Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 12 leden, 2008 15:32  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Good od toho je klub klubem aby získával výhodnější ceny díky hromadným objednávkám. Zaručeně se najde víc zájemců. Zjisti podrobnosti a pověs to sem.

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: so 12 leden, 2008 16:08  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jsem rovnez pro a ja bych do toho sel,vypada to pekne.


  
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: so 12 leden, 2008 16:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jsem rovnez pro a ja bych do toho sel,vypada to pekne.


  
HondaMCH

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 12 leden, 2008 18:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

V pondělí se s panem Kučerou spojím a budu referovat o výsledku jednání, možná bych tam třeba i zajel. Rád bych mu ale sdělil alespoň nějaký počet případných zájemců a zkusil dohodnout nějakou cenu. M.P


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: so 12 leden, 2008 18:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zkusil bych,aby nam navrhl cenu pro 5,10 a treba 20ks a pak by se tady oficialne prihlasili zajemci.Nicmene nez abych to doma bastlil,tak jsem prvni zajemce pokud nam udela nejakou cenu hell


  
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 12 leden, 2008 20:01  Předmět: Skvělý ! pokud nam udela nejakou cenu Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No a druhý zájemce jsem určitě já hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Chris
Anonymní







PříspěvekZaslal: so 12 leden, 2008 20:56  Předmět:  odkaz na vlaječky Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já jsem si minulý rok koupil vlaječku v Bikers mode Koudelaková Very Happy , má rozměr 270x360mm. a je na 1metrové 10mm. lamino tyčce.

http://www.bikersmode.cz

Uchyceni jsem vyřešil držáčkem na zadní opěrku a zkrácením tyčky na 600mm mad . vlaječka mi čouhá jen mírně nad zadní kufr.


  
kuboš
Anonymní







PříspěvekZaslal: so 12 leden, 2008 22:22  Předmět:  vlaječky Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

cauky...ja na machine mam vlaječky a vubec jsem se s tim neparal...koupil jsem v baumaxu nebo kde z nerezu držáky na surf, přišrouboval jsem je k operce a basta. ale az na druhy pokus protoze jsem koupil prumerove přesně na prut a vlaječka tak plapolala že se me držák v tom ohybu zlomil...tak jsem koupil silnejsi a nacpal jsem tam silikon a drzi to suprove! takova mensi rada...mejte se KUBOŠ chopper


clip_image002.gif
 Komentář:
 Velikost:  99.32 kB
 Zobrazeno:  9978 krát

clip_image002.gif



  
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 12 leden, 2008 22:58  Předmět: Jo jasně ! takova mensi rada...mejte se KUBOŠ Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Kuboši.
Dobrá rada nikdy nevadí, spíše každého potěší, taky se opatruj
hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Vojda



Věk: 57
Založen: 11. 03. 2007
Příspěvky: 173
Bydliště: Nové Jirny

Motorka: VT750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 13 leden, 2008 00:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

taky stačí kus rybářského prutu je pružnej dost


Panna Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele VojdaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Monkey
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 13 leden, 2008 20:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Míro zkus sehnat nějakou propagaci a pověs to sem. Podle vzhledu do toho skočím taky. Díky


  
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 14 leden, 2008 15:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Takže vše dopadlo tak že pro klub bude sleva 20% to znamená 800kč. Adresa firmy je MOTOMAX Ke Zvoli 285. Praha Dolní Břežany www.motomax.prodejce.cz - imail motomaxkucera@gmail.com tel. na pana Kučeru s kterým je vše dojednáno 603454667. Zájemci budou objednávat individualně z důvodu rozdílných požadavků na uchycení, někdo na nosič někdo na opěrku atd. V objednávce je třeba uvést rozteč šroubků na uchycení držáku, ta je na dosedací ploše ofrézovana, dále délka tyčky, ta bude mít průměr 6mm a dále rozteč mezi podložkou a šroubovací špičkou podle velikosti vlaječky to znamena asi 155mm. V případě nejasností konzultovat s panem Kučerou. Už mám objednaný vzorek. M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 14 leden, 2008 15:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

MILOSLAV POHL napsal:
Takže vše dopadlo tak že pro klub bude sleva 20% to znamená 800kč. Adresa firmy je MOTOMAX Ke Zvoli 285. Praha Dolní Břežany www.motomax.prodejce.cz - imail motomaxkucera@gmail.com tel. na pana Kučeru s kterým je vše dojednáno 603454667. Zájemci budou objednávat individualně z důvodu rozdílných požadavků na uchycení, někdo na nosič někdo na opěrku atd. V objednávce je třeba uvést rozteč šroubků na uchycení držáku, ta je na dosedací ploše ofrézovana, dále délka tyčky, ta bude mít průměr 6mm a dále rozteč mezi podložkou a šroubovací špičkou podle velikosti vlaječky to znamena asi 155mm. V případě nejasností konzultovat s panem Kučerou. Už mám objednaný vzorek. M.P.


Super prace Good Ja dnes svoji masinu dal do servisu na pripravu na sezonu,takze az bude hotova,tak zmerim a poslu objednavku.Jeste jednou dik za zarizeni hell


  
Grizzly
Kapitán


Věk: 63
Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 918
Bydliště: Brno

Motorka: VT 600
confederate.gif
PříspěvekZaslal: po 14 leden, 2008 15:58  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Díky za zprostředkování, dobrá práce Enjoy Good

_________________
Image
ZDAR Grizzly

Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele GrizzlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 14 leden, 2008 18:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Miloslav Pohl

Díky, dobrá práce hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 15 leden, 2008 19:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Chtěl bych ještě doplnit že dnes jsem byl přímo ve firmě pana Kučery a dohodli jsme se že v objednávce by měla byt uvedena ještě délka válečku do kteréno je zašroubovaná tyčka, protože každý bude mít jinou představu a možnosti uchycení. Já budu mít hotový držák asi za čtrnáct dní, tak pak pošlu foto. M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Monkey
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 15 leden, 2008 22:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Super práce Míro.


  
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 16 leden, 2008 19:02  Předmět: Skvělý ! představu a možnosti uchycení Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

TO Miroslav Pohl . Já budu mít hotový držák asi za čtrnáct dní, tak pak pošlu foto

Ok, až bude foto tak upřesníme objednávky hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

kraken.99
Anonymní







PříspěvekZaslal: so 26 leden, 2008 20:24  Předmět:  držák vlaječky Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

čau nejsem sice z vašeho fora ale i my řešíme ten samý problém
proto jsem se chtěl zeptat jestli by bylo možno se připojit ta cena se mi zdá dobrá Confused


  
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 09 únor, 2008 20:53  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Hlásím že jsem dnes dostal zprávu že držák vlaječky je hotov s omluvou že soustružník téměř tři týdny marodil. Dohodl jsem se že v pondělí držák vyzvednu pak vše nafotím a uvidíte jak to bude vypadat. Sám jsem zvědavý. Zatím čusky . M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr