Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Klárka



Věk: 38
Založen: 30. 07. 2008
Příspěvky: 343
Bydliště: Praha 4

Motorka: VT600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 05 srpen, 2010 09:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Good to je tedy fešanda,,tak spoustu krásných km v sedle :-)

_________________
Klárka - Míra

Střelec Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele KlárkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Luboš



Věk: 62
Založen: 21. 02. 2010
Příspěvky: 25
Bydliště: Praha

Motorka: Harley-Davidson Heritage Softail Classic
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 05 srpen, 2010 12:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Good Good Good KRASAVICE !!!
Tak hodně km bez nehody!


Váhy Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele LubošZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Marty



Věk: 59
Založen: 18. 07. 2009
Příspěvky: 497
Bydliště: Horoměřice

Motorka: VT 750C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 05 srpen, 2010 13:15  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nádhera Shocked , pro červenou mám slabost. A dvě barvy - super Razz
Tak hodně šťastných chvil s novou milkou lowe . A kolik jí vlastně je? Vypadá moc dobře... Dobrý


Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele MartyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Baron
Kapitán


Věk: 47
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 05 srpen, 2010 15:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Je to rok 96. Chce za ní 109000Kč což si myslím je dost hezký na to jak je vyšperkovaná. Jen v doplňcích a cingrlátkách je tam dobrejch 30000. Jak tu psal Míla, Tass vozí pěkný stroje a ne kde co. I pár mých známých má mášu odtud a všichni si chválili když jsem se jich ptal.
Mno co vám budu povídat...je to velká parádnice a já se tešim jak malej kluk Very Happy Na srazu ve Zvůli mi můžete udělat recenzi song

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 05 srpen, 2010 20:10  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

dej vědět až sem pojedeš. Máme to tam z Pardubic 10 km :-)


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 06 srpen, 2010 08:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak to si byl rychlejší než jsem čekal, blahopřeju.
chopper


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Hammer



Věk: 42
Založen: 04. 02. 2008
Příspěvky: 295
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

Motorka: VT 750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 06 srpen, 2010 09:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tass má na výběr super motorky. Mám ji taky od něj a naprostá spokojenost Smile


Váhy Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele HammerZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránkyICQ
major



Věk: 60
Založen: 20. 12. 2009
Příspěvky: 230
Bydliště: Nákří 33

Motorka: VT 750 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 12 srpen, 2010 10:10  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak jak Barone? Už jsi si ji přivez? Už jsi na popojel? Jaká je ta tvoje nová??


Rak Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele majorZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Marty



Věk: 59
Založen: 18. 07. 2009
Příspěvky: 497
Bydliště: Horoměřice

Motorka: VT 750C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 12 srpen, 2010 12:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

... a nevzala Ti jí voda?


Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele MartyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Baron
Kapitán


Věk: 47
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 12 srpen, 2010 13:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Přivezl chlapcí přivezl Smile
Už když jsem tam vylezl z auta a viděl jí tam připravenou na rampě tak mi padla brada. Vypadá mnohem líp než na těch fotkách! Nicméně jsem si jí důkladně prohlíd a po všech stránkách byla v perfektním stavu. Nadšení trochu opadlo po prvním kilometru zkušební jízdy. Z mašiny se ozvaly zvuky jako kdyby měla upadnout kola Rolling Eyes Pan Tass si tu mašinu prostě předtím neprojel a dost se podivoval nad mou námitkou, že takhle jako teda ne e Sad Na druhou stranu hned zalarmoval technika kdesi v dílně a než jsem si dal ve Slaiňanech obídek, volal, že bylo v háji ložisko a že provedl výměnu za nové. Ostatní závady jsou de facto jen kosmetické, nic co bych si nedal do pucu sám.
A pak už stačilo jen "usedět" těch 200km domu. Parádní jízda Good Na to jak je těžká se krásně ovládá, krásně táhne už odspoda v celém spektru otáček a celkově má velmi kultivovaný projev.
Včera jsem vyřídil úředničinu (evidenčka, SPZ) a teď už jen standadní předletovou přípravu (oleje, provozní kapaliny, svíčky, filtry) a trajdáááá song

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Baron
Kapitán


Věk: 47
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 12 srpen, 2010 14:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Johny napsal:
dej vědět až sem pojedeš. Máme to tam z Pardubic 10 km :-)


Sorry Johny....já idiot si zapomněl tady opsat founčíslo na tebe mad


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 71
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 12 srpen, 2010 16:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ložisko a na Hondě, kde a kolik má mít najeto Shocked M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Baron
Kapitán


Věk: 47
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 12 srpen, 2010 17:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Taky mi to přišlo divný. V předním kole (odtud šel i ten zvuk) a nalítáno má 35 000km. Confused

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 71
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 12 srpen, 2010 19:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Je pravda že někdo s oblibou myje motorku Wapkou a to se pak tlaková voda přez simerinky lehce může dostat do ložisek kol a problém je na světě. Možná by stálo za to zkontrolovat ložiska v kolech Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
BEECH
jednatel


Věk: 67
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 12 srpen, 2010 20:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ty ložiska na předním kole nejsou nic moc(slabý klece), v kombinaci s občas vymetenou dírou se není co divit, že odejdou, hlavně pokud je měkké pérování a jezdí se razantně, tak se múže na nějaké nerovnosti jít na doraz a pokud neutrpí ráfek, tak ložisko je poslední v řetězci, které ten štos dostane Enjoy

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Rudy a Evik



Věk: 55
Založen: 21. 12. 2008
Příspěvky: 285
Bydliště: Nová Ves okr.Tábor

Motorka: Honda Goldwing GL 1500 SE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 13 srpen, 2010 03:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No tak ať ti hlavně slouží ku spokojenosti.No já jsem to ložisko v předním kole nechával taky už měnit asi v 30000 km, a stálo mě to litr.
Tak ti přeju krásný poježděníčko chopper chopper chopper supr


Býk Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele Rudy a EvikZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Honza_C



Věk: 65
Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 435


Motorka: Kawasaki VN 1500 Clasic Tourer
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 13 srpen, 2010 11:10  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj. Tak si jí užívej. A zase bude přez zimu co dělat...... že???!!!


Rak Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Honza_CZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Baron
Kapitán


Věk: 47
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 13 srpen, 2010 12:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Honza_C napsal:
Ahoj. Tak si jí užívej. A zase bude přez zimu co dělat...... že???!!!

Cool Telepatie funguje Enjoy Jak víš, že už se mi v hlavě honí pár nápadů? Dancing

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Baron
Kapitán


Věk: 47
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 13 říjen, 2010 06:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

S velkým potěšením a pýchou Vám musím oznámit, že můj baťůžek Kamča udělala úspěšně ridičák a osedlala mou bývalou modrou VT 600 C. Včera si střihla první samostatnou jízdu a moooooc to holkám slušelo Good Prostě šikovná moc Cool

Takže slib složený v Klokočově splněn a na další sraz už přijede sama Good


Image

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Libor600



Věk: 65
Založen: 09. 08. 2009
Příspěvky: 287
Bydliště: Vavřineč

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 13 říjen, 2010 09:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Enjoy jen tak dál. Gratuluju Cool


Střelec Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Libor600Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr