Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
bubik 22



Věk: 35
Založen: 19. 03. 2010
Příspěvky: 1
Bydliště: Plumlov


czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 19 březen, 2010 18:24  Předmět:  Najeto 40 000 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dobrý den. Měl bych otázku. Mám možnost koupit Hondu Shadown 750 za dobrou cenu a je moc pěkná. Ješte je to od známeho. Ale problém je ten že má najeto 40 000 km. Je to moc na motorku? Rok výroby nevím ale bude to nějak 2003-2004. Děkuji za odpověd


Ryby  Had OfflineOsobní galerie uživatele bubik 22Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
munty



Věk: 38
Založen: 11. 07. 2009
Příspěvky: 25
Bydliště: Klůček

Motorka: VTX1800c
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 19 březen, 2010 19:48  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj,
ta má je r.v. 95 a mam najeto 46 tis. a šlape jak hodinky. Cool


Ryby Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele muntyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Lazil



Věk: 68
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 752
Bydliště: Most

Motorka: VT 1100 C Shadow SC23
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 19 březen, 2010 19:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Honda je držák, vše záleží na tom jak se s ní zachází. Tak že pokud dobře tak ve 40000 km je slušně zajetá. Já jsem koupil mojí, měla 42000 km a motor šeptá jako, kdyby vyjela z továrny. Tak že si to přeber.


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele LazilZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

Vojtanen



Věk: 50
Založen: 17. 04. 2009
Příspěvky: 5
Bydliště: Praha


czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 19 březen, 2010 23:06  Předmět:  dotoho Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj, řiď se srdcem, kup ji, chceš ji ne?
Vojtanen


Panna Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele VojtanenZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 20 březen, 2010 00:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jestli je motorka v pořádku po vzhledové stránce a předchozí majitel se o ni dobře staral, včasné výměny oleje, filtrů, atd. je bez poškození a do motoru nikdo nešahal asi se není čeho bát. Jak již bylo naznačeno ty ten motor neodjezdíš a dávno budeš jezdit na jiné Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
sparatko



Věk: 75
Založen: 23. 01. 2010
Příspěvky: 19
Bydliště: Bratislava Dudvazska 39

Motorka: VT 750 C 2
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: so 08 leden, 2011 14:18  Předmět:  VT750 nakup Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ja mam Hodnu VT 750 C2 už 13 rokou 42.000km pôvodná bateria,pneu !!, ide dobre ale nenahanam ju ako zdutú kozu teda jazdim 100 -110 , max 120, a nikdy som neprekročil 130 KM /h, a to si myslím je dôležite, nenahanat to tak motor vydrží cez 100.000 Km, starat sa o to, davat najkvalitnejší olej a servis.... Je to ale velmi dobra motorka!!! Mal som aj Harley Dyna r.97 tak viem porovnať.... Teda zaleží od koho to kupuješ,ako vyzerá, aká je cena ???? P.T.


Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele sparatkoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Anonymní








PříspěvekZaslal: so 08 leden, 2011 14:47  Předmět:  42 tisíc Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nazdar chlapi,to snad né 13 roků baterka?a 42tisíc pneu? No tak to snad né OLDA


  
sparatko



Věk: 75
Založen: 23. 01. 2010
Příspěvky: 19
Bydliště: Bratislava Dudvazska 39

Motorka: VT 750 C 2
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: so 08 leden, 2011 14:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Je to tak,ma 13,5 roka Yuasa,predtým som batériu orig. gelova nedobýjal, v Jan. naštartoval na 30 minut, teraz už 3 roky mam Optimate III, dám to na to ak stojím viac ako mesiac!! P.T.


Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele sparatkoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Eddie



Věk: 45
Založen: 23. 09. 2007
Příspěvky: 119
Bydliště: Libochovany

Motorka: Shadow VT 600C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 09 leden, 2011 11:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nazdar Sparatko. Baterie teda ok, ale co ty pneu!!! Když pominu, že máš na nich 40.000 (a to je teda brutus...) tak hlavně to jejich stáří !!! Pneu po 13ti letech (i kdyby nebyly vůbec použité) ztrácí přilnavost k vozovce (tvrdnou). Správně by se měly měnit po čtyřech letech (teda pokud je nesjedeš mnohem dříve Enjoy ). Ale je to na Tobě, Ty nasazuješ svůj krk (pokud jezdíš sám).
Čau Eddie.


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele EddieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 09 leden, 2011 14:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

První gumy mi vydrželi 25 000km, tyhle budu měnit dřív - 20 000km.
Při větší rychlosti - větším náklonu najíždím na hranu mezi sjetou a nesjetou částí, to pak motorka docela slušně plave.

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
sparatko



Věk: 75
Založen: 23. 01. 2010
Příspěvky: 19
Bydliště: Bratislava Dudvazska 39

Motorka: VT 750 C 2
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: ne 09 leden, 2011 15:54  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pneu podla normy vydrží viac ako 4 roky ak sa nejazdia !! Treba sa o ne starať, nenechávať na slnku,natierat proti vysušenie atd..... Napr. v Rakusku môžu byt namontovane 10 rokou od výroby,kontroluju to na STK. S pozdravom P.T.


Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele sparatkoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 09 leden, 2011 19:49  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mě na jedenáctistovce vydržely 15000 Km a ty co tam teď mám vydrží zhruba stejně a to za ni netahám. Asi je to taky daný váhou motorky atd. Sad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Anonymní








PříspěvekZaslal: po 10 leden, 2011 13:53  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

na opotrebenie pneu vplýva viac faktorou,hustenie,velkost pneu,vaha moto+ jazdec,rychlost jazdy,akceleracia brzdenie,geometrie naprav,hustova smesi gumi atd, mne aj na aute vydrži pneu 80-100.000 KM !!! Šparatko


  
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 10 leden, 2011 20:11  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Na dvou autech Opelu a Swiftu byly originál Continental a po 25000 Km byly bez vzorku. Měl jsem dvě Berlinga a na originál Michelinech bylo na jednom 120000 Km a na druhým 115000 Km a ještě měly vzorek a na origo gumách jsem to ještě prodal. Prostě není guma jako guma a na autech na ničem jinym než na Michelinech po letitých zkušenostech nejezdím. Levný gumy, vyhozený peníze Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Spitt



Věk: 41
Založen: 10. 06. 2011
Příspěvky: 13


Motorka: VT 750 C
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: po 13 červen, 2011 12:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ja mam na 6 rocnej masine povodne pneu. Kupil som ju tento rok a ma najazdenych nieco vyse 6000 km. Tak teraz neviem ci mam gumy vymenit, alebo sa pokusit prekonat sparatkov rekord (13 rocne pneu) Very Happy


Váhy Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele SpittZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 13 červen, 2011 13:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Koupil jsem motorku z roku 98 na původních gumách v roce 06 a v klidu jsem je dojezdil a neměl jsem nejmenší problem Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Honza_C



Věk: 65
Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 435


Motorka: Kawasaki VN 1500 Clasic Tourer
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 13 červen, 2011 14:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj.
V 2009 jsem koupil motku taky ještě s origošema (12 500km). A pak jsem je v pohodě dojel do necelejch 20tis.
Jedinej problém, kterej nastal, teda až po přezutí, byl ten, že jsem měl nazačátku po každý jízdě snahu kontrolovat VIN, jestli mi jí náhodou v tý gumárně nevyměnili celou................
Neskutečnej rozdíl v jízdě!!!!!! song song


Rak Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Honza_CZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Pedroskv



Věk: 52
Založen: 03. 05. 2011
Příspěvky: 35
Bydliště: Karlovy Vary

Motorka: Shadow CD 750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 13 červen, 2011 14:55  Předmět:  Re: Najeto 40 000 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

bubik 22 napsal:
Dobrý den. Měl bych otázku. Mám možnost koupit Hondu Shadown 750 za dobrou cenu a je moc pěkná. Ješte je to od známeho. Ale problém je ten že má najeto 40 000 km. Je to moc na motorku? Rok výroby nevím ale bude to nějak 2003-2004. Děkuji za odpověd



Ahoj nebal bych se


Rak Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele PedroskvZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 13 červen, 2011 19:04  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pedroskv, odpovídáš trochu pozdě, otázka byla položena v minulém století Shocked M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Pedroskv



Věk: 52
Založen: 03. 05. 2011
Příspěvky: 35
Bydliště: Karlovy Vary

Motorka: Shadow CD 750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 13 červen, 2011 20:04  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

MILOSLAV POHL napsal:
Pedroskv, odpovídáš trochu pozdě, otázka byla položena v minulém století Shocked M.P.



Ahoj já si toho nevšiml že je to tak staré a moc to tady ještě neznám ale tak mě to kamarádi odpuste ne ? Very Happy Very Happy


Rak Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele PedroskvZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr