Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 11 březen, 2007 19:48  Předmět: Skvělý ! Děkuji a vítám Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Děkuji všem, kteří se jakýmkoliv způsobem účastnili na přípravě, nebo průběhu výstavy Motocykl 2007. Myslím, že náš první a skromný stánek pomohl najít cestu novým členům do SHOC klubu. Tímto všechny nově příchozí vítám! Koukejte se všichni řádně zaregistrovat, vyplnit údaje a nahrát fotky motorky a ksichtu. mad A hlavně Exclamation se zapojte do dění zde na portálu, ale i na motorkách. Doufám, že počasí bude přát a postupně se uvidíme. chopper




Naposledy upravil Petr dne po 09 duben, 2007 17:57, celkově upraveno 1 krát
Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Simox



Věk: 38
Založen: 11. 11. 2006
Příspěvky: 302
Bydliště: Praha

Motorka: Honda VT 1100 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 12 březen, 2007 00:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Už se těšim na další rok. To rozjedem ve velkym !!!!! Jinak dík všem, kteří se podíleli. Až jsem čučel, co jste pro to schopný udělat. Shocked


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SimoxZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 12 březen, 2007 09:31  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To Šímox: Já si myslim, že si spíš čučel po hosteskách Very Happy


  
HondaMCH

Simox



Věk: 38
Založen: 11. 11. 2006
Příspěvky: 302
Bydliště: Praha

Motorka: Honda VT 1100 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 12 březen, 2007 10:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No ani mi to nepřipomínej. Už se mi stejská...........


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SimoxZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 12 březen, 2007 10:46  Předmět: Skvělý ! Už se těšim na další rok Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Na poprvé to bylo slušný, ale přísti rok to pořádně zplánujme kdo co zabezpečí a služby necháme na konec. Enjoy Cool Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 12 březen, 2007 10:56  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

to je jasná věc !!! Ale bylo dobrý a hlavně přínosný (na příští rok už jsou nějaký zkušenosti na kterých můžeme stavět)


  
HondaMCH

BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 12 březen, 2007 15:01  Předmět:  super Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

i já děkuji všem, které jsem potkal i nepotkal, bylo to super a myslím ,že i takový pidistánek splnil svůj účel a obec motorkářská o nás ví. všem které jsem nepotkal jsem zrovna posílal nášivky a co si přiobjednali. Bohužel jsme přišli o 2 členky- ze zakládající 10- ale ony stejně nejevily zájem a na přímý dotaz u stolku souhlasily s vyškrtnutím, máme ještě 3 takové členy - uvidíme do budoucna, všechny zdravím - from M.L. Beech

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 12 březen, 2007 16:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jste dobrá parta, díky za odvedenou práci nice
(pro růžovku nice nice )

_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !

Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 12 březen, 2007 17:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To Mako: snad JSME ne? .... nebo ty se k nám nehlásiš?


  
Lexani

NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 13 březen, 2007 14:45  Předmět: Skvělý ! snad JSME ne? Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No jistě, jsme dobrá parta chopper Cool

P: ten Lemmy má zas pravdu, jak ten to dělá Embarassed


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 13 březen, 2007 21:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pánové, byla to tak říkajíc ,, bomba '' song Gratuluju Enjoy


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 13 březen, 2007 21:46  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pánové, byla to tak říkajíc ,, bomba '' song Gratuluju Enjoy


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Grizzly
Kapitán


Věk: 63
Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 918
Bydliště: Brno

Motorka: VT 600
confederate.gif
PříspěvekZaslal: st 14 březen, 2007 00:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

bylo to dobrý, fakt jsem si to užil Very Happy Very Happy

_________________
Image
ZDAR Grizzly

Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele GrizzlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 14 březen, 2007 07:56  Předmět: Skvělý ! bylo to dobrý, fakt jsem si to užil Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Bylo mi ctí strávit aspoň dva dny s príma partou. nice

PS: Pepíno dík za odvoz. Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 14 březen, 2007 10:03  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

myslim že jsme si to užili všichni ... Very Happy song Very Happy


  
HondaMCH

Sam



Věk: 59
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 122
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 600 C PC 21
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 17 březen, 2007 20:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jsem rád,že jsem se mohl taky (i když jenom na chvíli) stavit a poznat pár prima SHADOWáků. Byl jsem týden mimo provoz,tak teď vstřebávám odsud další nové info.


Vodnář Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele SamZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr