Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
calif.350
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 29 leden, 2007 12:11  Předmět:  koupe padacich ramu a jinych doplnku pro VT 1100c2 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

zdravim koupim velke padaci ramy pro vt 1100 c2 jen v dobrem stavu, mozno nabidnout i jine doplnky, budu rad. dekuji..


  
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 29 leden, 2007 12:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

já kupoval padáky u Bikerscrown pro mojí VT1100 C3 Aero a asi to bude stejné.
Jinak na webu jich je habaděj
občas nakupuju tady
cruisercustomizing

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
calif.350
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 29 leden, 2007 12:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Takhle nejak bych si ty padaky predstavoval Smile myslim ze budou stejne, ze zahranicnich webu neumim nakupovat Sad nemam kartu kterou bych to zaplatil atd, a v motoschopech jsou ty lidi neschopni, vetsinou ma po ruce par katalogu a nestalo se mi ze by tam nasel co potrebuju....


  
Lexani

medabeda
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 06 březen, 2007 08:53  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Taky chci padacky,na holku VT 1100 C sc18,23


  
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 06 březen, 2007 09:03  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To medabeda: Na mašinfíru máš docela dobrej vkus ...... Písecký nádražáci našli zalíbení v Opel Agila (snad proto že chtěj mít malou drezínu i doma v garáži) Very Happy song Very Happy ........
Chodíš na pivo do Sodovkárny? pořádaj tam dobrý koncertíky Enjoy


  
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 06 březen, 2007 10:32  Předmět:  mozno nabidnout i jine doplnky Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj chlape!!! Enjoy Padáky mám.
Cool Já bych chtěl předkopy na VT 600 C Embarassed


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 06 březen, 2007 10:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

to je doma dělaný ....... ale další bude až tak v průběhu 2 let (letos do vánoc chci mít hotovej barák, abych bydlel a pak se pustim do dílny)


jawka11.jpg
 Komentář:
 Velikost:  67.1 kB
 Zobrazeno:  11373 krát

jawka11.jpg



  
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 06 březen, 2007 10:45  Předmět: Skvělý ! doma dělaný a pak se pustim do dílny Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak OK. Cool Já si počkám. Enjoy Cool


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 06 březen, 2007 10:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Na tom nic neni ...... stačí ti jenom základní vybavení domácího nářadí .... "frézka, soustruh, vrtačka, bruska" a pak už to dáš jenom nachromovat mad


  
HondaMCH

NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 06 březen, 2007 11:30  Předmět: Skvělý ! stačí ti jenom základní vybavení domácího nářadí Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já vím výkresy jsem už uváděl. Jenom nevím kam to dát nachrómovat, aby to bylo fakt dobrý.
Jo a bohužel nic s uvedeného nářadí nemám.
Embarassed


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 06 březen, 2007 11:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdarec, možná máme možnost chromování, jeden kámoš tam maká(makal ??)

_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !

Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 06 březen, 2007 11:52  Předmět: Skvělý ! možná máme možnost chromování Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Mako. Tak to by bylo super. Good Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Robert
Upozornění : 1



Věk: 55
Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Zlín

Motorka: VT1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 16 březen, 2007 11:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Vcera jsem byl v prodejne, ktera se specializuje na choppery/cruisery a spoustu veci si vyrabi sami primo na miru. Pro ty, co by to meli v dosahu a neznaji je to ve Starem meste (UH Hradiste), jmenuje se Iron Moto. No a nabidli mi, ze mi vyrobi padaky na mou VT1100 C2 primo na zakazku za 4.000,- Ten ram vypada pekne, je velky a robustni, akorat neni chromovany. A na to se chci zeptat, pry to delaji z nerezu, ma to snad tu vyhodu ze kdyz motorka padne (nedej Boze), tak se ram nemusi prechromovavat, ale da se zabrousit.
Nejake fotky svych vytvoru maji i na strankach, jsou schopni mi udelat pak i zadni padaky s drzakama brasen, zase vsechno z nerezu. Jenom nevim, jestli by to nemelo byt chromovane..... Pouziva nekdo z vas taky neco z nerezu?


Kozoroh Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele RobertZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 16 březen, 2007 11:54  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

z nerezu je na motorce spousta věcí a pouhým okem to laik ani nepozná (kromě výfukových svodů, který se teplotou zabarví, kdežto chromované ne) a fakt je ten že když odřež nerez tak to jen vybrousíš a znovu vyleštíš, otázka pak je, jak jsou odřeniny hluboké, jestli tam vybroušením nevzniknou estetické nerovnosti.


  
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 16 březen, 2007 12:33  Předmět: Skvělý ! Iron Moto Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Roberte. Good

Taky ten portál znám mají tam fakt perfektní nabídku, až na ty ceny. No ale každá paráda něco stojí, je to jako s ženskou, když chceš aby dobře vypadala tak do ní taky musíš investovat. Jedině, že by to člověk pořád měnil za mladší typ (samo že jsem myslel motocykl). Cool Embarassed


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Robert
Upozornění : 1



Věk: 55
Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Zlín

Motorka: VT1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 16 březen, 2007 12:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nojo, ceny.... je pravda, ze levni nejsou. Ale zase jsou ochotni, s oblecenim me tam radila sympaticka holka, co zrovna odbehla od vylepsovani sveho nahace :-) Ten ram mi budou delat na miru, budu tam muset motku nechat - pry VT1100 neni zas tak obvykly model mad


Kozoroh Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele RobertZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 16 březen, 2007 12:58  Předmět: Hustýý budu tam muset motku nechat Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak hlavně Roberte nech ji tam nemáš celou sezónu, a je jasné že když je prodávající slušný a příjemný (nezáleží zda je to žena nebo muž), tak se lépe nakupuje a člověk se pak nad nějakou tou korunou už nepozastaví. Tak hlavně moc nepřebírej. Hezký víkend a opatrujte se.
Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Simox



Věk: 38
Založen: 11. 11. 2006
Příspěvky: 302
Bydliště: Praha

Motorka: Honda VT 1100 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 16 březen, 2007 18:18  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Z doslechu mám, že vyleštěný nerez je odolnější, než chrom. Ale taky dražší.
Jinak o Iron Motu byla renenze myslim v EasyRiderovi, a docela je tam chválili právě za práci s leštěnym nerezem.


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SimoxZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Radek



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Zlín

Motorka: VTX 1300 S
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 16 březen, 2007 19:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

já mám padáky taky z nerezu a dobrý.. občas přepucuju a vypadají jak nové ..


Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele RadekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
bimbo
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 16 březen, 2007 22:00  Předmět: Skvělý ! koupe padacích rámů Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Před dvěma lety, sem zatoužil dopřát své milence HONDĚ VT 750 C2,rám předních blatníků. Učinil jsem dotaz u firmi IRON-MOTO, zda by toto bylo možno vyrobit? Zaslal sem přesně specifikaci o jaký typ a rok výroby jde. Po měsíci jsem obdržel žádané zboží v požadované kvalitě za cenu 2000kč. Rám pasoval přesně, bez jakých koliv dalších ůprav! Smile Smile Smile Rám je vyroben z antikora. Nechci , abych byl napadán, že dělám firmě IRON-MOTO reklamu, ale Já jsem byl spokojen na 100procent!!! Smile Smile Very Happy Samozřejmě Moravácí jsou ve výhodě, TY si do Uherského Hradiště mohou zajed osobně a domluvit se. Nevím zda to tu již je( dávám adminovi na zvážení) zda by nebylo od věci založit nové rubriky, kde by se členové napsali své postřehy a poznatky, jak byli spokojeni z nějakou firmou a nebo servisem. Ať pozitivní a i negativní skušenosti. Sad Předem se omlouvám adminovi za práci. Váš BIMBO


  
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr