Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 12 květen, 2009 14:12  Předmět:  Kožené kufry a výrobky z kůže Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Cokoliv si vyberete na www.evka.com.pl

Kontaktujte mě, mám ceník a zatoupení pro ČR a do budoucna bude na mě i odkaz na originál stránkách a kamenný obchod v ČR.

tel.723 002 407


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
goldi



Věk: 66
Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 436


Motorka: Honda VT 1100 Shadow spirit
yugoslavia.gif
PříspěvekZaslal: út 12 květen, 2009 20:33  Předmět:  Re: Kožené kufry a výrobky z kůže Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pepino napsal:
Cokoliv si vyberete na www.evka.com.pl

Kontaktujte mě, mám ceník a zatoupení pro ČR a do budoucna bude na mě i odkaz na originál stránkách a kamenný obchod v ČR.

tel.723 002 407

Ahoj Pepino,sháním již delší dobu kožený kryt na nádrž.V Iron-motu slíbili,pak se na to vykašlali,že to nejde,prý atypická nádrž.Nešlo by to sehnat?Motka VT 1100 C Shadow Spirit USA verze r.v.2005,blíže v mé galerii nebo na webu-goldi.websnadno.cz,goldi

_________________
Image

Panna Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele goldiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Radek



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Zlín

Motorka: VTX 1300 S
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 12 květen, 2009 20:45  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

zkus http://www.elcalvera.cz/html/moto.htm


Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele RadekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

goldi



Věk: 66
Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 436


Motorka: Honda VT 1100 Shadow spirit
yugoslavia.gif
PříspěvekZaslal: út 12 květen, 2009 20:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Radek napsal:
zkus http://www.elcalvera.cz/html/moto.htm

passé,na moji tam není... Sad

_________________
Image

Panna Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele goldiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 12 květen, 2009 22:47  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Goldi-To je fajn že jsi se na mě obrátil,rád ti vyhovím,ale já nevím jak chceš aby vypadal ten tvůj kryt nádrže?Jak má být veliký?co na něm má být ?Jaké zdobení?Kapsa -jak veliká jak zdobená?V jaké barvě?jaké zavírání?Jaké uchycení?
Tak že by to chtělo aby jsi to nějak upřesnil.Zdělení že máš atypickou nádrž opravdu nepomůže.
Tak se to dá udělat tak že si vybereš na www.evka.com.pl někaký mustr jak by měl vypadat a ty si dopiš rozměry (náčrtek)které potřebuješ na svoji nádrž a pošli mi to na email.
Do týdne to budeš mít. Enjoy


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
goldi



Věk: 66
Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 436


Motorka: Honda VT 1100 Shadow spirit
yugoslavia.gif
PříspěvekZaslal: st 13 květen, 2009 07:33  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pepino napsal:
Goldi-To je fajn že jsi se na mě obrátil,rád ti vyhovím,ale já nevím jak chceš aby vypadal ten tvůj kryt nádrže?Jak má být veliký?co na něm má být ?Jaké zdobení?Kapsa -jak veliká jak zdobená?V jaké barvě?jaké zavírání?Jaké uchycení?
Tak že by to chtělo aby jsi to nějak upřesnil.Zdělení že máš atypickou nádrž opravdu nepomůže.
Tak se to dá udělat tak že si vybereš na www.evka.com.pl někaký mustr jak by měl vypadat a ty si dopiš rozměry (náčrtek)které potřebuješ na svoji nádrž a pošli mi to na email.
Do týdne to budeš mít. Enjoy
Díky,odpoledne se stavím v garáži a nějak to provedu,pak odešlu Laughing

_________________
Image

Panna Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele goldiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 13 květen, 2009 17:53  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Goldi-ještě jsem to stihl zařídit-pokud je skladem ráno by jsi ho měl mít.
Ozvu se ti dnes na telefon. song


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Anonymní








PříspěvekZaslal: st 13 květen, 2009 18:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

diky Pepino,to je rychlost!na mobilu budu i na netu -jen mobil,ale to neva.jedu na vychodni slovensko k vranovu nad toplou,bracha mel dnes autonehodu s nasledkem fatalnim,pohreb je v sobotu,goldi


  
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 13 květen, 2009 19:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Goldi není co dodat, upřímnou soustrast Sad Jinak Pepino jsem nadšenej z DO 521 KLAPKI NA MUCHY, co to stojí, že bych měl na chalupu na ty "strašný vosy" Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 14 květen, 2009 09:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Goldi- mám co jsi chtěl,jen jsem ve dvě v noci projížděl Prostějov a nechtěl jsem tě budit.Pošlu ti to po klukách na Želiv a brňáci ti to pak dají.




Mir.Pohl-DO 521-60Kč


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 14 květen, 2009 10:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pepino, já si ji vemu, na barvě nezáleží a o předání se domluvíme. Díky M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 14 květen, 2009 10:25  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

M.P-budeš muset trochu posečkat-objednávky byly vyřízeny zrovna včera.
Enjoy


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 14 květen, 2009 10:51  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Žádnej spěch, až bude tak bude Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 21 září, 2009 12:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ceny kufrů sníženy od 21.9.2009 o 15%.

www.evca.com.pl


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 21 září, 2009 21:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Koukám, že se tu rozjíždí docela nový internetový obchod. Eh?


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

goldi



Věk: 66
Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 436


Motorka: Honda VT 1100 Shadow spirit
yugoslavia.gif
PříspěvekZaslal: út 22 září, 2009 20:25  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Že se tady musí rýpat do všeho Good Když se na foru prodávají motorky,náhradní díly,oblečení proč ne kožené doplňky Question Nebýt Pepina a jeho aktivity,hodně lidí nemá to co hledalo za solidní cenu a v dobré kvalitě a nejenom z SHOC.To se někdy o jiných nabízených věcech říct nedá. úděs

_________________
Image

Panna Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele goldiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 22 září, 2009 21:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To Goldi: je rozdíl v tom když někdo prodává bazarovou záležitost a když někdo nabízí více věcí na kšeft. Viz zmínka o zastoupení, kamenném obchodě atd. Pepínovo příspěvky nejsou z důvodu že by někdo něco hledal nebo charitou ale jeho vlastní soukromá obchodní aktivita.


pravidla portálu

1.2 - Příspěvky ani další obsah zadaný uživatelem (např. podpis nebo avatar) nesmí zahrnovat:

1.2.1 - Reklamu, propagaci nebo komerční obsah neschválený vedením klubu.

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 23 září, 2009 15:15  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To Goldi:
PS: jen se mi zdá zbytečné, mít to roztažené na třech až čtyřech vláknech.
1, 2, 3, 4.
Já si možná rýpl, zato někdo to rozmázl. Svoboda projevu. No comment.
Souhlasím s Petrem. Neodvažuji se říct, že to je na Pepínův výdělek, tomu nevěřím, ale tohle přeci není odkaz, nebo bazar.


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

goldi



Věk: 66
Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 436


Motorka: Honda VT 1100 Shadow spirit
yugoslavia.gif
PříspěvekZaslal: st 23 září, 2009 18:24  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Petr napsal:
To Goldi: je rozdíl v tom když někdo prodává bazarovou záležitost a když někdo nabízí více věcí na kšeft. Viz zmínka o zastoupení, kamenném obchodě atd. Pepínovo příspěvky nejsou z důvodu že by někdo něco hledal nebo charitou ale jeho vlastní soukromá obchodní aktivita.


pravidla portálu

1.2 - Příspěvky ani další obsah zadaný uživatelem (např. podpis nebo avatar) nesmí zahrnovat:

1.2.1 - Reklamu, propagaci nebo komerční obsah neschválený vedením klubu.

Tak ať to schválí a je po ptákách.Co myslíš,kolik na tom trhne?Tak na pivo Sad

_________________
Image

Panna Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele goldiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
goldi



Věk: 66
Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 436


Motorka: Honda VT 1100 Shadow spirit
yugoslavia.gif
PříspěvekZaslal: st 23 září, 2009 18:31  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jerry napsal:
To Goldi:
PS: jen se mi zdá zbytečné, mít to roztažené na třech až čtyřech vláknech.
1, 2, 3, 4.
Já si možná rýpl, zato někdo to rozmázl. Svoboda projevu. No comment.
Souhlasím s Petrem. Neodvažuji se říct, že to je na Pepínův výdělek, tomu nevěřím, ale tohle přeci není odkaz, nebo bazar.

Tak tak

_________________
Image

Panna Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele goldiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr