Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 30 leden, 2008 12:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já jsem taky pro Petrovu a potom případně dotáhnout další v starší verzi, která by byla v pohotovosti.


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 30 leden, 2008 15:18  Předmět: Skvělý ! Petrova SUPER leštěňka Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Taky s Váma plně souhlasím, Good hell Enjoy
tak Petře co ty nato říkáš? hell


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 30 leden, 2008 18:10  Předmět: Skvělý ! Re: Petrova SUPER leštěňka Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

NAVI napsal:
tak Petře co ty nato říkáš? hell


všechny Vás čekám v garáži, máte co leštit

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Monkey
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 30 leden, 2008 23:20  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Petře ty nemáš leštěnku z Horního Jelení ? Ta leští sama..


  
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 30 leden, 2008 23:25  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Monkey napsal:
Petře ty nemáš leštěnku z Horního Jelení ? Ta leští sama..


a teď nevím co myslíš? ale vlastně jo... něco jste objednávali

já neobjednával, protože jsem nevěděl jestli se vůbec dostavím skrz nemocnou ruku

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Grizzly
Kapitán


Věk: 63
Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 918
Bydliště: Brno

Motorka: VT 600
confederate.gif
PříspěvekZaslal: čt 31 leden, 2008 08:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Petře, kdy mám dojet? O leštění Tvojí mašiny, si pamatuju, jedno leštění = jedna flaška wizóra, tak se hlásím Very Happy Very Happy

_________________
Image
ZDAR Grizzly

Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele GrizzlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 31 leden, 2008 08:57  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

to Grizzly: asi tak nějak to bude muset proběhnout. Jen musím vyšetřit nějaký ten volný víkend. Proviant mám.

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 31 leden, 2008 20:01  Předmět: Skvělý ! nějak to bude muset proběhnout. Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

TO Petr: Proviant mám.

Tak to se taky hlásim na leštění Enjoy hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Grizzly
Kapitán


Věk: 63
Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 918
Bydliště: Brno

Motorka: VT 600
confederate.gif
PříspěvekZaslal: pá 01 únor, 2008 09:46  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

abys, mě Petříku dobře porozuměl 1 LEŠTIČ = 1 FLAŠKA (0,7 l ) WIZÓRA vztekle se válet

_________________
Image
ZDAR Grizzly

Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele GrizzlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 01 únor, 2008 14:56  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jo, jo souhlas s Grizzlym Good drink hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 01 únor, 2008 16:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tak jsem sčítnul zásoby a tolik se nás do garáže nevejde, leda že by jsme leštili celý víkend Smile

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Monkey
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 01 únor, 2008 21:07  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Petře nevadí, vezmu kousek leštěnky a židle ať máme kde sedět. Navrhuji napřed ochutnat od každého kousek. Víš, to jen tak abychom věděli do čeho jdeme.. Enjoy


  
HondaMCH

jarin



Věk: 64
Založen: 13. 12. 2006
Příspěvky: 98
Bydliště: Jirkov

Motorka: VT 750 Shadow US
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 05 únor, 2008 00:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

pokud by jste se rozhodli,vybrat za ,,starší" model moji,myslím,že by nebyl problém ji dovést Good


Vodnář Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele jarinZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 05 únor, 2008 21:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ano, takovou krásku bych tam chtěl ! (nebo "i tam chtěl")

_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !

Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Simox



Věk: 38
Založen: 11. 11. 2006
Příspěvky: 302
Bydliště: Praha

Motorka: Honda VT 1100 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 06 únor, 2008 13:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ale vypadá to, že většině by se líbila Petrova mašina.............


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SimoxZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 06 únor, 2008 15:18  Předmět: Skvělý ! nebyl problém ji dovést Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To : Járin myslím,že by nebyl problém ji dovést Good

Já myslím, že se tam vejdou obě hell Enjoy Good


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 06 únor, 2008 15:56  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

myslim že by se tam v klidu vešli obě Smile


  
Mirek



Věk: 56
Založen: 22. 11. 2006
Příspěvky: 381
Bydliště: Pardubice

Motorka: VTX1300C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 06 únor, 2008 16:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já si myslím, že by tam mohla být kterákoliv z našich motorek a vždycky by to byla krasavice. nice Nejde o to tam nacpat co nejvíc strojů, pro tuhle příležitost to chce jen něco, co se prostě přehlídnout nedá a přitom to spojuje Shadow ve všech provedeních. To je pro mně Petrova VT1100 C3. Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele MirekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Jíťa



Věk: 41
Založen: 21. 02. 2008
Příspěvky: 166
Bydliště: Roudné u Č.Budějovic

Motorka: M1800R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 21 únor, 2008 11:31  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jestli si mohu také přihodit názor jednoho venkovního človíčka pro něž to asi má být.... Petrova je SUPER... okamžitě přitahuje na první pohled Very Happy
Kéž bych se dostala do Prahy na vojuknutí...


Lev Pohlaví:Žena Pes OfflineOsobní galerie uživatele JíťaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 21 únor, 2008 11:56  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

leštil jsem celý minulý víkend a už mám hotové zadní kolo a částečně i zadní část motorky. Udělám vše aby to bylo včas připravený.

Jinak vše jede dle plánu.... jestli se tam vejdou dvě zjistíme v úterý a dle místa bych jí tam ve středu dal i já...

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr