Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 06 březen, 2011 21:20  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zalistuj si - ZDE -.
Myslím, že to stejně ostatní berou od nich.

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
l.prikryl87



Věk: 36
Založen: 25. 04. 2010
Příspěvky: 7
Bydliště: Krásensko

Motorka: VT 1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 06 březen, 2011 21:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tech 20 tisíc myslel komplet i s výfukama....ale pro mě je to absurdní i krz to že bych tam musel jet skrz to 350 km.....a pak zpět. takže tyto km se dají zajet s hezčím cílem :-) mě to skrz ty ventyly přišlo taky divný,ale nechci něco podělat takže musím posbírat info..


Lev  Kočka OfflineOsobní galerie uživatele l.prikryl87Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 06 březen, 2011 21:46  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Hlavně tam píšou bláboly VT 1100 C3 - Výkon seriovka 24Hp a zvednou to na 28 Hp. Už to že ani neví jaký výkon motorka má na důvěře nepřidá. Myslím že všechny tyhle zázračný úpravy jsou na nic jak jsem již poznamenal v předchozích příspěvcích, peníze se dají vyhodit i z okna a alespoň nejsem Surprised Zdravím kafe pauza M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

l.prikryl87



Věk: 36
Založen: 25. 04. 2010
Příspěvky: 7
Bydliště: Krásensko

Motorka: VT 1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 06 březen, 2011 22:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

díky JERRY za odkaz. jinak ten výkon asi odpovídá jakože né max výkon,ale tech 24 koní je někde v tech 1700 otáčkách. jinak já samozdřejmě po této úpravě netoužím. když bych chtěl lepší výkon tak bych si koupil VTX třeba,ale chci jen ten zvuk trošku lepší. originál není zlej ale chci malinko víc


Lev  Kočka OfflineOsobní galerie uživatele l.prikryl87Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 06 březen, 2011 22:32  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mám pootevřený výfuky a táhne to trochu víc od spoda a střílí to při brždění motorem. To mi ale nevadí takže v poho.
Jinak ty údaje jsou opravdu nějak mimo.

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr