Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 02 březen, 2007 12:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Hele Já sice antipich vozím, ale spíše z psycho efektu, na zastrašování případných defektů a můj vnitřní klid.

_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !

Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 02 březen, 2007 14:00  Předmět:  ok Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

K Ultra Sealu- mají ho každý rok na výstavě Motocykl a za podmínek k tomu určených= dostatečné množství přípravku + jet,aby se neustále uvnitř tvořilá vrsrva funguje 100% za předpokladu,že nemáte dráty ,ale bezduš. pneu. Do duše by se to asi dalo aplikovat taky, jenom nevím jestli by to mělo takový efekt Laughing

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Robert
Upozornění : 1



Věk: 55
Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Zlín

Motorka: VT1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 02 březen, 2007 16:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jak to myslis s tim ze nemam draty? Bezdusovou pneumatiku mam (aspon doufam), ale ony tomu vadi draty?


Kozoroh Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele RobertZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 02 březen, 2007 16:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Drátěný ráfek má moc dírek a špatně se utěsňuje. Z tohoto důvodu se na něj bezdušovky nemontují. (tak mě to bylo vysvětleno)

_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !

Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 02 březen, 2007 16:53  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tohle všechno vozím:
Všiměte si tu podlahu jsem pokládal sám Angel
z leva:
10/12 + 14/17, očko 17 + 24 + 22, 8 s dírkama, svíčkáč, šroubovák +/- a rukojeť, imbus 4 + 6, kleště, placatá trubka. Při troše šikovnosti to nacpu do toho futrálku.
Teď koukám, že tam není klíč na seřizování tvrdosti zadního tlumiče. Moment :Símox já ti dám! já ti dám!


P3020365.JPG
 Komentář:
 Velikost:  51.69 kB
 Zobrazeno:  12160 krát

P3020365.JPG


_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !

Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 02 březen, 2007 17:01  Předmět:  dráty Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

k drátěným kolům- pokud je máš, tak máš 100% i duši v pneu

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 02 březen, 2007 17:32  Předmět:  Všiměte si tu podlahu jsem pokládal sám Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Mako. Pěkná práce. Good

PS : k nářadí, tak to jezdím s tebou a nemusím nic vozit. Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 02 březen, 2007 18:01  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

pěkná výbava a ještě hezčí podlaha Good


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Robert
Upozornění : 1



Věk: 55
Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Zlín

Motorka: VT1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 02 březen, 2007 19:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Diky za fotku Mako. Tohle naradi mi pred chvili ukazovali v Honde (jenom to nebylo tak pekne) a stalo 3300kc i s dani, tak jsem podekoval a zas odesel Smile

K tem bezdusakum - asi mate pravdu, ja vycetl ze mam bezdusaky z manualu, ten mi ale skenoval Petr a ten ma jinou motorku, sakris. No a funguje na pneu s dusi taky ten antipich ve sprayi?


Kozoroh Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele RobertZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Grizzly
Kapitán


Věk: 63
Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 918
Bydliště: Brno

Motorka: VT 600
confederate.gif
PříspěvekZaslal: pá 02 březen, 2007 20:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mako, plánuji položit podlahu na chatě, asi se Ti ozvu Very Happy drink welcome pivo drink párty kafe pauza popiskovat is song od svého bydliště to Máš100 km Very Happy Very Happy to nářadí je smyslu plný.

_________________
Image
ZDAR Grizzly

Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele GrizzlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Robert
Upozornění : 1



Věk: 55
Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Zlín

Motorka: VT1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 02 březen, 2007 22:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak jsem prave v hospode potkal nejakeho kubance - vzhledem k tomu, ze mam manual k motorce ve spanelstine, tak jsem ho hned oslovil a slibil mu penize za preklad Smile Jestli to vyjde, tak budem mit uzivatelskou prirucku v VT1100 C2 v cestine. Jestli teda umi psat....

Nojo, ja vim, ze vy takove veci nepotrebujete, ale treba se to bude hodit nejakemu zacatecnikovi, co se k nam prihlasi Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele RobertZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 03 březen, 2007 11:21  Předmět:  placatá trubka Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

na co je ta placatá trubka? Já jí vyfasoval taky a vůbec nevím k čemu je..

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Lazil



Věk: 68
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 752
Bydliště: Most

Motorka: VT 1100 C Shadow SC23
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 03 březen, 2007 12:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Není to náhodou mástavec na ty očkové klíče? Laughing


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele LazilZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lazil



Věk: 68
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 752
Bydliště: Most

Motorka: VT 1100 C Shadow SC23
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 03 březen, 2007 12:25  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mě by spíše zajímalo jak pracuje ten antipich je spray. Když se použije jaké to bude mít následky. Zda jí v servizu normálně zalepí nedo jestli to je nastálo( no nastálo určitě né). Co je to za sajrajt v tom spreji.


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele LazilZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 03 březen, 2007 12:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

vypadá to jako řídký lepidlo alkapren lukoprén a podobné "prény na gumu" a efekt to bude mít asi úplně stejný, rozleze to všade a v případné díře to zaschne. Velkou díru to nemá šanci zalepit, ale normál malý hřebík to zvládne. Já jednou nabral autem 250 krovák a nepomohlo to Crying or Very sad

Další výhoda je, že to ušlou pneu i částečně dofoukne.

100% doporučuji vozit v autě i na motorce Idea

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Robert
Upozornění : 1



Věk: 55
Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Zlín

Motorka: VT1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 03 březen, 2007 12:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Takze u toho spereje je jedno, jestli mam dusi nebo bezdusak?


Kozoroh Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele RobertZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 03 březen, 2007 12:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

je to jedno, ale řízlá duše se asi trhne, dirku to zalepí


lepil jsem s tim míče, dirky 100% zalepí, ale řízlé duše díky chybě při výrobě, se po nafouknutí duše roztrhá /naříznutí se rozlejzá/

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 03 březen, 2007 13:10  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Placatá trubka:
Je tam asi proto, že by se tam normální trubka nevešla. A normální trubka je tam na nic. och
Přesně padne na očko 22 a ostatní očka se také vejdou, tak asi jako prodlužovák, možná až naju ten klíč na seřizováni tvrdosti přibude ještě jedna funkce. Tak ji alespoň používám.

_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !

Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

Simox



Věk: 38
Založen: 11. 11. 2006
Příspěvky: 302
Bydliště: Praha

Motorka: Honda VT 1100 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 03 březen, 2007 17:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Antipich má po aplikaci nějakou kilometráž, a pak se musí guma vyměnit. Takže co se týče mě, tak radši dotlačim motku do pneuservisu, než abych za pár km platil novou gumu.
Nebo použít sadu na opravu gum.

Ale teď mě napadlo, jestli by nešlo do děravý bezdušovky nacpat duši, a jet prostě dál ???


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SimoxZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Robert
Upozornění : 1



Věk: 55
Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Zlín

Motorka: VT1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 03 březen, 2007 19:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dobry, jak to tady vidim, tak ten antipich koupim, i kdyz mam dusi a mel by snad fungovat. Mam totiz nocni muru z toho, ze nekde pichnu a budu s tou 300kg tezkou masinou bez centralniho stojanu nekde v desti v nedeli vecer stat mimo signal mobilu Sad


Kozoroh Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele RobertZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr