Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 16 srpen, 2009 06:32  Předmět:  Motorkari na Aljasce Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

došlo emailem....

Ahoj a dobrý den,
Jmenuji se Dáša Badger, již přes 10 let žiji na Aljašce a minulý rok jsem založila cestovatelskou společnost 4 Seasons Alaska Adventure. Váš email jsem našla na webových stránkách a píši vám, protože by Vás moje nabídka mohla zajímat.

Z Aljašky právě odletěla skupinka motorkářů, se kterými jsem 14 dni cestovala Aljaškou a Kanadou. Ujeli jsme přes 3500km, navštívili zlatonosná pole Klondajku, ochutnali místní pivko, vyšplhali se na pár ledovců a také jsme úspěšně ujeli všem medvědům, kteří nás chtěli pronásledovat.

Tímto bych vás chtěla pozvat k návštěvě svých stránek www.4seasonsalaskaadventure.com nebo k prohlidce fotek na http://s399.photobucket.com/albums/pp79/dashenka18/Moto%20AK%2009/.
Další odkaz je na fotky z mé solo jízdy ze státu Oregon na Aljašku v květnu 2009. http://s399.photobucket.com/albums/pp79/dashenka18/OR%20to%20AK/.

Pokud by jsi/jste měl/meli/mely zájem o podobné dobrodružství v příštích letech, dejte mi vědět, něco vymyslíme!

S pozdravem,
Dáša

Pokud si chcete splnit jeden dobrý skutek, prosím vytiskněte přiložený leták a dejte ho někam na nástěnku nebo přepošlete známým a kamarádům, které by moje nabídka zajímala.
Na vaši žádost pošlu víc informací o 2-3 motorkářských akcích připravovaných na přístí rok nebo nabídku na Týden na Aljašce na terénních čtyřkolkách, sněžných skutrech, se psím spřežením, rybařením atd.
www.4seasonsalaskaadventure.com

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr