Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 10 únor, 2008 00:08  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Cau Milo,mel bych na tebe jednu prosbu,jestli by jsi se nezeptal jak to vypada s objednavkou na Fida.Posilam jsem jim emailem nakres rozmeru,tak jestli by jsi neosondoval,jak to vypada.Dopredu velky dik hell


  
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 10 únor, 2008 15:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Strýcu Fido, pochopitelně se zeptám a budu tě informovat ale mám ještě jednu kontrolní otázku, kdy budou k dispozici vlaječky pro členy, jak budou distribuovány a kolik budou stát. ( Jestli jsem informace na toto téma přehlédl, tak pardon) och M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 10 únor, 2008 18:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Doufam,ze se nepletu,kdyz tak me Navi opravi,ale vlajecky budou k dispozici na vystave motocykl 2008 a pro cleny (platici) bude zadara hell


  
Lexani

NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 10 únor, 2008 18:22  Předmět: Skvělý ! vlajecky budou k dispozici na vystave motocykl 2008 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

TO Fido : ale vlajecky budou k dispozici na vystave motocykl 2008 a pro leny (platici) bude zadara Enjoy

Vlaječky bude rozdávat Beeech v sobotu na motocyklu pro členy a kdo chtěl dvě tak si od něho tu druhou koupí. hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 10 únor, 2008 19:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dóóóbro dóóóšli popiskovat is kafe pauza M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 11 únor, 2008 15:47  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Takže jsem konečně přivezl držák vlaječky, pro ilustraci jsem vyrobil jedno nekvalitní foto a pro Fida špatná zpráva ,žádný imail s objednávkou nedošel, ještě jsme to kontrolovali. Jinak držák vypadá pěkně až ho namontuju udělám lepší fotku Very Happy M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 11 únor, 2008 16:11  Předmět:  Jinak držák vypadá pěkně Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Vypadá fakt moc dobře Good hell

Mílo můžeš mi obědnat taky ? Embarassed

Jestli jo tak předem dík. hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 11 únor, 2008 16:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Vše je dohodnuto tak že každý si radši objedná sám z důvodu rozdílných požadavků. Někdo to bude přidělávat na nosič, nekdo na opěrku a budou různé požadavky na délku atd. Telefon a imail jsem zde již zveřejnil a je domluvena pro členy klubu cena 800 Kč. Stačí při objednávání řict - Jsem člen klubu Honda Shadow a s panem Kučerou není problém. A jdu na kafe pauza M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 11 únor, 2008 16:33  Předmět: Skvělý ! každý si radši objedná sám Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ok. Good
Dík Mílo Enjoy hell


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 11 únor, 2008 20:05  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

A tak proběhla montáž, vše v pořádku vypadá to dobře, iba ta zástava chýba. Very Happy M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 11 únor, 2008 20:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ještě jedna Very Happy


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 11 únor, 2008 20:54  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Fakt pekny Good hell Milo,muzes prosim zkouknout email na p.Kuceru,dnes jsem to posilal znovu a ani mi neprisla dorucenka,tak jestli ho mam spravne: motomaxkucera@gmail.com nebo jestli to mam pro jistotu poslat na info@motomax.cz (tenhle kontakt maji na svych strankach).Prvni email jsem posilal v lednu,ale nekde se zatoulal,tak nevim kde je chybka.Jeste jednou dik.


  
HondaMCH

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 12 únor, 2008 01:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Vím že asi ze tří pokusu se mi to potom povedlo až na motomaxkucera@gmail.com ale radši bych mu zavolal na 603454667 jestli to už není zas nějak jinak. Asi po objednání zkontrolovat zda mu to došlo, pár slov za to stojí a navíc jedná se o zakázku a on nevyžaduje žádnou zálohu, což je dnes docela vzácný jev. Tak Čusky a ať nám to plápolá
Exclamation M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 12 únor, 2008 10:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak jsem volal p.Kuceroj a je objednano hell Ukazalo se,ze muj email skoncil jako spam v kosi,jo holt ta technika Very Happy


  
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 03 březen, 2008 13:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mel bych na nekoho prosbicku,zda nekdo nebydli, pripadne nejezdi pres Praha Dolní Břežany (sidli zde f.Motomax).Mam hotovy drazak vlajky,tak zda by nebyl nekdo ochoten mi ho tam vyzvednout a zaplatit a na vystave se srovname Very Happy Kdyby se nekdo nasel,byl bych moc vdecny.Dopredu moc dekuji nice


  
HondaMCH

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 09 březen, 2008 17:49  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak už ta zástava něchýba a iluze je naprosto dokonalá Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 09 březen, 2008 21:34  Předmět: Skvělý ! iluze je naprosto dokonalá Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Mílo, myslím to nemá chybu nice Good hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Petr.VF



Věk: 40
Založen: 11. 10. 2010
Příspěvky: 324
Bydliště: Luštěnice

Motorka: Shadow VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 22 květen, 2011 20:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Někam se ztratily fotky těch držáků na vlaječky. Mohl by mi je někdo hodit do mailu. Rád bych vlaječku taky vozil, a nevím jestli mám něco bastlit, nebo využít nabídku zde (pokud bude stále platit).
Díky


Blíženci Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele Petr.VFZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 22 květen, 2011 23:08  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Fotky byly odmazány protože jsem měl přešvihnutej limit ale zkus tam zavolat, ještě bych ale dodal že mi po dvou letech upadla někde na cestě vlaječka i s tyčkou, prostě se uklepala a byla to nerez šestka kulatina ale vzadu to dost vibruje tak se ani moc nedivím Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Petr.VF



Věk: 40
Založen: 11. 10. 2010
Příspěvky: 324
Bydliště: Luštěnice

Motorka: Shadow VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 23 květen, 2011 07:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Aha. Hele a neposlal bys mi pár fotek do mailu. Jen abych věděl jak to vypadá, než tam budu volat. Vůbec totiž nevím jaké míry bych jim měl sdělit, aby mi to vůbec mohli vyrobit. Díky


Blíženci Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele Petr.VFZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr