Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
francjin



Věk: 65
Založen: 19. 04. 2009
Příspěvky: 8
Bydliště: Kladno


blank.gif
PříspěvekZaslal: čt 03 červen, 2010 18:30  Předmět:  Backfire Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj, jsem nadšen ze své "red beauty" Shadow Sabre 2007, C2, dovoz USA. Po rychlém ubrání plynu ale střílí docela brutálně do výfuků, tak se chci zeptat, co by se stalo po výměně vzduchového filtru za K&N, který údajně propouští o polovinu více vzduchu do motoru, jestli by se situace zlepšila či zhoršila. S výkonem jsem spokojen a se spotřebou mezi 4,5-5,5 l rovněž. Má najeto jen 4000 a nejel jsem s ní víc než 140 km/h (půl plynu), proč taky. Vyloženě se jí nelíbí nízké otáčky , při kterých po přidání plynu dost vibruje, tak s ní jezdím trochu sportovně a to si libuje, trochu ji vytáčím pod menším plynem, 5.řadím až nad 90km/h. Díky za zkušenosti. JF


Beran Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele francjinZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 03 červen, 2010 19:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Když jsem dal na VT750 KN filtr, střílet začala, ale nevadí mi to.


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 03 červen, 2010 20:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Asi bude potřeba seřídit bohatost směsi a většinou je potřeba víc vzduchu, to znamená povolit seřizovací šroubky zkusit to třeba o čtvrt otáčky na karburátorech a zkoušet. Je dobré pamatovat si původní nastavení protože tak jak to nastaví ve fabrice to je určitě dobře. Ještě záleží na tom jaký máš výfuky, jestli otevřeny tak pak je všechno jinak. Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

francjin



Věk: 65
Založen: 19. 04. 2009
Příspěvky: 8
Bydliště: Kladno


blank.gif
PříspěvekZaslal: po 14 červen, 2010 22:33  Předmět:  ad Miloslav Pohl Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Střílí do výfuků po ubrání plynu. Píšeš,že by to chtělo víc vzduchu..do motoru? Tj.otevřený filtr vzduchu by pomohl?
Měj se..


Beran Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele francjinZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 14 červen, 2010 22:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

proč to střílí hezky sepsal Pepa TADY

IMHO bohatost ve volnoběhu a střílení je dáno konstrukcí karburátoru a není možné do ní zasahovat resp ten šroub na bohatost to neovlivní, musely by se měnit trysky, nebo regulovat volnoběh. Doporučuji překontrolovat těsnost přírub karburátorů.
Já měnil tovární filtr za KNko a střílí to furt stejně. Čím větší nadmořská výška a čím je tepleji tím více to střílí.

Honda Shadow střílí, střílí hodně a hezky.....

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 14 červen, 2010 23:53  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Honda Shadow možná stříli ale mě ne. Nechal jsem ji u Grospiče seřídit, synchronizaci a volnoběh minulý rok a nedalo se s tím jezdit protože když jsem ubral myslel jsem že budu mít po vejfukách. akorát jsem vyhodil tisíc korun. Nakonec jsem se do seřizování pustil sám a podařilo se mi nastavit bohatost směsi na volnoběh tak že i když jedu z dlouhýho kopce ani nezabublá. Vím že mám chudou směs, dosti otevřený šroubky vzduchu proti původnímu nastavení, nic jsem s tryskama nedělal a nestřílí. Pro doplnění mám originál výfuky ale dost otevřený. Takže to jde, jsem prostě ve stavu, jak píše Pepa kdy při ubrání plynu je směs tak chudá, že se ve výfuku nezapálí. Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Lemmy



Věk: 50
Založen: 31. 01. 2010
Příspěvky: 69
Bydliště: Blatná

Motorka: VT 1100 C shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 15 červen, 2010 20:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

já si pohrávám s myšlenkou že bych tak o půl otáčky zvednul bohatost aby střílela víc a vy se toho zbavujete mad


Štír  Buvol OfflineOsobní galerie uživatele LemmyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Boža



Věk: 69
Založen: 14. 03. 2007
Příspěvky: 615
Bydliště: U Šumavěnky 21, 143 00 Praha 4

Motorka: Schadow VT 1100
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 16 červen, 2010 11:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Střílí pořád. Již jsem si zvykl.


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele BožaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Honza_C



Věk: 65
Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 435


Motorka: Kawasaki VN 1500 Clasic Tourer
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 16 červen, 2010 14:15  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Byl tady někde odkaz na elektro choppra.....
Ten prej nestřílí do vejfuků vůbec song Enjoy


Rak Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Honza_CZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr