Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Gunman



Věk: 45
Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 153
Bydliště: Tábor

Motorka: VTX 1800N
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 21 únor, 2008 22:49  Předmět:  Zkušební vyjíždka 23.2.nebo 24.2. Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jestli bůh,aláh a vítr dá a bude o víkendu takové počasí jak slibují,tak vyrazím kolem 11.00 na malou zkušební vyjíždku ČB,Č.Krumlov,Rožumberk,Lipno a zpět vyzkoušet novou vidlici.chopper Přidá se někdo???


Střelec Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele GunmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Slávek



Věk: 50
Založen: 11. 03. 2007
Příspěvky: 399
Bydliště: České Budějovice

Motorka: Honda Shadow VT 600 C už je doma Honda Shadow VT1100C Spirit
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 21 únor, 2008 23:06  Předmět: Skvělý ! (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jsi blázen.....V neděli!!!! v sobotu jdu na celý den nach arbajt Sad
Neděle bude fajn a myslím,že i Zdenda z Č.K.pojede s námi chopper


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SlávekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Gunman



Věk: 45
Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 153
Bydliště: Tábor

Motorka: VTX 1800N
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 21 únor, 2008 23:33  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

V sobotu večer jsem na dvojité oslavě narozenin,tak nevím jakém budu stavu v neděli. Když tak pojedu oba dny song Very Happy Ti Slávo v něděli ráno napíšu sms,jestli žiju drink a když tak se přesněji domluvíme. Very Happy


Střelec Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele GunmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

Slávek



Věk: 50
Založen: 11. 03. 2007
Příspěvky: 399
Bydliště: České Budějovice

Motorka: Honda Shadow VT 600 C už je doma Honda Shadow VT1100C Spirit
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 21 únor, 2008 23:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jsem srozuměn,tak si odřekni více žejdlíků kvalitního moku drink drink a ráno si jdi zaklusat pro lepší prokrvení já ti dám! vztekle se válet Páč jsi mne řádně navnadil Good


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SlávekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Jíťa



Věk: 41
Založen: 21. 02. 2008
Příspěvky: 166
Bydliště: Roudné u Č.Budějovic

Motorka: M1800R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 22 únor, 2008 09:47  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mohla bych se někdy sklouznout s vámi? My razíme v sobotu autmo do Lince na nákupy a pak zůstáváme na akci v Přední Výtoni... párty Takže já mám po svezeníčku Crying or Very sad


Lev Pohlaví:Žena Pes OfflineOsobní galerie uživatele JíťaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 22 únor, 2008 10:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No to je super a já mám zase peška .... nechcete mě někdo vzít na lano?


100_7410.jpg
 Komentář:
 Velikost:  57.42 kB
 Zobrazeno:  10198 krát

100_7410.jpg



  
Lexani

Gunman



Věk: 45
Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 153
Bydliště: Tábor

Motorka: VTX 1800N
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 22 únor, 2008 12:08  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To Slávek: Pokusím se pardále,ale znáš to s jídlem roste chuť a jelikož to bude velká akce se spoustou lidí,tak sám nevím co se stane. Ukončím alkohol o půlnoci a budu se napájet limoškou,ale nesmí mě někdo zlomit nějakým kolem "povinných"panáků,taky jsem jen člověk a vydžím odsud posud Enjoy

To Jíťa:Jasně,že mohla kočko,na to se nemusíš ani ptát,záleží kdy budeme mít všichni čas.

To Lemmy: Aj ta krajta,to je průser,možnost je leda že by jsi to měl jako koloběžku a my na tebe na každým kopci počkali Laughing ,asi do něděle nestíháš nastrojit co??? Sad


Střelec Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele GunmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 22 únor, 2008 12:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Lemmy hlavně aby se operace zdařila a pacient nezemřel. A bacha na heparin. Wink M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
John Deer



Věk: 54
Založen: 12. 03. 2007
Příspěvky: 157
Bydliště: Praha

Motorka: VT 800 C U.S.verze
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 22 únor, 2008 13:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To Lemmy: Hmmm, tak tomu říkám puntíčkářská příprava na sezónu Good Jak umejt o očistit mašinu i tam kam se normálně nedostanu Dobrý


Býk Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele John DeerZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 22 únor, 2008 13:57  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

čistim i ze vnitř Smile, zadní hydroštely ......... se ani nehly, pak to nemělo chrastit Smile ještě mezi tim čekám až přijde těsnění pod válce Sad
Takže nastrojení fakt nepomůže, ikdybych to stíhal Smile


  
John Deer



Věk: 54
Založen: 12. 03. 2007
Příspěvky: 157
Bydliště: Praha

Motorka: VT 800 C U.S.verze
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 22 únor, 2008 14:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Fakt nezávidim! Shame on you Před 3. rokama sem dělal podpálenej ventil a když to bylo venku tak i řetězy,píst.kroužky atd... Na díly z U.S. jsem čekal přes měsíc, Surprised ale dorazily! a ta libová cena !! Embarassed


Býk Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele John DeerZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Slávek



Věk: 50
Založen: 11. 03. 2007
Příspěvky: 399
Bydliště: České Budějovice

Motorka: Honda Shadow VT 600 C už je doma Honda Shadow VT1100C Spirit
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 22 únor, 2008 18:08  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To Jíťa:není problém,děvče.Jen si v profilu doplň telefunkenovo popis pro operativnější domluvu Laughing
To Lemmy:Coto děláš Pepíkůůůů???Udělat tohle někdy svému Stínovi,již nikdy více by se nerozjel Help
To Gunman:Máš mou neskonalou podporu,sekáči,však jsi chlap,né?Poruč a udělej si sám drink drink vztekle se válet


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SlávekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
HondaMCH

Slávek



Věk: 50
Založen: 11. 03. 2007
Příspěvky: 399
Bydliště: České Budějovice

Motorka: Honda Shadow VT 600 C už je doma Honda Shadow VT1100C Spirit
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 24 únor, 2008 17:05  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Proč????Proč já hlava skopová nedal nabíjet baterku o týden dřív mad pláč pláč


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SlávekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Qwerty
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 24 únor, 2008 21:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Slávku ty jsi neměl voltíky nebo ampérky??? mad mad


  
Jíťa



Věk: 41
Založen: 21. 02. 2008
Příspěvky: 166
Bydliště: Roudné u Č.Budějovic

Motorka: M1800R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 25 únor, 2008 10:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak já mám baterku v pohotovosti, jen jí nandat, takže dneska jí tam jako vždycky pracně namorduju... Ale včera jsme se s kámošema vraceli z té víkendové akce autmo a všude vrčely, bzučely a bublaly krásný mašinky... tak jsme vytáhli alespoň záleh a dali si Krumlov,kde jsme si vyměnili řízení... Doma jsem to pak zase malinko schytala, že nemám rozum mad Laughing Ten adrenalínek... to je mý neštěstí...
Ale Heduš je Heduš... ten posed, to bublání...ta kráska... ach, jo


Lev Pohlaví:Žena Pes OfflineOsobní galerie uživatele JíťaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Slávek



Věk: 50
Založen: 11. 03. 2007
Příspěvky: 399
Bydliště: České Budějovice

Motorka: Honda Shadow VT 600 C už je doma Honda Shadow VT1100C Spirit
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 25 únor, 2008 19:26  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To Qwerty:Voltíky na dvě otočky,načež ampérky nestačily Embarassed Mám depku Help


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SlávekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Gunman



Věk: 45
Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 153
Bydliště: Tábor

Motorka: VTX 1800N
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 25 únor, 2008 20:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nakonec jsem zvládnul oba dny nice A spokojenost. V sobotu sice trochu zima,ale nic co by se nedalo vydržet. Až jednu skupinu zmrzlin a tři chlapy na HD jsem nepotkal nikoho. Zato neděle byla maximálně vydařená až na telefonát od Slávka,že je v pr....... Sad Spousta mašin a zdravících kolegů,oskar svítil a hřál jako o život. Pavlínka předla tu svou melodii skrze lešenářské trubky a každá zatáčka byla výzvou a následnou výhrou,Paráda song song song song song song song song


Střelec Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele GunmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Jíťa



Věk: 41
Založen: 21. 02. 2008
Příspěvky: 166
Bydliště: Roudné u Č.Budějovic

Motorka: M1800R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 27 únor, 2008 09:18  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tak jsem si dala včera první vyjížďku s Heduš... na nových gumách... takže první kilometry to pěkně plavalo, ale pak už to šlo. Vyrážela jsem až před pátou, takže návrat byl za šera a pěkně v chladu. Dala jsem si pohodu na Hněvkovickou přehradu... chopper
Snad se budu moct taky někdy sklouznout i s váma Smile


Lev Pohlaví:Žena Pes OfflineOsobní galerie uživatele JíťaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr