Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
PIN'dour



Věk: 46
Založen: 23. 10. 2009
Příspěvky: 124
Bydliště: Poděbrady

Motorka: shadow 750 aero C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 09 srpen, 2011 17:48  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

čau prosim tě pokusim se ti sem dát odkaz na obchod kde sem koupil já padáky

http://www.hyperzbozi.cz/zbozi/padac%ED%20r%E1m%20honda%20shadow%20c4/

Nepamatuju si přesně odkud jsem to koupil,ale jsou to ty na odkazu.Dole to je chycený na dvou šroubech a nahoře objímkou jak psal Jerry.kdyby něco tak se na mě obrať. Rád poradím,když budu vědět...
I já mám dovoz,ale z kanady. Ono to,ale bude ve finále asi jedno.


Vodnář Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele PIN'dourZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zdenek_53



Věk: 71
Založen: 09. 07. 2011
Příspěvky: 69
Bydliště: Jilemnice

Motorka: VT 750 C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 09 srpen, 2011 19:32  Předmět:  Jaký typ Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Děkuji Jerrymu i Pinovi zase jsem o něco chytřejší. Na Pina ještě otázku ty objímky jsou uchyceny pod bočními odrazkami? Odkaz jsem otevřel bez problému navíc případně do Pardubic kde sídlí ten internetový obchod to nemám zase tak daleko.

Zdenek


Beran Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Zdenek_53Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
PIN'dour



Věk: 46
Založen: 23. 10. 2009
Příspěvky: 124
Bydliště: Poděbrady

Motorka: shadow 750 aero C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 09 srpen, 2011 20:20  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Přesně tak,je tu uchycený pod odrazkama. Taky sem z toho měl výtr,ale v poho to jde uchytit. pokusim se přiložit foto jak je to na mojí


DSC04507.jpg
 Komentář:
Snad je to dobře vydět
 Velikost:  162.82 kB
 Zobrazeno:  11928 krát

DSC04507.jpg



Vodnář Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele PIN'dourZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 09 srpen, 2011 21:04  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Je to ale fešanda Shocked M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zdenek_53



Věk: 71
Založen: 09. 07. 2011
Příspěvky: 69
Bydliště: Jilemnice

Motorka: VT 750 C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 09 srpen, 2011 22:29  Předmět:  Jaký typ Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pine díky je to úplně jasný a máš opravdu moc hezkou motku.
Já s ní mám teď nějaké problémy tak jdu v sobotu k mechanikům jsou tam nějaké divné zvuky a navíc mě začal vynechávat motor vůbec žádný výkon a střílelo to do výfuku. Když jsem jel k mechanikům tak to zase začalo normálně běžet. Uvidím co mě řeknou . Ještě jednou dík Zdenek


Beran Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Zdenek_53Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
PIN'dour



Věk: 46
Založen: 23. 10. 2009
Příspěvky: 124
Bydliště: Poděbrady

Motorka: shadow 750 aero C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 10 srpen, 2011 17:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To mě docela zajímá až ti něco řeknou tak dej vědět. Mě to občas střelilo do výfuku teď na "1000 kokořínských". Přišlo my to, když jsem podřadil třeba z 3 na dvojku tak nevím.....budu rád, když se ozveš. Jo a děkuju,ale teď vypadá už trošku jinak Embarassed


Vodnář Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele PIN'dourZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

PIN'dour



Věk: 46
Založen: 23. 10. 2009
Příspěvky: 124
Bydliště: Poděbrady

Motorka: shadow 750 aero C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 10 srpen, 2011 17:51  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Rád bych docílil tohoto vzhledu.Chtěl bych zadní sedlo s opěrkou sundavat, když pojedu sám a když semnou pojede "baťužek" tak sedlo s opěrkou nandat. Proto řeším jakým způsobem přidělat operku do sedla a né na boční ochraný lišty. Kdybi někdo věděl jak tak budu strašně rád,nějak my došly nápady Sad


moto komplet2.jpg
 Komentář:
 Velikost:  161.83 kB
 Zobrazeno:  11873 krát

moto komplet2.jpg



Vodnář Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele PIN'dourZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 22 říjen, 2011 11:08  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nevěděl sem, kam to přesně dát, ale tohkle vláko se tohoto odkazu dotýká.

- Mikrofiše a data i pro Evropské Hondy -

Objevil jsem stránky, kde jsou nejen mikrofiše, barevné varianty pro daný rok, ale i ostatní údaje o moto. Co je však bomba, hledání je nejen podle typu a r.v., ale možnost hledání i podle VIN. Také je super, že tu jsou i nejem americké, ale i evropské verze. Škoda je, že tu je třeba korejská verze, ale není není žádná japonská, ale to už je detail.

Vím že nás konkrétně se to netýká, ale dříve jsem hledal na amerických mikrofiších třeba Varadero a nenašel ho, zde je.


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 22 říjen, 2011 19:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak jsem hledal podle VIN a odpovědělo že moji motorku vyrobily v Evropě ale kde jsem se nedozvěděl a ani barevná kombinace jakou mám já tam není. Neumím ale americky tak nevím Sad J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 22 říjen, 2011 21:04  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To nebude že byla vyrobena v Evropě, kde to máš ve VINu, ale pro Evropu.
Barvu mi to nabídlo ze dvou a Hančinu barvu i když má r.v.92, uvádějí v 93. Přitom tahle kombinace je na více 92kách. I tak je to pokrok.

Z internetových katalogů ještě znám:
Motorera
Totalmotorcycle
Bikez
Motorbikes
Motorcyclespecs
Cyclechaos
motorky.com
katalog-motocyklu.cz


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 22 říjen, 2011 22:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já zase vyčmuchal že by to měl být podle barvy rok 1997, tak asi jo Shocked J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Libor600



Věk: 65
Založen: 09. 08. 2009
Příspěvky: 287
Bydliště: Vavřineč

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 23 říjen, 2011 12:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Shocked podle toho jak Zdeňku popisuješ závadu,jsem stále přesvědčený že to dělá jeden z rozvodových řetězů,každý válec má svůj. To vynecháváni,je asi tim,že řetízek přeskočil a tim se mění časování ventilů. Hlavně dej pozor,aby se ti to nepotkalo. mad myslím že zatím nikdo z nás neřešil takovou to závadu a každopádně dej vědět co s tim bylo,bude to ponaučení pro všechny.


Střelec Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Libor600Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

fata



Věk: 39
Založen: 14. 12. 2008
Příspěvky: 164
Bydliště: Ostrava-Zábřeh

Motorka: Honda VT 750 C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 23 říjen, 2011 18:18  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

mám ty samé (podobné) sice z nerezu ale uchycení stejné a drží dobře. Pěkná krasavice...


Panna Pohlaví:Muž Krysa SkrytýOsobní galerie uživatele fataZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zdenek_53



Věk: 71
Založen: 09. 07. 2011
Příspěvky: 69
Bydliště: Jilemnice

Motorka: VT 750 C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 23 říjen, 2011 18:32  Předmět:  Jaký typ Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Libore,
předpokládám že vkaz na tomto vlákně měl být na vlákně "klepot z motoru" tak ti tam píšu odpověď.
Zdenek


Beran Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Zdenek_53Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr