Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Robert
Upozornění : 1



Věk: 55
Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Zlín

Motorka: VT1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 10 březen, 2007 23:40  Předmět:  Kardan Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dneska jsem chvilku jezdil a najednou koukam a mam kardan potekly olejem. Zvenku, nad sroubem co drzi kolo, uplne nahore mam neco, co vypada jak merka, jako by se to melo dat vytahnout, ale nejde. A kolem toho mi vytekl olej. Otrel jsem to, najezdil pak dalsich asi 60km a uz to neteklo, ale myslim, ze by se to stat nemelo. Co to muze byt?


Kozoroh Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele RobertZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 10 březen, 2007 23:46  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

vzadu měrka není, je tam pouze měřící otvor - šroub

udělej nákres, nebo popiš fotku

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Míra



Věk: 53
Založen: 02. 12. 2006
Příspěvky: 217
Bydliště: Praha

Motorka: VT 1100 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 11 březen, 2007 00:04  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Souhlas s Petrem.Dneska jsem na tom dělal a taky nemám tušení co Ti tam vylezlo na způsob měrky???Pošli to foto.


Býk Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele MíraZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Robert
Upozornění : 1



Věk: 55
Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Zlín

Motorka: VT1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 11 březen, 2007 01:04  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Toto je to misto, kde mi vytekl olej, vypada to jako nejaky sroub nebo co.
Image


Kozoroh Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele RobertZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 11 březen, 2007 01:08  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

vyndat to ani nezkoušej ..... nejsem si jistej ale mám pocit že je to ochrana proti přelití kardanu (jakýsi přetlak či co).


  
Robert
Upozornění : 1



Věk: 55
Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Zlín

Motorka: VT1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 11 březen, 2007 01:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ze by to mozna bylo schvalne, ze mi ten olej vytekl? Treba neco jako pojistka na papinaku Smile No kazdopadne s tim zajedu v tydnu do Hondy, docela me to vydesilo....


Kozoroh Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele RobertZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 11 březen, 2007 01:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

pak sem napiš co ti přesně řekli, ale zhledem k tomu že nalejvák je ten velkej šroub z boku mě jiná funkce nenapadá......


  
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 11 březen, 2007 08:57  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

je to "odvětrávač" SC: 41306-MB0-020

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Robert
Upozornění : 1



Věk: 55
Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Zlín

Motorka: VT1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 11 březen, 2007 09:04  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nojo, ale k cemu slouzi? Asi ho teda nebudu sroubovat ven. Smile Jenom by me zajimalo, jestli je normalni, ze z toho vytece olej.


Kozoroh Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele RobertZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Simox



Věk: 38
Založen: 11. 11. 2006
Příspěvky: 302
Bydliště: Praha

Motorka: Honda VT 1100 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 11 březen, 2007 09:26  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ani to nezkoušej vyndat. Je to pouze odvětrávání. Nedolejval jsi poslední dobou olej do kardanu ???? Mě to tudy vyteklo, gdyž jsem při dolejvání přelil....... Taky je to jediný, co mě napadá, že by to mohlo bejt


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SimoxZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Robert
Upozornění : 1



Věk: 55
Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Zlín

Motorka: VT1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 11 březen, 2007 09:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nedolejval...... No zkusim to dneska jeste projet, co to bude delat.


Kozoroh Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele RobertZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Robert
Upozornění : 1



Věk: 55
Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Zlín

Motorka: VT1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 11 březen, 2007 18:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak jsem zkontroloval olej, malinko jsem tam dolil a najezdil 150km bez problemu, nic netece. Tak nevim, co to bylo.....


Kozoroh Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele RobertZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 11 březen, 2007 23:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tak je to odvětrání a při přelití kardanu tudy vychvístá přebytek ....... je možné že to tam chvístlo a trocha odtekla ale rozhodně by to neměl bejt problém. Případně můžeš zkusit vypustit trochu oleje a podívat se v jakém je stavu.


  
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 11 březen, 2007 23:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Smile jestli nedolejval olej do plna až po okraj plnícího otvoru při motorce položené na boku

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 11 březen, 2007 23:05  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To snad ne ........ ale mluvil jsem o tom s mechanikem a může se stát že to tam chvístne a vyteče to okolo.


  
Lexani

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 11 březen, 2007 23:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

asi bych to řešil jak jsi psal, kouknul jak olej vypadá, jestli se tam třeba nedostala voda wapkou, nejsou špony atd, nalil zpět a jezdil dál. Zpočátku pohlídal

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 11 březen, 2007 23:11  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

přesně tak, a jestli je ten olej starej můžou tam bejt cucky a lítá to tam jak se tomu zachce ......


  
wiki



Věk: 59
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 198
Bydliště: Vohančice 22, Tišnov

Motorka: VT1100C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 12 březen, 2007 09:08  Předmět:  kardan Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdar Roberte.


Aj mne sa to raz v minulej sezóne stalo Shocked a potom bol už kľud. Confused Neviem prečo a ani ako ale nič sa nedeje.
Pozri sa na našom webe, už tam máš manuál v češtine a je to tam popísané ako a čím to máš doliať a kontrolovať. Pozor!! mal by si tam mať špec olej na hypoidné prevody. Má trocha iné parametre než klasika prevodový. Ak si kúpiš 1l máš to na pár sezón. Tak študuj manuál a jazdi opatrne. Až tú svoju zložím, dáme si niekde stretko na pol ceste aj s ostatnými z okolia.


zdar hell Wiki hell


Panna Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele wikiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Robert
Upozornění : 1



Věk: 55
Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Zlín

Motorka: VT1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 12 březen, 2007 09:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak to jste me teda uklidnili, diky moc. Ten olej tam klidne muze byt i tech 10 let, co ta motorka ma, takze koupim novy, ten stary vypustim a naliju novy. Akorat jak pise Wiki, jestli to neni normalni prevodovy, tak ho budu muset koupit, protoze to co mam, je prevodovy olej SAE 85W-90, to asi nebude presne ono.
Nemam to necim "proplachnout" nez tam naliju ten novy olej? A jaky olej pouzivate vy?


Kozoroh Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele RobertZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
wiki



Věk: 59
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 198
Bydliště: Vohančice 22, Tišnov

Motorka: VT1100C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 12 březen, 2007 09:27  Předmět:  kardan Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdar.

Pozri si ten manuál Help a je to tam napísané. Good
Až to budeš vypúšťať, Shocked uvidíš či je to moc plné sajrajtu. Ak áno, radšej nalej nový, trocha pobehaj a potom rovno po jazde ešte raz vypusť. To by malo stačiť. A čo sa týka oleja, zbehol som na prvú pumpu a hľadal olej na hypoidné prevody a so špecifikáciou z manuálu /nepamätám si to číslo/. Mali, kúpil som, vymenil a je pokoj. Pri napĺňaní postav mašinku rovno a neponáhľaj sa. Cool Dolievaj pomaly. V náplňach v manuály máš aj približný objem oleja. Tak čítaj a pracuj. Razz

čoskoro dovidenia

hell wiki hell


Panna Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele wikiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr