Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Sally



Věk: 60
Založen: 21. 04. 2010
Příspěvky: 832
Bydliště: Slaný

Motorka: VT 750 Shadow Spirit
confederate.gif
PříspěvekZaslal: pá 04 červen, 2010 17:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Sally napsal:
Tak zatím se mi nikdoo neozval, ale neva pojedeme s batůžkem sami. Ráno to vemu Slaný, Beroun, Nižbor a potom na Lány a po původní trase aby mi více vytrávilo. V rest. U Jezzu v Roztokách dávají obrovské porce.



Tak trochu změna. Jedu nyní na Křivoklát na chajdu a zítra tam budeme kroužit krajem. Tak kdyby byl zájem, tak jsem na mobilu.


Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SallyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Sally



Věk: 60
Založen: 21. 04. 2010
Příspěvky: 832
Bydliště: Slaný

Motorka: VT 750 Shadow Spirit
confederate.gif
PříspěvekZaslal: so 05 červen, 2010 20:24  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak dnes 200 km po Křivoklátsku, parádní kochačka. A zítra do práce Mad


Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SallyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Marty



Věk: 59
Založen: 18. 07. 2009
Příspěvky: 497
Bydliště: Horoměřice

Motorka: VT 750C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 05 červen, 2010 23:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Krásná porce. Já dneska přezouval a tak jsem se jen motal "kolem komína". Ale taky krása. Příště, když to vyjde, se přidám a blíže se seznámím s Křivoklátskem.
Na zítra přeji pevné nervy, když neděle není od slova "pracovat".


Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele MartyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Sally



Věk: 60
Založen: 21. 04. 2010
Příspěvky: 832
Bydliště: Slaný

Motorka: VT 750 Shadow Spirit
confederate.gif
PříspěvekZaslal: st 09 červen, 2010 19:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zítra ve čtvrtek si zajedu na oběd do Roztok u Křivoklátu. Rest. U Jezzu.


Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SallyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Bosak



Věk: 37
Založen: 27. 05. 2010
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha 10

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 09 červen, 2010 20:26  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pánové potkal sem 6.6. na křivoklátsku skupinku jedinců na choppříkách.... jelikož sem je jen rychle minul, tak sem si ani nestihl všimnout co to bylo za stroje... vím akorát, že první stroj měl nejspíš mlhovky na padácích.... Jel sem já na Shadow a za mnou kámoč na Frezeru... nebyli ste to náhodou vy?

_________________
Memento mori

Ryby Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele BosakZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Sally



Věk: 60
Založen: 21. 04. 2010
Příspěvky: 832
Bydliště: Slaný

Motorka: VT 750 Shadow Spirit
confederate.gif
PříspěvekZaslal: st 09 červen, 2010 20:57  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Bosabomnim napsal:
Pánové potkal sem 6.6. na křivoklátsku skupinku jedinců na choppříkách.... jelikož sem je jen rychle minul, tak sem si ani nestihl všimnout co to bylo za stroje... vím akorát, že první stroj měl nejspíš mlhovky na padácích.... Jel sem já na Shadow a za mnou kámoč na Frezeru... nebyli ste to náhodou vy?


Já určo ne, v neděli jsem byl v práci a v sobotu jsem tam kroužil jen s batůžkem. Ale skupinek tam jezdilo plno.


Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SallyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Sally



Věk: 60
Založen: 21. 04. 2010
Příspěvky: 832
Bydliště: Slaný

Motorka: VT 750 Shadow Spirit
confederate.gif
PříspěvekZaslal: čt 01 červenec, 2010 20:37  Předmět:  5.7. Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Kdyby se někomu chtělo se projet na kochačku v pondělí 5.7 (jindy nemám volno) tak napiště Smile

_________________
Omnia mea mecum porto.

Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SallyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Sally



Věk: 60
Založen: 21. 04. 2010
Příspěvky: 832
Bydliště: Slaný

Motorka: VT 750 Shadow Spirit
confederate.gif
PříspěvekZaslal: ne 25 červenec, 2010 22:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dva návrhy na vyjížďku na 31.7.2010:

1) Slaný, Rakovník, Jesenice u Rakovníka, Rabštein, Kralovice, Rozvědčík, Křivoklát.

2) Slaný, Sazená (zde prohlídka pevnostního objektu Řopík, tento den mimořádně orevřeno), Roudnice, Úštěk, Pekelné doly, Provodín (zde jídlio rest. Dřevěnka), Dubá, Mělník.

Trasy jdou operativně měnit. Nebo pokud jsou jiné návrhy tak sem s nimi, zrovna mám volno.

_________________
Omnia mea mecum porto.

Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SallyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Boža



Věk: 69
Založen: 14. 03. 2007
Příspěvky: 615
Bydliště: U Šumavěnky 21, 143 00 Praha 4

Motorka: Schadow VT 1100
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 26 červenec, 2010 09:48  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Sally, 31.07.2010 je akce Keep respect v Kladrubech. Někde je tady odkaz.


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele BožaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 26 červenec, 2010 22:18  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

soboty i neděle mám bohužel 100% zabitý

kdyby v tejdnu tak se rád urvu...

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Sally



Věk: 60
Založen: 21. 04. 2010
Příspěvky: 832
Bydliště: Slaný

Motorka: VT 750 Shadow Spirit
confederate.gif
PříspěvekZaslal: po 26 červenec, 2010 22:57  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já budu od 4.8 do 15.8 na Křivoklátě na chajdě (ale nebudu na netu), tak jedině si dáme vědět mobilem.

_________________
Omnia mea mecum porto.

Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SallyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Sally



Věk: 60
Založen: 21. 04. 2010
Příspěvky: 832
Bydliště: Slaný

Motorka: VT 750 Shadow Spirit
confederate.gif
PříspěvekZaslal: st 28 červenec, 2010 04:47  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Boža napsal:
Ahoj Sally, 31.07.2010 je akce Keep respect v Kladrubech. Někde je tady odkaz.


Nějak se to nehoufuje.

_________________
Omnia mea mecum porto.

Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SallyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Sally



Věk: 60
Založen: 21. 04. 2010
Příspěvky: 832
Bydliště: Slaný

Motorka: VT 750 Shadow Spirit
confederate.gif
PříspěvekZaslal: pá 30 červenec, 2010 12:20  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Sally napsal:
Dva návrhy na vyjížďku na 31.7.2010:

1) Slaný, Rakovník, Jesenice u Rakovníka, Rabštein, Kralovice, Rozvědčík, Křivoklát.

2) Slaný, Sazená (zde prohlídka pevnostního objektu Řopík, tento den mimořádně orevřeno), Roudnice, Úštěk, Pekelné doly, Provodín (zde jídlio rest. Dřevěnka), Dubá, Mělník.

Trasy jdou operativně měnit. Nebo pokud jsou jiné návrhy tak sem s nimi, zrovna mám volno.



Tak nikdo se mi nehlásí, tak asi pojedu s batůžkem trasu č. 2, chci se podívat na ten Řopík, jindy je zavřený Surprised

_________________
Omnia mea mecum porto.

Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SallyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Sally



Věk: 60
Založen: 21. 04. 2010
Příspěvky: 832
Bydliště: Slaný

Motorka: VT 750 Shadow Spirit
confederate.gif
PříspěvekZaslal: so 31 červenec, 2010 20:24  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

K nahlédnutí foto z vyjížďky do Pekelných Dolů se zastávkou v Sazené (pevnostní objekt Řopík zamaskovaný jako obecní váha) http://sally01.rajce.idnes.cz/Pekelne_doly_Sazena_2010/

_________________
Omnia mea mecum porto.

Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SallyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 31 červenec, 2010 20:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

poměrně nahlas závidím každému co může osedlat .....

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 31 červenec, 2010 21:15  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mi povídej, maltu mám i v ponožkách. mad


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Sally



Věk: 60
Založen: 21. 04. 2010
Příspěvky: 832
Bydliště: Slaný

Motorka: VT 750 Shadow Spirit
confederate.gif
PříspěvekZaslal: po 13 září, 2010 14:45  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

V sobotu na sraz jsem nestíhal, tak jenom malé setkání majitelů a příznivců Kawasaki Drifter http://sally01.rajce.idnes.cz/Morina_Drifter_zari_2010/

_________________
Omnia mea mecum porto.

Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SallyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Sally



Věk: 60
Založen: 21. 04. 2010
Příspěvky: 832
Bydliště: Slaný

Motorka: VT 750 Shadow Spirit
confederate.gif
PříspěvekZaslal: st 15 září, 2010 19:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zítra přibublám do Roztok u Křivoklátu na papáníčko do restaurace U Jezzu.
Kdyby se chtěl někdo připojit.
Otevírají v 16h.

_________________
Omnia mea mecum porto.

Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SallyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Sally



Věk: 60
Založen: 21. 04. 2010
Příspěvky: 832
Bydliště: Slaný

Motorka: VT 750 Shadow Spirit
confederate.gif
PříspěvekZaslal: ne 03 říjen, 2010 14:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

V sobotu se pojedu podívat na http://www.motorkari.cz/detail-akce/?aid=3811
kdyby se chtěl někdo přidat. Jen zkouknu mašiny, dám klobásu, vyjížďka a domu. Případně se někde zastavit.

_________________
Omnia mea mecum porto.

Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SallyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Marty



Věk: 59
Založen: 18. 07. 2009
Příspěvky: 497
Bydliště: Horoměřice

Motorka: VT 750C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 04 říjen, 2010 15:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

song To my tam se Zuzkou budem nejspíše chlastat až do rána drink , jako každý rok Enjoy . (pokud se něco nepos... mad )


Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele MartyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr