Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 05 březen, 2009 10:15  Předmět:  nejlepší poznámky v žákovské knížce. Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Žádná úcta k autoritám
- Žák o hodině žvýká žvýkačku, já mu ale jen povolil sníst chléb.
- Neměl žákovskou knížku a odmítl mi ji dát.
- Vešel jsem do třídy a on se mi nepostavil.
- Směje se mi za zády do očí.
- Když jsem odstartoval přespolní běh, utekl domů.
- Nesdělil své jméno s tím, že je tu inkognito.
- Kdykoliv je vyvolán, kouká na mě jako na idiota a ptá se, jestli to myslím vážně.
- Bez dovolení padá ze židle.
- Vyvolán prohlásil, že nebude odpovídat bez advokáta.




Naposledy upravil NAVI dne čt 05 březen, 2009 10:23, celkově upraveno 1 krát
Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 05 březen, 2009 10:16  Předmět:  nejlepší poznámky v žákovské knížce. Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Petře smazat dík




Naposledy upravil NAVI dne čt 05 březen, 2009 10:32, celkově upraveno 1 krát
Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 05 březen, 2009 10:16  Předmět:  nejlepší poznámky v žákovské knížce. Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Petře smazat dík




Naposledy upravil NAVI dne čt 05 březen, 2009 10:31, celkově upraveno 2 krát
Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 05 březen, 2009 10:17  Předmět:  nejlepší poznámky v žákovské knížce. Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

smazat




Naposledy upravil NAVI dne čt 05 březen, 2009 10:31, celkově upraveno 1 krát
Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 05 březen, 2009 10:20  Předmět:  nejlepší poznámky v žákovské knížce. Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Poetické
- Plive kuličky z železné trubičky.
- Na zem plival. Josef Dibal
- Močí do výše očí.


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 05 březen, 2009 10:21  Předmět:  poznámky v žákovské knížce. Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Rozvratné
- Při hodině dějepisu troubil stočeným sešitem státní hymnu!
- Vyjádřil se o Meresjevovi, že měl amputované nohy až po prdel.
- Nosí do školy příliš krátké sukně, takže vzbuzuje u spolužáků větší pozornost než já se svým
výkladem, prosím o prodloužení.


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 05 březen, 2009 10:21  Předmět:  nejlepší poznámky v žákovské knížce. Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jak tohle dokázali ...?
- Mlátí lavicí o strop.
- Lezl do pětimetrové výšky na třímetrový strom.
- Vyndala při hodině tělesné výchovy bez dovolení kozu a celá třída přes ní skákala.
- Jezdí nosem po lavici, aby to pískalo.
- Rozbila spolužákovi svačinu.


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 05 březen, 2009 10:22  Předmět:  nejlepší poznámky v žákovské knížce Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Všem se holt nezavděčíš
- Maže tabuli příliš mokrou houbou.
- Při mé hodině se snažil být hodný. Až moc.
- Svým zpěvem úmyslně ruší hodinu hudební výchovy.
- Pořád se hlásí.
- Nechá se od spolužáků osahávat a nehlásí to učiteli.


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 05 březen, 2009 10:22  Předmět:  nejlepší poznámky v žákovské knížce Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tyto poznámky ocenila redakce částkou 500,- Kč.
- Nerespektuje pokyny dozoru o přestávce, na napomenutí reaguje: „Můžu se na to vysr....!“
- Přinesla do školy DYMOGAM (zápalná tableta proti hmyzu – pozn. red.) a vykouřila celý
učitelský sbor.
- Když jsem vašeho syna vyvolala k tabuli, opáčil mi: „Piš pět, svačím!“
- Váš syn mi dnes začal tykat, skákal mi do výkladu a chtěl vidět můj diplom.
- Simuloval zvonění školního zvonku budíkem, a když se mu na to přišlo, ještě tvrdil, že ho o to
školník požádal.




Naposledy upravil NAVI dne čt 05 březen, 2009 10:28, celkově upraveno 1 krát
Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 05 březen, 2009 10:22  Předmět:  nejlepší poznámky v žákovské knížce Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Výherci filmu na DVD
- Váš syn při vyvolání k tabuli zakřičel, že chybí, vyskočil oknem a zavřel se na záchodě.
- Běhá po třídě a zvrací židličky.
- Váš syn rozkopal venkovní odpadkový koš a mé auto, když se dozvěděl, že propadá z chemie.
- Ohrožoval spolužáky nožem, který potřeboval až na třetí hodinu.
- Váš syn snědl učební pomůcku (až později se vysvětlilo, že šlo o zátiší jablka s mrkví), a tak
si učitel místo výtvarné výchovy s žáky povídal o životě.


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jíťa



Věk: 41
Založen: 21. 02. 2008
Příspěvky: 166
Bydliště: Roudné u Č.Budějovic

Motorka: M1800R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 09 březen, 2009 11:05  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Stoletého starce se ptají:
"Dědo, jak je možné, že na vás stále letí mladá děvčata?"
Děda nic neodpoví, jen si lišácky olízne čelo.
Laughing


Lev Pohlaví:Žena Pes OfflineOsobní galerie uživatele JíťaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 10 duben, 2009 08:48  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Žena si večer v ložnici kape do očí kapky,nejdřív do jednoho oka, potom do druhého a nakonec i mezi nohy.
Muž na to kouká, kroutí hlavou a ptá se jí,proč si aplikuje ty kapky i mezi nohy?
Žena zvedne oči v sloup a tiše mu odpoví:"Ta chuděrka taky už dlouho nic neviděla.".... Enjoy hell


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Lazil



Věk: 68
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 752
Bydliště: Most

Motorka: VT 1100 C Shadow SC23
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 29 leden, 2010 20:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Skvělý, skvělý, skvělý,

Milý Tomáši,
doufám, že mi dokážeš pomoci. Jednoho dne jsem nechala manžela koukat doma na televizi a odjela do práce. Asi tak 2 kilometry od domu mi najednou přestalo auto jet - musela jsem se vrátit pro manžela, aby mi pomohl. Když jsem dorazila domů, nemohla jsem uvěřit tomu, co jsem viděla.
Byl v posteli se sousedovou dcerou. Je mi 32, manželovi 34 a jí 19. Jsme spolu 10 let. Manžel se mi přiznal, že spolu chodí víc než půl roku.
Do manželské poradny nepůjde.
Jsem úplně v koncích, prosím, pomoz mi.
Magda
Milá Magdo, že Ti přestalo jet auto po tak krátké cestě může být způsobeno mnoha příčinami.
Nejprve zkontroluj jestli není ucpaný přívod paliva.
Pokud je čistý zkontroluj veškeré přívody vedoucí k motoru. Také zkontroluj kabely včetně ukostření.
Jestli není problém tady, je potřeba provést kontrolu palivového čerpadla jestli není poškozené a dává správné množství paliva.

Doufám, že jsem Ti pomohl
Tomáš


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele LazilZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 29 leden, 2010 20:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Češi už našli Bil Ladina


picture2.jpg
 Komentář:
 Velikost:  21.96 kB
 Zobrazeno:  14119 krát

picture2.jpg



Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 29 leden, 2010 21:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

A další. M.P.


picture.jpg
 Komentář:
 Velikost:  32.9 kB
 Zobrazeno:  14115 krát

picture.jpg

picture2.jpg
 Komentář:
 Velikost:  21.96 kB
 Zobrazeno:  14118 krát

picture2.jpg



Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Lazil



Věk: 68
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 752
Bydliště: Most

Motorka: VT 1100 C Shadow SC23
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 09 září, 2010 08:10  Předmět:  Proč policajti v Jižní Africe potřebují reflexní vesty Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Proč policajti v Jižní Africe potřebují reflexní vesty


00001.jpg
 Komentář:
 Velikost:  41.16 kB
 Zobrazeno:  13687 krát

00001.jpg



Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele LazilZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
SAMANN



Věk: 47
Založen: 22. 04. 2009
Příspěvky: 151
Bydliště: Žatec, Pražská 2533

Motorka: Shadow VT 750 C2
honduras.gif
PříspěvekZaslal: st 29 červen, 2011 16:06  Předmět:  VTÍPEK Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

asi vítr... Very Happy

_________________
ŠAMANN - Angličan poslední z posledních

Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SAMANNZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
major



Věk: 60
Založen: 20. 12. 2009
Příspěvky: 230
Bydliště: Nákří 33

Motorka: VT 750 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 30 červen, 2011 20:53  Předmět:  stíhačka Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

U Jindřichova Hradce našli stíhačku z dřívějších dob......


stihačka.bmp
 Komentář:
 Velikost:  943.66 kB
 Zobrazeno:  12939 krát

stihačka.bmp

zprava_1186.zip
 Komentář:

Stáhnout
 Soubor:  zprava_1186.zip
 Velikost:  113.17 kB
 Staženo:  306 krát


Rak Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele majorZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Peters



Věk: 44
Založen: 05. 06. 2007
Příspěvky: 71
Bydliště: Říčany u Prahy (Praha - východ)

Motorka: VT1100
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 10 červenec, 2011 17:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdar chlapy , pokud se chystáte na dovolen po čechách , zasílám na pomoc tuto mapu. Snad pomůže a vy najdete správný směr. Enjoy


mapa.jpg
 Komentář:
 Velikost:  173.77 kB
 Zobrazeno:  12821 krát

mapa.jpg


_________________
peters

Rak Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele PetersZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Eddie



Věk: 45
Založen: 23. 09. 2007
Příspěvky: 119
Bydliště: Libochovany

Motorka: Shadow VT 600C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 18 červenec, 2011 13:09  Předmět:  Ze života...? Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Na ostrově kanibalů ztroskotá Rus, Číňan a Čech. Příjde za nima šaman
a říká: „Jsme kanibalové, ušetřím váš život jen pod jednou podmínkou. Na
měsíc vás zavřu do chýše se dvěma skleněnými koulemi. a když mi s těma
koulema ukážete něco, co jsem ještě neviděl, tak vás nesežerem.“ Za týden
příjde šaman do chýše k Rusovi. Ten sedí v prostřed a nad hlavou se mu
ty koule vznášejí. A šaman řekne: „To jsem viděl, do kotle!“ Tak jde do
chýše za Číňanem, ten sedí a skleněné koule létají po celé chýši a šaman
řekne: „To jsem taky viděl, do kotle!“ A tak dojde do chýše k Čechovi, otevře
dveře a říká: „Tak to jsem ještě v životě neviděl, ten debil
jednu ztratil a druhou rozbil…“


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele EddieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr