, abych spravil poličku v kuchyni. Když jsem zapnul vrtačku, vypadl proud a nešel nahodit. Když se žena vrátila domů, jediná možnost, aby mě neseřvala, Bylo vzít jí do restaurace. Večeře byla drahá jak svině a už mi Nezbylo na taxík. Tak jsme se domů vlekli hodinu pěšky. Doma Samozřejmě nesvítilo světlo, tak jsem musel zapálit svíčky, aby bylo v Baráku aspoň trochu vidět. To mě tak zdrblo, že mi trvalo hodinu, než se mi postavil a další hodinu, než jsem se udělal a přitom ženská ne a ne zavřít hubu.

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Klárka



Věk: 38
Založen: 30. 07. 2008
Příspěvky: 343
Bydliště: Praha 4

Motorka: VT600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 09 březen, 2011 16:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To Marty: svátááá pravda Good Mad

TO Baron : Laughing Laughing Laughing

_________________
Klárka - Míra

Střelec Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele KlárkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Sally



Věk: 60
Založen: 21. 04. 2010
Příspěvky: 832
Bydliště: Slaný

Motorka: VT 750 Shadow Spirit
confederate.gif
PříspěvekZaslal: čt 31 březen, 2011 10:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tatínku proč maminka tak utíká, nekecej a podávej náboje


U Šamana 12.6.2010 070.jpg
 Komentář:
 Velikost:  156.6 kB
 Zobrazeno:  12194 krát

U Šamana 12.6.2010 070.jpg


_________________
Omnia mea mecum porto.

Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SallyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 15 duben, 2011 11:10  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

.


jakdop.gif
 Komentář:
 Velikost:  90.93 kB
 Zobrazeno:  12117 krát

jakdop.gif


_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Baron
Kapitán


Věk: 47
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 15 duben, 2011 13:07  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak to je mazec Jerry Good ale moc dobrých konců nenaskýtá Sad

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Baron
Kapitán


Věk: 47
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 15 duben, 2011 13:10  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Při cestě taxíkem se obrátí cestující na taxikáře s prosbou o pomoc:
"Žena je mi nevěrná, potřebuji, aby jste šel se mnou domů a dosvědčil její nevěru, určitě tam bude mít chlapa."
Dohodnou se i na ceně za tuto službu. Když doma v ložnici muž odkryje deku, je tam ukryt vedle ženy cizí chlap.
Manžel vytáhne pistoli a namíří ji na něj.
Manželka začne zoufale křičet:
"Pepo nestřílej, to on koupil Mercedes v kterém jezdíš, to on nám zaplatil dovolenou na Karibiku, to on přispívá při Tvém platu na chod domácnosti, Nestřílej."
Manžel smutný sklopí zbraň, otočí se na taxikáře a zeptá se ho:
"Co by jste dělal Vy?"
Odpověď byla jasná: "Toho pána bych přikryl, aby se Vám nenachladil."

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Dendrobates



Věk: 47
Založen: 04. 05. 2009
Příspěvky: 64
Bydliště: Teplice

Motorka: VT 750
honduras.gif
PříspěvekZaslal: st 20 duben, 2011 20:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Včera jsem se svými kamarádkami vyrazila na večírek.Manželovi jsem řekla, že se vrátím o půlnoci.
"Slibuji ti, miláčku, že se nevrátím ani o Minutu později!" prohlásila jsem a vyrazila.
Ale večírek byl fantastický. Drinky, tanečky, znovu drinky a znovu tanečky, ještě víc drinků... bylo to tak skvělé, že jsem zapomněla na čas!
Když jsem se vrátila domů, byly tři hodiny v noci. Vcházím do bytu,jako myška otvírám dveře a vtom slyším tu zatracenou kukačku v hodinách, jak kuká třikrát! Když jsem si uvědomila, že manžel se při tom kukání může probudit, zakukala jsem sama ještě devětkrát...
Byla jsem na sebe hrdá, že i když jsem ožralá jak dělo, dostala jsem takový dobrý nápad a podařilo se mi vyhnout nepříjemnosti s manželem...! Rychle jsem si lehla a usínala s myšlenkou na to, jak jsem inteligentní.
Ráno, během snídaně se manžel zeptal, kdy jsem se vrátila z večírku.
A tak říkám, že přesně o půlnoci, jak jsem slíbila. Nic neříkal a ani nevypadal, že by měl nějaké pochybnosti. "To je skvělé, jsem zachráněná..!" pomyslela jsem si a otřela pot z čela.
"Víš, musíme vyměnit ty naše kukačkové hodiny."
Zbledla jsem strachy a ptám se pokorně:
"Aaano ? A proč, miláčku?"
A on na to: "Víš, dneska v noci kukačka zakukala třikrát, potom nevím, jak to udělala - vykřikla Ó bože!, znovu zakukala čtyřikrát, vyzvracela se v předsíni, zakukala ještě třikrát a upadla se smíchem na podlahu.
Kuknula ještě jednou, šlápla na kočku a převrátila stolek v obýváku. Potom mě poslala do prdele a svalila se vedle mě. Pak zakukala naposledy a začala chrápat.


Blíženci Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele DendrobatesZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Dendrobates



Věk: 47
Založen: 04. 05. 2009
Příspěvky: 64
Bydliště: Teplice

Motorka: VT 750
honduras.gif
PříspěvekZaslal: st 20 duben, 2011 20:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Vážená/ý paní/pane,
vracíme Vám k přepracování Vaše daňové přiznání.
V kolonce "Vyživované osoby" nemůžete uvádět:
- vláda, parlament,státní a městští úředníci a půl miliónu cikánů.


Blíženci Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele DendrobatesZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Peters



Věk: 44
Založen: 05. 06. 2007
Příspěvky: 71
Bydliště: Říčany u Prahy (Praha - východ)

Motorka: VT1100
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 21 duben, 2011 17:11  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Veselé velikonoce přeje Peters s rodinkou.


easter.JPG
 Komentář:
 Velikost:  14.87 kB
 Zobrazeno:  12009 krát

easter.JPG


_________________
peters

Rak Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele PetersZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 71
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 21 duben, 2011 19:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Příjemné Velikonoční svátky bití M.P.


Veselé velikonoce.jpg
 Komentář:
 Velikost:  366.28 kB
 Zobrazeno:  11995 krát

Veselé velikonoce.jpg



Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
major



Věk: 60
Založen: 20. 12. 2009
Příspěvky: 230
Bydliště: Nákří 33

Motorka: VT 750 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 02 květen, 2011 12:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Asi si taky pořídím batůžka.... song


untitled.bmp
 Komentář:
 Velikost:  964.13 kB
 Zobrazeno:  11861 krát

untitled.bmp



Rak Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele majorZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Baron
Kapitán


Věk: 47
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 06 květen, 2011 13:07  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Image

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Baron
Kapitán


Věk: 47
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 10 květen, 2011 14:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Šel jsem s mým 70-letým otcem do nákupního střediska koupit nové
boty. Z běhání po obchodě jsme vyhladověli, tak jsme se rozhodli
někam jít najíst. V lokále jsem zpozoroval, že otec civí na vedle sedící dívku.
Měla vysoko natupírovanýho kohouta, nabarveného do zelena,
oranžova, červena a modra.
Otec od ní nemohl odtrhnout oči. Dívka zpozorovala, že kdykoliv k
němu obrátila oči, že na ni civí. Když uz toho měla dost tak se ho
sarkasticky zeptala: "Co máš za problém dědo, tys v životě
neudělal nic divokýho!?"
Protože otce znám, tak jsem raději rychle polkl to, co jsem měl v
puse, aby mě při jeho odpovědi nezaskočilo.
Otec s důstojným klidem a bez mrknutí oka povídá: "Jedenkrát jsem
si vzal drogu a přefiknul jsem páva. Teď se ptám, jestli ty nejseš ten výsledek".

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Baron
Kapitán


Věk: 47
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 25 květen, 2011 09:08  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

A včil něco drsnějšího Cool

Sedí si tak dvě těhotný v parku na lavičce a pletou svetříky.
A jedna povídá:
"Doufám, že to bude holčička, protože mám jenom růžovou vlnu "
A ta druhá povídá:
"Doufám, že to bude kripl, protože jsem právě zkurvila rukáv"

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

ezra



Věk: 61
Založen: 04. 02. 2011
Příspěvky: 52
Bydliště: Kutná Hora

Motorka: honda VT 800
neth_antilles.gif
PříspěvekZaslal: pá 27 květen, 2011 14:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Kmen lidojedů zajme francouze ,rusa a čecha.Příjde náčelník a povídá jsme kanibalové a tak vás sežerem,ale aby jste neřekli máte šanci se odtud dostat.Tady máte každý 2 koule a zítra když mi s ni my předvedete to co jsem v životě neviděl tak vás pustím.Odvedou každého do jednoho stanu a ráno jde náčelník k rusovi.Ten začne žonglovat jednou rukou náčelník koukne a povídá to jsem už viděl ZABÍT UPÍCT SEŽRAT!Jde k froncouzovi ten drží chvíli koule ve výšce očí pak je pustí a pohledem je vodí ve vzduchu.Náčelník kouká a povídá to jsem už viděl ZABÍT UPÍCT SEŽRAT!Příjde ke stanu čecha vstoupí za chvíli vyjde ven a povídá TO JE DEBIL TO JSEM V ŽIVOTĚ NEVIDĚL ON JEDNU KOULI ROZBIL A DRUHOU ZTRATIL!

_________________
DUM SPIRO SPERO

Rak Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele ezraZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Gunman



Věk: 45
Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 153
Bydliště: Tábor

Motorka: VTX 1800N
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 27 květen, 2011 14:49  Předmět:  Achy ty ženy Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ženy si nechávají dělat piercing, tetování po celém těle, lifting obličeje, vyhlazují si vrásky, dělají se jim císařské řezy, odsávají jim tuk, zmenšují si velikost stehen, nechávají si podvazovat vejcovody, zmenšovat slzné váčky, nechávají si dávat silikonové implantáty, depilují se pinzetou nebo horkým voskem...A pak nechtěj píchat do prdele, protože je to prostě bolí....


Střelec Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele GunmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Petr.VF



Věk: 40
Založen: 11. 10. 2010
Příspěvky: 324
Bydliště: Luštěnice

Motorka: Shadow VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 27 květen, 2011 17:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Gunman : tak ten je drsnej Cool


Blíženci Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele Petr.VFZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

ezra



Věk: 61
Založen: 04. 02. 2011
Příspěvky: 52
Bydliště: Kutná Hora

Motorka: honda VT 800
neth_antilles.gif
PříspěvekZaslal: st 01 červen, 2011 12:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jde debil lesem a vidí houbu utíká k ní a povídá heeleee hoouba já tě kopnu.Houba promluví lidským hlasem,když mě necháš tak Ti splním 3 přání.Tak jo.1/ chci bejt chytrej.Zableskne se a on povídá tííí jo já sem chytrej to se poseru ,jéé já se posral sem to ale debil.HEELEE HOOUBA.

_________________
DUM SPIRO SPERO

Rak Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele ezraZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Boža



Věk: 69
Založen: 14. 03. 2007
Příspěvky: 615
Bydliště: U Šumavěnky 21, 143 00 Praha 4

Motorka: Schadow VT 1100
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 01 červen, 2011 13:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Potkají se dve filcky. Jedna pořád smrká a kašle. Co ti je, ptá se druhá. Ale bydlím ve fousech jednoho motorkáře a on jezdí v zimě, v dešti a navíc má ty fousy děsně řídký. Tak pojď bydlet ke mě. Bydlím v klíně krásné blondýny. Teploučko, voňavo, občas jen šampónek. Pohoda. Dohodnou se a nastydlá filcka se přestěhuje. Teplíčko, pohoda, večer šampónek. Pohodlně usne a ráno se probudí zimou, zase na motorce.

_________________
Nechci být nebohatším mužem na hřbitově....

Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele BožaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr