Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 01 duben, 2010 21:00  Předmět:  Prodám VT 1100C3 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Prodám VT 1100 C3 2001 najeto 30.ooo Km
dobře udržovaná, spolehlivá, mnoho doplňků

foto viz profil
cena dohodou

rychlé jednání = dobrá cena

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
goldi



Věk: 66
Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 436


Motorka: Honda VT 1100 Shadow spirit
yugoslavia.gif
PříspěvekZaslal: čt 01 duben, 2010 21:08  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

2001?30000km?to jsou 3000 ročně,hmmm....kdo tomuhle uvěří?

_________________
Image

Panna Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele goldiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
goldi



Věk: 66
Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 436


Motorka: Honda VT 1100 Shadow spirit
yugoslavia.gif
PříspěvekZaslal: čt 01 duben, 2010 21:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

2001?30000km?to jsou 3000 ročně,hmmm....kdo tomuhle uvěří?

_________________
Image

Panna Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele goldiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 01 duben, 2010 21:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

to goldi: starej se o svoje a neser se do mé inzerce

ty km jsou pravda ať si ten k**** píše co chce

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Týša



Věk: 51
Založen: 20. 08. 2007
Příspěvky: 622
Bydliště: Ústí nad Labem

Motorka: VT 1100C sc 18
honduras.gif
PříspěvekZaslal: pá 02 duben, 2010 06:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

goldi napsal:
2001?30000km?to jsou 3000 ročně,hmmm....kdo tomuhle uvěří?


Jo milej,zlatej..... Podle sebe,soudím tebe,takže po tobě bych si motorku nejspíš nekoupil... Kdo Petra zná,ten ví,že kilometry jsou poctivý.

_________________
We’re just passengers. Enjoy the ride.....

Blíženci Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele TýšaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 02 duben, 2010 06:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

PRODÁNO

ještě včera to stihl nějakej Apríl

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Týša



Věk: 51
Založen: 20. 08. 2007
Příspěvky: 622
Bydliště: Ústí nad Labem

Motorka: VT 1100C sc 18
honduras.gif
PříspěvekZaslal: pá 02 duben, 2010 08:11  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Petr napsal:
PRODÁNO

ještě včera to stihl nějakej Apríl


Ty seš vůl a já taky Very Happy Very Happy

_________________
We’re just passengers. Enjoy the ride.....

Blíženci Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele TýšaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 02 duben, 2010 09:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Laughing Laughing Laughing Good Good Good


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Honza_C



Věk: 65
Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 435


Motorka: Kawasaki VN 1500 Clasic Tourer
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 02 duben, 2010 12:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

mad mad
Dost dobrý Laughing Laughing Laughing ...a koukám, že se na Velikonece nevybarvují jen vajíčka..... Very Happy Very Happy Very Happy song


Rak Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Honza_CZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

goldi



Věk: 66
Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 436


Motorka: Honda VT 1100 Shadow spirit
yugoslavia.gif
PříspěvekZaslal: pá 02 duben, 2010 12:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Týša napsal:
goldi napsal:
2001?30000km?to jsou 3000 ročně,hmmm....kdo tomuhle uvěří?


Jo milej,zlatej..... Podle sebe,soudím tebe,takže po tobě bych si motorku nejspíš nekoupil... Kdo Petra zná,ten ví,že kilometry jsou poctivý.

Já taky neprodávám a vůbec nevíš jak se o motorku starám,takže no comment Surprised

_________________
Image

Panna Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele goldiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Týša



Věk: 51
Založen: 20. 08. 2007
Příspěvky: 622
Bydliště: Ústí nad Labem

Motorka: VT 1100C sc 18
honduras.gif
PříspěvekZaslal: pá 02 duben, 2010 12:45  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

goldi napsal:
Týša napsal:
goldi napsal:
2001?30000km?to jsou 3000 ročně,hmmm....kdo tomuhle uvěří?


Jo milej,zlatej..... Podle sebe,soudím tebe,takže po tobě bych si motorku nejspíš nekoupil... Kdo Petra zná,ten ví,že kilometry jsou poctivý.

Já taky neprodávám a vůbec nevíš jak se o motorku starám,takže no comment Surprised


Evidentně se ti moje připomínka nelíbí... Vem to z druhý strany, kdybys byl v pozici Petra a někdo by ti napsal to samé. Mezi slušnýma lidma se tacháky nestáčí, to bys měl vědět. Věřím,že se mezi slušný lidi počítáš a že bys něco takovýho neudělal. Jinak se domnívám,že na tento portál chodí slušní lidé. Přeji všem krásné Velikonoce Very Happy

_________________
We’re just passengers. Enjoy the ride.....

Blíženci Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele TýšaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 02 duben, 2010 12:56  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

2 Týša: SOUHLAS +1 Cool


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 02 duben, 2010 20:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Fakt dobrý, tohle nemělo chybu.


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
goldi



Věk: 66
Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 436


Motorka: Honda VT 1100 Shadow spirit
yugoslavia.gif
PříspěvekZaslal: pá 02 duben, 2010 22:20  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Týša:za prvé:byl to apríl,za druhé:soudím podle sebe,za třetí:když najedu ročně kolem 15tis.km,po 9 letech budu mít přes 100 000 a to jsem slušný člověk,za čtvrté pro PETRA já sprostěj nebyl,nabuď ani Ty,za páté:cokoliv napíšu je z toho poprask pro celý klub....Nazdar a jak píšeš pěkné počasí o svátcích... Razz

_________________
Image

Panna Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele goldiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 03 duben, 2010 01:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Goldi, sežral jsi to jako jediný i s navijákem, tak se nečerti a pro zajímavost já mám motorku z roku 98 a mám najeto 21000 Km. Divný že Shocked M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Mauser



Věk: 55
Založen: 04. 05. 2007
Příspěvky: 112
Bydliště: Starý Plzenec

Motorka: VT600C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 03 duben, 2010 12:51  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No chlapi, každý jezdí podle toho, kolik má času a peněz. Já za poslední 3 roky najel asi 8000 km. Byly ovšem časy, kdy jsem měl na Jawě najeto během 5ti let 65 tisíc...


Vodnář Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele MauserZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 03 duben, 2010 13:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak,tak,já najedu okolo 8 tis. za rok, ale mám 4-5 tis. během dovolené, takže po zbytek roku toho moc nenajezdím- není čas Enjoy

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
goldi



Věk: 66
Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 436


Motorka: Honda VT 1100 Shadow spirit
yugoslavia.gif
PříspěvekZaslal: so 03 duben, 2010 21:53  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

I když jsem to sežral,což si nemyslím,bo prut mi ze Surprised netrčí,vidím,že o jěždění to tady asi moc není.Letos mám 1000km,takže už abych skončil Shocked Tak,že si jezděte,kdo na co máte,a M.P.-vždyť tá motorka není ani zajetá Sad

_________________
Image

Panna Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele goldiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 03 duben, 2010 22:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Goldi a věř tomu že mi to vůbec nevadí Shocked M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
goldi



Věk: 66
Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 436


Motorka: Honda VT 1100 Shadow spirit
yugoslavia.gif
PříspěvekZaslal: so 03 duben, 2010 22:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

MILOSLAV POHL napsal:
Goldi a věř tomu že mi to vůbec nevadí Shocked M.P.

Proč bych nevěřil?Já už věřím všemu Laughing

_________________
Image

Panna Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele goldiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr