Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
major



Věk: 60
Založen: 20. 12. 2009
Příspěvky: 230
Bydliště: Nákří 33

Motorka: VT 750 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 25 říjen, 2010 11:58  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

V českých Budějovicích je jich stále dost, tak jestli někdo nabíječku ještě nemá a potřebuje......... se ozvěte.


Rak Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele majorZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 25 říjen, 2010 13:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Asi letos přišla větší várka než v minulosti což je jedině dobře protože se po nich vždy jen zaprášilo. Nebo že by přišla tuhá zima Shocked M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Rudy a Evik



Věk: 54
Založen: 21. 12. 2008
Příspěvky: 285
Bydliště: Nová Ves okr.Tábor

Motorka: Honda Goldwing GL 1500 SE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 25 říjen, 2010 21:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

V Táboře jsou dva Lídli a taky jich maji dost Good


Býk Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele Rudy a EvikZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Lazil



Věk: 68
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 752
Bydliště: Most

Motorka: VT 1100 C Shadow SC23
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 30 říjen, 2010 11:48  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak v Mostě jsem jich napočítal asi třicet.

_________________
Zima maří mé potřeby - opojení z jízdy!

Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele LazilZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Diwočák



Věk: 34
Založen: 15. 08. 2010
Příspěvky: 34
Bydliště: Soběslav

Motorka: VT 125 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 30 říjen, 2010 21:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dneska jsem byl v Táboře a stále jich mají dost Anxious


Lev Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele DiwočákZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Venca
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 31 říjen, 2010 23:14  Předmět:  potřebují poradit Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj kluci zdravím Vás všechny a potřebují poradit.Četl jsem jak je nabíječka z Lídlu super tak jsem si jí taky koupil. Baterku už mám starší 12v a dýl jak měsíc když nejezdím ani nenastartují tak se vybije.Chystám se na jaře si koupit novou.Dnes ráno jsem chtěl se projed a baterka vybitá.Vymontoval jsem jí zkontroloval stav hladiny v baterce připojil svorky na kontakty a zapl do zásuvky.Rosvítila se kontrolka červená že jde do ní proud a poté mi samo přeskočilo na simbol motorky a simbol blesku že se nabíjí.Po pěti až deseti minutách se mi rosvítila zelená kontrolka FULL což by logicky měla být nabytá a ve skutečnosti se vůbec nenabila.Píšu proto,že nevím zda jsem chytíl nějakého krypla nabiječku nebo dělám někde chybu já.Jinak jí budu reklamovat.Budu rád za každou radu.DÍKY Venca. mad


  
Lexani

Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 31 říjen, 2010 23:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To Venca:

ja jsem tuto nabíječku použil na nabití velké autoabaterie a z červené na zelenou to bliklo po několika hodianách ... dal jsem ji pak do prodejny VARTA na profi test a baterie byla skutečně nabitá, i když, aby dosáhla plné hodnoty, frajer v prodejně mi řekl, že by na těchto nabíječkách měla být např 2 nebo 3 dny. Nicméně, mě pomohla!!! ... z vybité bat. večer jsem ráno po cca 12ti hodinách nabíjení pohodlně nastartoval.

doporučoval bych i při zelené kontrolce nabíjet aspoň 24h. Smile


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 01 listopad, 2010 07:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Taky baterka už mohla odejít do věčných lovišť. Zkus vyměnit tu nabíječku a uvidíš.

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 01 listopad, 2010 07:48  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

nabíječka vypne nabíjení a přejde do režimu udržování po docílení určitého napětí. To znamená že přepne když už baterka "nebere" u špatné - staré baterky je to podstatně dřív než u dobré.
Takovou baterku doporučuji vyměnit, nebo po dolití a zkontrolování kontaktů několikrát vybít a nabít, možná se "trochu" zmátoří a nějakou dobu bude sloužit.

Baterka co má utržený nebo poškozený článek se chová při nabíjení podobně.

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Venca
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 01 listopad, 2010 16:07  Předmět:  nabíječka Lídl Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Díky moc za názory a rady a chtěl jsem ještě dodat ,když se mi nepovedlo nabít tou novou nabíječkou tak jsem se na.... a vytáhl jsem tu mou starou dobrou nabíječku a na 3 hodky jsem si nechal nabíjet na 1A a zkusil startnout.Na první pokus ,tak nevím jestli je jeden článek přerušený jak psal Petr to by snad nešlo snad ani nabít ,když okruh je přerušen nebo né??Vyzkouší to kámoš na své baterce a pok se uvidí co to udělá mu. Jinak dík a mějte se .Venca.


  
Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 10 leden, 2011 21:46  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Taky potřebuju menší radu. Šel jsem dneska protočit mášu a ani se mi nerozsvítily kontrolky. Po zběžném ohledání jsem zjistil, že jsem trouba nechal otočený klíčky ve spínačce. Trochu jsem si zanadával, vyndal bakterii, hodil ji na ponk, připojil na nabíječku z LIDLu a ouha Sad Nabíječka zapla, bliklo nabíjení a do 1 sekundy se vypla do Standby režimu Sad
Já měl za to, že ta nabíječka umí i oživovací mod úplně vybitých baterek?
Stalo se vám to už někomu?

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 10 leden, 2011 22:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nestalo, ale mozna bych nasel navod, kdyz bys chtel...


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Lexani

Rudy a Evik



Věk: 54
Založen: 21. 12. 2008
Příspěvky: 285
Bydliště: Nová Ves okr.Tábor

Motorka: Honda Goldwing GL 1500 SE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 10 leden, 2011 23:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Barone stalo se mi to samé co tobě.
Nech baterku na nabiječce,kontrolka ti svítit hned nebude.
mad


Býk Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele Rudy a EvikZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 10 leden, 2011 23:54  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

"Lídl" nabíječka bohužel nenabíjí úplně vybité baterky

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Honza_C



Věk: 65
Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 435


Motorka: Kawasaki VN 1500 Clasic Tourer
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 11 leden, 2011 00:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Čus Barone.
Ne, že bych byl škodolibej, ale jsem rád, že nejsem trubice sám... mad
Já ji vybil do 5V, takže mi (nabíječka z Lídlu) pořád "psala", že ta baterka je 6V. Takže jsem jí připnul na nabíječku co používám na auto (vyrobena samodomo v době,....) nechal jí nabít nad 6V a pak už makala (ta z Lídlu) zase v poho.....
Měj se fine Enjoy


Rak Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Honza_CZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 11 leden, 2011 07:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Honza_C napsal:
Já ji vybil do 5V, takže mi (nabíječka z Lídlu) pořád "psala", že ta baterka je 6V. Takže jsem jí připnul na nabíječku co používám na auto (vyrobena samodomo v době,....) nechal jí nabít nad 6V a pak už makala (ta z Lídlu) zase v poho.....
Měj se fine Enjoy

Jo, tak to je přesně ono Cool Blikne, že je 6V a šluss.
Díky za rady Smile

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Honza_C



Věk: 65
Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 435


Motorka: Kawasaki VN 1500 Clasic Tourer
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 12 leden, 2011 00:47  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak. A od čtvrtka 13.1.2011 jsou zase na prodejnách.....
Jako teda ty nabíječky mad Enjoy song


Rak Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Honza_CZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 12 leden, 2011 20:04  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mě sice nabíječka maká ale mám asi kaput baterku, YUSA a po třech letech pomalu neotočí po nabití motorem. Zkusím ji domluvit klasickou nabíječkou ale moc si od toho neslibuju. Asi koupím baterku JMT, snad něco vydrží, YUSA mě docela zklamala mad Sad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Petr67



Věk: 56
Založen: 04. 10. 2010
Příspěvky: 24
Bydliště: BRNO

Motorka: VT 750Canada 1986 RC14E
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 12 leden, 2011 20:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

http://www.lidl.cz/cps/rde/xchg/lidl_cz/hs.xsl/offerdate.htm?offerdate=15817


Lev Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele Petr67Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 12 leden, 2011 21:05  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

I když letáky a super nabídky zrovna nemusím asi se dojedu zítra podívat na hever, podobný jsem měl ale pujčil jsem ho a prý mu ho ukradly. Co nechceš mít pujč a nebo vyhoď z okna, výjde to nastejno Sad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr