Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Poll :: jak jsi nás našel ?

jsem tu od začátku
14%
 14%  [ 6 ]
doporučení kamaráda
14%
 14%  [ 6 ]
z tiskovin
7%
 7%  [ 3 ]
z jiných stránek
19%
 19%  [ 8 ]
kliknutím na banner
2%
 2%  [ 1 ]
na Motocykl 07
21%
 21%  [ 9 ]
na Motocykl 07
21%
 21%  [ 9 ]
jinak napiš do fóra
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 42


Autor Zpráva
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 19 prosinec, 2006 21:19  Předmět: Poznámka Jak jsi nás našel? Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

napiš a hlasuj jak jsi se na SHOC dostal Anxious

_________________
Image



Naposledy upravil Petr dne pá 15 červen, 2007 16:55, celkově upraveno 8 krát
Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 19 prosinec, 2006 22:24  Předmět:  jinak Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

u mně jinak = všichni víte jak song

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 19 prosinec, 2006 22:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mě oslovil Lemmy na moji.motorkari.cz Děkuju nice


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 20 prosinec, 2006 07:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Od stvoření světa hell


Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Manas.fafluch



Věk: 41
Založen: 22. 11. 2006
Příspěvky: 100
Bydliště: Frýdek-Místek

Motorka: Suzuki Intruder M1800 R2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 20 prosinec, 2006 08:31  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ja jsem byl osloveny na motorkařích.cz a pak mi psal i Beech maila že se něco kuti Cool


Kozoroh Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Manas.fafluchZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 20 prosinec, 2006 12:29  Předmět:  Jak jsi nás našel? Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

byl jsem osloven na moji motorkáři.cz a pak mi psal i Petr email, že se něco kuti Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 20 prosinec, 2006 14:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

rovněž já jsem dostal tip na motorkářích. písnul mi Navi a jsem tu Smile


  
Simox



Věk: 38
Založen: 11. 11. 2006
Příspěvky: 302
Bydliště: Praha

Motorka: Honda VT 1100 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 20 prosinec, 2006 15:53  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To jsem se jednou nudil, a tak jsme si s Makem řekli, proč nezajet na nějakej sraz Shadowů........a už se wezem


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SimoxZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Míra



Věk: 53
Založen: 02. 12. 2006
Příspěvky: 217
Bydliště: Praha

Motorka: VT 1100 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 20 prosinec, 2006 23:26  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dal mi vědět kamarád-endurák.Fňukal lítostí,že se taky nemůže přihlásit.Třeba tu svou Suzuki prodá a pořídí si konečně něco pořádnýho.(ten mi dá jestli se to dozví mad )


Býk Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele MíraZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

DAWE
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 21 prosinec, 2006 12:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mno dostal sem se sem přes moji motorkáři kdosi mě sem pozval ať to omrknu tak sem hned tady .Moc se v tom tady neorientuju musim si to vočuchat. mad song


  
DAWE
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 21 prosinec, 2006 12:47  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mno dostal sem se sem přes moji motorkáři kdosi mě sem pozval ať to omrknu tak sem hned tady .Moc se v tom tady neorientuju musim si to vočuchat. mad song


  
Vojda



Věk: 57
Založen: 11. 03. 2007
Příspěvky: 173
Bydliště: Nové Jirny

Motorka: VT750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 11 březen, 2007 16:04  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To se takhle prodírám davem na moto výstavě a najednou stojik před stánkem a už to bylo stačilo říc co mám za milačka. Tak koukám co a jak.


Panna Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele VojdaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

Robert
Upozornění : 1



Věk: 55
Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Zlín

Motorka: VT1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 11 březen, 2007 19:57  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ja jen hledal nejake informace o Honde Shadow na internetu a nasel tenhle klub. Je pekne nekam patrit....


Kozoroh Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele RobertZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Gunman



Věk: 45
Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 153
Bydliště: Tábor

Motorka: VTX 1800N
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 23 duben, 2007 23:18  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To si takhle něco hledám na fóru K1400 a byl tam od někoho odkaz na vás chlapy Enjoy


Střelec Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele GunmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Alaram



Věk: 39
Založen: 25. 03. 2007
Příspěvky: 131
Bydliště: Plzeň

Motorka: Shadow Spirit VT 750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 25 duben, 2007 14:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

já si vás našel na netu Enjoy


Střelec Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele AlaramZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Alaram



Věk: 39
Založen: 25. 03. 2007
Příspěvky: 131
Bydliště: Plzeň

Motorka: Shadow Spirit VT 750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 25 duben, 2007 14:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

já si vás našel na netu Enjoy


Střelec Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele AlaramZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Alaram



Věk: 39
Založen: 25. 03. 2007
Příspěvky: 131
Bydliště: Plzeň

Motorka: Shadow Spirit VT 750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 25 duben, 2007 14:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

já si vás našel na netu Enjoy


Střelec Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele AlaramZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr