Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Luk
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 14 duben, 2008 21:11  Předmět: Hustýý Výroba přepákování na VT 1100 C Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Z dlouhé chvíle jsem se pustil do výroby přepákování, výsledek můžete posoudit sami. :-) Z http://www.chopperweb.cz/jaknato/prepakovani/prepakovani_vt600.pdf jsem si stáhnul plánek a upravil ho pro moji VT1100. Sehnal jsem materiál (všechno je z nerezu, včetně táhel) a rozjel celou akci. Něco se dělalo na CNC, něco na soustruhu, svařovalo se, brousilo, leštilo a zase leštilo. Smile S výsledkem jsem spokojen. Enjoy Enjoy


Obraz1.JPG
 Komentář:
Fotky jsou z mobilu, omluvte sníženou kvalitu.
 Velikost:  70.16 kB
 Zobrazeno:  7729 krát

Obraz1.JPG

Obraz3.JPG
 Komentář:
Fotky jsou z mobilu, omluvte sníženou kvalitu.
 Velikost:  67.45 kB
 Zobrazeno:  7729 krát

Obraz3.JPG

Obraz2.JPG
 Komentář:
Fotky jsou z mobilu, omluvte sníženou kvalitu.
 Velikost:  69.67 kB
 Zobrazeno:  7729 krát

Obraz2.JPG



  
Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 15 duben, 2008 06:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pěkný! šikula! Good Good Good


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
medabeda
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 15 duben, 2008 07:07  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pěkné Good Já ci taky Sad


  
Lexani

Grizzly
Kapitán


Věk: 63
Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 918
Bydliště: Brno

Motorka: VT 600
confederate.gif
PříspěvekZaslal: út 15 duben, 2008 07:25  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

kvalitka Good

_________________
Image
ZDAR Grizzly

Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele GrizzlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Vomix



Věk: 42
Založen: 03. 07. 2008
Příspěvky: 17
Bydliště: Buštěhrad

Motorka: VT
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 08 červenec, 2008 23:32  Předmět: Hustýý (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

super super, o necem takovem premyslim...


Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele VomixZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Anonymní








PříspěvekZaslal: so 03 duben, 2010 19:02  Předmět: Hustýý Re: Výroba přepákování na VT 1100 C Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Luk napsal:
Z dlouhé chvíle jsem se pustil do výroby přepákování, výsledek můžete posoudit sami. :-) Z http://www.chopperweb.cz/jaknato/prepakovani/prepakovani_vt600.pdf jsem si stáhnul plánek a upravil ho pro moji VT1100. Sehnal jsem materiál (všechno je z nerezu, včetně táhel) a rozjel celou akci. Něco se dělalo na CNC, něco na soustruhu, svařovalo se, brousilo, leštilo a zase leštilo. Smile S výsledkem jsem spokojen. Enjoy Enjoy


  
HondaMCH

Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr