Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 14 červen, 2010 17:18  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Registrace: Home>English>Register for the Shadow


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
adamte



Věk: 56
Založen: 16. 07. 2008
Příspěvky: 219
Bydliště: Praha 1

Motorka: VT 750 shadow c2 RC44
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 14 červen, 2010 18:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Čéče já fakt nevim jak se to registruje. Spíš bych řekl že to tam vůbec není Laughing A nebo jsem debil,to je taky možný


Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele adamteZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
adamte



Věk: 56
Založen: 16. 07. 2008
Příspěvky: 219
Bydliště: Praha 1

Motorka: VT 750 shadow c2 RC44
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 14 červen, 2010 20:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak už jsem na to přišel Good


Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele adamteZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Sup



Věk: 57
Založen: 07. 04. 2008
Příspěvky: 63
Bydliště: Vraňany čp.134

Motorka: Honda VTX1300C- VT 750 C Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 14 červen, 2010 22:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Druhá skupina má sraz ve čtvrtek 17.6.2010 ve 14 hod na benzínové pumpě OMV Klíčany - D8.


Rak Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele SupZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Libor600



Věk: 65
Založen: 09. 08. 2009
Příspěvky: 287
Bydliště: Vavřineč

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 15 červen, 2010 19:36  Předmět:  Shoc Italy Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

song . Tak jsem PŘIPRAVEN do Itálie. Moto napucovana.lékárnicka rumem doplněna. Český PRAPOR vyžehlen. Akorát by chtelo sladit dojezd obou skupin na místo srazu. Aby jsme evropě předvedli ze nejsme žádný nahý Surprised


Střelec Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Libor600Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Honza_C



Věk: 65
Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 435


Motorka: Kawasaki VN 1500 Clasic Tourer
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 15 červen, 2010 20:07  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj.
Tak já doplním druhou skupinu kolem 17-tý hodiny před hlavní branou na výstaviště ZEMĚ ŽIVITELKA v Budějkách.
Supe, ten telefen v profilu platí???! song


Rak Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Honza_CZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Sup



Věk: 57
Založen: 07. 04. 2008
Příspěvky: 63
Bydliště: Vraňany čp.134

Motorka: Honda VTX1300C- VT 750 C Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 15 červen, 2010 20:20  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Telefon platí. Našel jsem zmeškaný hovor, ale nevěděl jsem,že jsi to ty. Very Happy
V 17 hodin tě vyzvedneme s Liborem v Budějkách.
A jedééém......


Rak Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele SupZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Honza_C



Věk: 65
Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 435


Motorka: Kawasaki VN 1500 Clasic Tourer
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 15 červen, 2010 20:25  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

OK. Už jsem si ho uložil. V mezinárodním formátu. Pro jistotu.... mad


Rak Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Honza_CZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Sup



Věk: 57
Založen: 07. 04. 2008
Příspěvky: 63
Bydliště: Vraňany čp.134

Motorka: Honda VTX1300C- VT 750 C Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 15 červen, 2010 20:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Honzo C - už jsi se zaregistroval ?? Já a Libor už máme registraci udělanou.


Rak Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele SupZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Honza_C



Věk: 65
Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 435


Motorka: Kawasaki VN 1500 Clasic Tourer
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 15 červen, 2010 20:49  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Provedeno song song


Rak Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Honza_CZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
adamte



Věk: 56
Založen: 16. 07. 2008
Příspěvky: 219
Bydliště: Praha 1

Motorka: VT 750 shadow c2 RC44
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 15 červen, 2010 22:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Taky jsem připravenej a Libore,máš zprávu


Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele adamteZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Libor600



Věk: 65
Založen: 09. 08. 2009
Příspěvky: 287
Bydliště: Vavřineč

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 15 červen, 2010 23:02  Předmět:  shoc Italy Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Surprised Adamtde skupina 2je připravena . Kromě debaty na tomto vlákne. Nevím o ničem jiném?Doufám ze vše plati a jeO.k. Laughing


Střelec Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Libor600Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

adamte



Věk: 56
Založen: 16. 07. 2008
Příspěvky: 219
Bydliště: Praha 1

Motorka: VT 750 shadow c2 RC44
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 15 červen, 2010 23:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Laughing Jasně že vše platí, já jedu s 1.cenovou skupinou už ráno a tu zprávu máš tady nahoře na liště [marq=up] ode mně


Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele adamteZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
adamte



Věk: 56
Založen: 16. 07. 2008
Příspěvky: 219
Bydliště: Praha 1

Motorka: VT 750 shadow c2 RC44
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 15 červen, 2010 23:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Liborku,jseš na Facebooku? jestli ano tak mi napiš jméno. Dík


Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele adamteZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Libor600



Věk: 65
Založen: 09. 08. 2009
Příspěvky: 287
Bydliště: Vavřineč

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 15 červen, 2010 23:43  Předmět:  Shoc Italy Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

song o tom žádná pochyba. NoZKRÁTKA ITALOVÉ . Tešte se hell Bohemia SHOC se na vás vali Cool


Střelec Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Libor600Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Boža



Věk: 69
Založen: 14. 03. 2007
Příspěvky: 615
Bydliště: U Šumavěnky 21, 143 00 Praha 4

Motorka: Schadow VT 1100
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 16 červen, 2010 11:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Chlapi, šťastnou cestu a pozdravujte Vlachy. Hned bych jel, ale nemohu.


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele BožaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 16 červen, 2010 14:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Hlásím Jerry a Thana zaregistrováni.

chopper chopper


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Klárka



Věk: 38
Založen: 30. 07. 2008
Příspěvky: 343
Bydliště: Praha 4

Motorka: VT600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 16 červen, 2010 15:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak kluci štastnou cestu,pořádně si to tam užijte :-)
A dávejte na sebe pozor :-)
nice

_________________
Klárka - Míra

Střelec Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele KlárkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Dendrobates



Věk: 47
Založen: 04. 05. 2009
Příspěvky: 64
Bydliště: Teplice

Motorka: VT 750
honduras.gif
PříspěvekZaslal: st 16 červen, 2010 19:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Potvrzuji příjedzd na OMV ve 14.00 hod. Registrci mám (snad, nemluví to česky) Shocked


Blíženci Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele DendrobatesZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Honza_C



Věk: 65
Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 435


Motorka: Kawasaki VN 1500 Clasic Tourer
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 16 červen, 2010 21:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj.
Takže drobná změna ve druhé cenovce:
nestíhám Budějky na pátou, ale tak na půl šestou až šestou. Mluvil jsem se Supem, takže budem ve spojení. První zastáku mám každopádně u Živitelky.
Tak zatím.... chopper


Rak Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Honza_CZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr