Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Honza_C



Věk: 65
Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 435


Motorka: Kawasaki VN 1500 Clasic Tourer
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 18 srpen, 2011 16:31  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Správně Marty. Míla to přesně trefil. Postaveno v roce 1979 jako pionýrský tábor. Takže jako na táboře......
A pro opravdu zmlsaný jedince (Petře, jsi první jedinec, za mých třiapadesát let života, co nejí svíčkovou mad ), tak pro ty bude po výdeji večeře možnost např. steaku nebo studené kuchyně....


Rak Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Honza_CZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Petr.VF



Věk: 40
Založen: 11. 10. 2010
Příspěvky: 324
Bydliště: Luštěnice

Motorka: Shadow VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 18 srpen, 2011 16:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Honza_C : no popravdě, nejsi jediný kdo mi to říká Shocked ale když já ji fakt nesnesu Help

Takže si dám pak steak, nebo něco jiného... každopádně díky za informace, uklidnil jsi mě Good


Blíženci Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele Petr.VFZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Fanda
Kapitán


Věk: 54
Založen: 07. 04. 2009
Příspěvky: 386
Bydliště: Praha 6

Motorka: VT 1100 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 20 srpen, 2011 20:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Prosil bych zarezervovat: 2x páteční polopenze a 1x sobotní plná penze. Děkuji Very Happy Very Happy


Rak Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele FandaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Grizzly
Kapitán


Věk: 63
Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 918
Bydliště: Brno

Motorka: VT 600
confederate.gif
PříspěvekZaslal: ne 21 srpen, 2011 19:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Prosím postel 1ks a baštu na víkend. Díky

_________________
Image
ZDAR Grizzly

Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele GrizzlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Honza P



Věk: 65
Založen: 07. 09. 2008
Příspěvky: 163
Bydliště: Nepomuk- Dvorec

Motorka: VT750C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 21 srpen, 2011 20:20  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdravím všechny,tak jsem si udělal výlet na SLUNEČNÍ ZÁTOKU,nastalo velké zklamání ,když jsem přijel k objektu, kde to vypadá jako když se tam něco probudilo po několika desítek let. Dorazilo mě i to, když jsem si chtěl objednat něco k jídlu tak mě bylo nabídnuto z nabídky nějakej utopenec ,klobása jo a teplé jídlo smažák .Tak jsem si dal polévku přinesenou v dětském talíři ,jo a další, když jsem dojídal polívku tak jsem si myslel že bude maso když vyběhl z kuchyně PES, otočil to a vzal kramle zpět do kuchyně, asi se lekl. Z mou drahou polovičkou jsme si teda dali jak jsem již uvedl ,smažák s tatarkou, kterou přinesla obsluha pro dva v kompotové misce, a příbor hodil na stůl jen tak,i když jeden dětský asi nezbylo. NEJSEM NĚJAKEJ CAMPRDLICH ALE TO MĚ DORAZILO. Když jsem vyděl prostory jídelny ....Tak jsem honem rychle dojedl ,, a pryč,,,,,,
JO teda velké zklamání...
JO A TO SE PSALO ŽE SRAZ JE POŘÁDANEJ NA KONCI SEZONY A ZÁSOBY SE TENČÍ ,ASI UŽ OD TEĎ,,
Zdravím všechny,,,,, HONZA P


Kozoroh Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Honza PZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Honza_C



Věk: 65
Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 435


Motorka: Kawasaki VN 1500 Clasic Tourer
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 22 srpen, 2011 19:20  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mluvil jsem s vedoucím a posílá omluvu s tím, že v podstatě celý srpen je zablokován akcemi a nefungují jako kemp a restaurace. To ovšem nic nemění na případném chování personálu. Ještě to s ním proberu osobně. Já takovou zkušenost s nimi zatím neměl....


Rak Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Honza_CZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Jára Cimrman



Věk: 71
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 22 srpen, 2011 22:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Inspekce je potřeba, z toho plyne, řízky sebou. To je to na co jsem se ptal - jestli tam je nějaká normální kuchyně a Petr mi poslal odkaz na jídelní lístek se smažákem, jak bude tedy vypadat jednotná strava Shocked M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lála



Věk: 55
Založen: 12. 03. 2007
Příspěvky: 83
Bydliště: Klecany

Motorka: VT 750 C
confederate.gif
PříspěvekZaslal: st 24 srpen, 2011 15:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak nocleh už je objednaný a teď ještě 2x polopenze na víkend a v sobotu 2x výpečky


Ryby Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele LálaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Sup



Věk: 57
Založen: 07. 04. 2008
Příspěvky: 63
Bydliště: Vraňany čp.134

Motorka: Honda VTX1300C- VT 750 C Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 24 srpen, 2011 17:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Vzhledem k tomu, že supice odmítá na cesty péct řízky objednávám 2x polopenzi.
V sobotu 2x výpečky se zelím.


Rak Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele SupZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Tony



Věk: 58
Založen: 06. 05. 2007
Příspěvky: 102
Bydliště: Písek

Motorka: VT 600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 24 srpen, 2011 17:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Barone, taky dodatečně objednáváme s Veru 2 x polopezi a 2 x výpečky na sobotu Very Happy

_________________
subridens iustus :-)

Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele TonyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Čuňas



Věk: 74
Založen: 28. 10. 2010
Příspěvky: 272
Bydliště: Chřibská

Motorka: Honda VT 600c
honduras.gif
PříspěvekZaslal: st 24 srpen, 2011 21:31  Předmět:  X.sraz. Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj barone mám dotaz bude možné jiného výběru jídla také nebo jenom to obědnané ?


Beran Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele ČuňasZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Rudy a Evik



Věk: 55
Založen: 21. 12. 2008
Příspěvky: 285
Bydliště: Nová Ves okr.Tábor

Motorka: Honda Goldwing GL 1500 SE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 24 srpen, 2011 21:32  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Honzo C,nějak jsem to asi nepochopil.
Nám dal cenu asi pro 80 lidí-345Kč plnou penzi a ubytko.
On má skupinové pobyty nad 5O lidí 290Kč s plnou penzí a ubytko.
Můžeš nám to prosím zjistit.


Býk Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele Rudy a EvikZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Honza_C



Věk: 65
Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 435


Motorka: Kawasaki VN 1500 Clasic Tourer
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 24 srpen, 2011 21:51  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Máš pravdu Rudy. Jenže těch 290,- je za celý wíkend a mi v neděli prcháme po obědě. Tak jsem s ním domluvil, že bude sice za 345,-Kč, ale vybraná jídla s příplatkem - naše menu bude bez příplatku.
Takže s příplatkem tam zůstává jen ta kachna....


Rak Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Honza_CZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Rudy a Evik



Věk: 55
Založen: 21. 12. 2008
Příspěvky: 285
Bydliště: Nová Ves okr.Tábor

Motorka: Honda Goldwing GL 1500 SE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 24 srpen, 2011 22:24  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Honza:Díky za vysvětlení.
Baron:ubytko mám objednané a na sobotu 2krát plná penze a 2krát výpečky.
Pátek a neděle bez jídla.


Býk Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele Rudy a EvikZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Bosak



Věk: 37
Založen: 27. 05. 2010
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha 10

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 25 srpen, 2011 12:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak co se jídlá týká, tak 1x polopenze a pak 1x ty výpečky
Enjoy drink

_________________
Memento mori

Ryby Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele BosakZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

Marty



Věk: 59
Založen: 18. 07. 2009
Příspěvky: 497
Bydliště: Horoměřice

Motorka: VT 750C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 25 srpen, 2011 13:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mad pláč Japato, že nemám v rezervaci 2x kachničku, soudruhu Barone von Kdovíodkud ??? Very Happy Very Happy A jsou schopni ji dodat v pátek? Abych si ji mohl vychutnat v klídku.

_________________
Cesta je cíl

Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele MartyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 25 srpen, 2011 14:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

BEECH napsal:
jedu, takže nějaký příjemný kutloušek a jídlo podle toho co bude v nabídce, díky Enjoy


Sorry, přehodnotil jsem ubytování a beru si stan.
prosím strava pátek bez večeře(svíčkovou tak maximálně k obědu- múj názor je že 10 kousků pivka na svíčkovou = nablito v áleji) , v sobotu jen oběd, snídaně žádné, zdravím všechny Beech

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Baron
Kapitán


Věk: 47
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 26 srpen, 2011 07:15  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Marty64 napsal:
Mad pláč Japato, že nemám v rezervaci 2x kachničku, soudruhu Barone von Kdovíodkud ??? Very Happy Very Happy A jsou schopni ji dodat v pátek? Abych si ji mohl vychutnat v klídku.

Sorry Márty, už je to opraveno. Děkuji za upozornění.
Zda-li si ji můžeš dát v pátek ti nejsem teď schopen zodpovědně říct, ale brnkni Honzovi_C, ten bude vědět přesně. Napadá mně v takovém případě....co budeš pak papat v sobotu?

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Baron
Kapitán


Věk: 47
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 26 srpen, 2011 07:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Přátelé prosím kontrolujte si své rezervace na
TÉTO WEBOVÉ ADRESE!!!!

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 26 srpen, 2011 16:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

kontrola proběhla, ale kampak se poděl můj sobotní obýdek???

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr