Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 30 leden, 2008 22:01  Předmět:  Daruju výfuk za odvoz ...a neperte se! Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Very Happy ...daruju originální výfuk na VT 750 r.v. 97. První vyhrává!
...zn: pouze do dobrých rukou Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


výfuk.jpg
 Komentář:
 Velikost:  95.32 kB
 Zobrazeno:  11391 krát

výfuk.jpg



Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 30 leden, 2008 22:07  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jsou mé ruce dost dobré Question Smile

jestli pasuje rozteč a průměr za kolenama tak ho beru

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
FOXXX



Věk: 44
Založen: 22. 06. 2007
Příspěvky: 388
Bydliště: Zubří

Motorka: VT750C (RC50)
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 30 leden, 2008 22:08  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

pozdě hell doufám že dodržíš slovo o prvním Johny Smile


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele FOXXXZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 30 leden, 2008 22:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To byla rychlost! Very Happy .... Kdybych měl 2, druhej by byl tvůj, Foxxxiku ....ale první se počítá - je tvůj Petře! Kdyby Ti to nakonec napasovalo, věřim že se s Foxem dohodnete Very Happy ... ale do toho už já mluvit nebudu Very Happy Very Happy Very Happy


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
FOXXX



Věk: 44
Založen: 22. 06. 2007
Příspěvky: 388
Bydliště: Zubří

Motorka: VT750C (RC50)
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 30 leden, 2008 22:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Petře, nechci tě teď z ničeho předčasně obvinit, ale to ty jsi smazal moje BERU, které tam bylo ještě před tebou???? Shocked


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele FOXXXZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
FOXXX



Věk: 44
Založen: 22. 06. 2007
Příspěvky: 388
Bydliště: Zubří

Motorka: VT750C (RC50)
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 30 leden, 2008 22:15  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

už jsem četl SZ Petře, docela jsi mně vyděsil Enjoy




Naposledy upravil FOXXX dne čt 31 leden, 2008 08:14, celkově upraveno 1 krát
Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele FOXXXZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 30 leden, 2008 22:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

...tak to už je na Softwarovou policii tohleto ! Very Happy


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
FOXXX



Věk: 44
Založen: 22. 06. 2007
Příspěvky: 388
Bydliště: Zubří

Motorka: VT750C (RC50)
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 30 leden, 2008 22:18  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

to už bylo skoro na krádež ventilků Smile ale hned mi napsal, že to smazal žertem, kujón Smile


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele FOXXXZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 30 leden, 2008 22:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ok Very Happy , nový (snad šťastný Very Happy ) majitel je teda Foxxx Very Happy ....budeš mít cestu? Nebo Ti ho vezmu do Práglu na výtavu - když teda pojedu autem - dohodnem to přes SZ. Very Happy . Čauky Very Happy


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 30 leden, 2008 22:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

přiznávám se bez mučení, že jsem využil své adminovské funkce pro malý žertík.

FOXXX byl první

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Monkey
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 30 leden, 2008 23:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To jsou ale žertíky.. Good Good Good


  
Grizzly
Kapitán


Věk: 63
Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 918
Bydliště: Brno

Motorka: VT 600
confederate.gif
PříspěvekZaslal: čt 31 leden, 2008 08:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

zatracený písíčka vztekle se válet ,pak s z nich nemá bejt člověk (JÁ) na mrtvici. Very Happy

_________________
Image
ZDAR Grizzly

Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele GrizzlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 31 leden, 2008 08:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Grizzli, a víš co je nejhorší? Že proti tomu neuděláš nic Very Happy Very Happy


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
wiki



Věk: 59
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 198
Bydliště: Vohančice 22, Tišnov

Motorka: VT1100C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 31 leden, 2008 12:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdar Foxxi.

ZAjtra idem do Pardubíc a chvíľu sa tam zdržím a budúci týždeň pôjdem Brno Ostrava. Ak by ti to pomohlo, môžem ti ten výfuk vyzdvihnúť a niekam cestou do Ostravy doručiť. Ak chceš, tak daj vedieť nech si to s Johnym dohodneme.

hell Wiki hell


Panna Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele wikiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 31 leden, 2008 13:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdarec,
počítám s tím. Stav se Very Happy ... časove se určitě nějak přizpůsobim.


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

FOXXX



Věk: 44
Založen: 22. 06. 2007
Příspěvky: 388
Bydliště: Zubří

Motorka: VT750C (RC50)
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 31 leden, 2008 15:33  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Wiki, to by mi hodně pomohlo! song
Když se domluvíš s Johnym, tak já už se ti pak nějak přizpůsobím a není problém se domluvit někde po cestě. Až budeš vědět kdy, co a jak tak mi stačí dát vědět třeba SMS, já se ti ozvu a domluvíme se. Už teď jsem ti vděčný! Enjoy


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele FOXXXZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Vojda



Věk: 57
Založen: 11. 03. 2007
Příspěvky: 173
Bydliště: Nové Jirny

Motorka: VT750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 31 leden, 2008 17:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

já bych se přimlouval za foxxxe už říkal mě že by ho bral ale mě to ještě bude chvíly trvat než koupím jinej mad


Panna Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele VojdaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
calif.350
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 13 únor, 2008 13:18  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ja jako pitomec schovavam koncovky z vt1100 v domeni ze bych je nekdy prodal a tady se origo laufy davaj zadáčo.....


  
Lexani

Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 13 únor, 2008 15:53  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

copak to mas za koncovky? (':-


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 13 únor, 2008 16:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Calife, rozjeď tady další darovací akci - zájemci se určitě najdou Very Happy ...


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr