Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Boža



Věk: 69
Založen: 14. 03. 2007
Příspěvky: 615
Bydliště: U Šumavěnky 21, 143 00 Praha 4

Motorka: Schadow VT 1100
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 10 září, 2012 11:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj, mám Sáru 1100 ACE-C3, koupil jsem si ji protože se mi líbila. Mám ji 10 let, najeto 53.000 km a pohoda. Nyní koukám po něčem silnějším jen pro pohodu a zrychlení.

_________________
Nechci být nebohatším mužem na hřbitově....

Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele BožaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
bmw



Věk: 56
Založen: 05. 05. 2010
Příspěvky: 127


Motorka: 2x Yamaha a Honda
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 11 září, 2012 15:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

 
PIN'dour napsal:
Prosím tě já koupil VT750 c4 rok 2006. Pořídil jsem jí kuli pár důvodům a to, že jsem hondař tělem i duší proto jsem chtěl hondu. Shadow proto, že nejsem zastáncem silnic. 750 proto protože má nízko těžiště a je výborně ovladatelná k tomu má nízkou spotřebu a další výhody no a C4 proto, protože se my naskytla velice výhodná koupě a navíc je s kardanem.

Znáš "Potkali se u Kolína?"
Tak zrovínka jako já, pane! Zrovínka jako já! Enjoy

Taky 750 C4, taky už kardan a taky ještě karbec, taky r.v. 2006...
Byl to vynikající, maximálně spolehlivý a dobře padnoucí stroj, a jezdil skoro jen na vzduch (no tak dobře, s pár molekulama uhlovodíku).
 

 
PIN'dour napsal:
pokud nejezdíš jako "dárce orgánů" tak doporučuju VT750.
Toť můj názor, třeba ti pomůže.

Mrkni na první stranu (na začátek vlákna), na autora prvních příspěvků... Smile
 


Ryby Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele bmwZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
bmw



Věk: 56
Založen: 05. 05. 2010
Příspěvky: 127


Motorka: 2x Yamaha a Honda
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 13 září, 2012 10:18  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Martin_s napsal:
Zdravim,

mám 1100 C2 a co se týče hledání "šestky", tak jsem na tom stejně Smile
Kolem stovky už ji tam láduju Laughing

Dokud jsem měl origo laufy bylo to lepší, "šestku" sem řadil až ve 120 Laughing


A přičítáš to většímu krouťáku s neoriginálníma (laděnýma) výfukama?

Nebo spíš velkýmu kraválu u otevřenejch laufů, a proto snahou ztišit trochu motorku zařazením dalšího, bohužel už neexistujícího kvaltu?


Ryby Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele bmwZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 13 září, 2012 14:31  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Je to tak, ve vyšších otáčkách už máš dle sluchového vjemu pocit, že bys tam měl dát další kvalt, ale ono tam není song Tak ještě trochu přidáš a pak si zvykneš Smile


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 13 září, 2012 19:24  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já si myslím že je to hlavně o pocitu a o tom jak chceš na motorce jet. Vt 1100 umí s otevřenýmy výfuky jet na pětku 60 a taky umí jet na dvojku 110 a na trojku přez 130 a určitě má proti VT 750 delší kvalty mad J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 14 září, 2012 18:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

I na mojí VT 750 stále hledám kvalty. Na novější jde koupit ukazatel zařazené rychlosti, který se jen připojí (Má to Sup). Na starší verze lze zakoupit ukazatel mprogramovatelný, který si spočítá rychlost motocyklu s otáčkami a vyleze mu z toho zařazená rychlost. Ani jedno není nejulevnější řešení. Tak ti nezbývá než si zvyknout, nebo jako já stále vymýšlet hovadiny. Mám v hlavě jednoduchý mechanický ukazatel, připojený starým plynovým bovdenem k řadící páce.
Laughing

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 14 září, 2012 19:57  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nebo nainstalovat mezi řidítka toto, problém je v tom že to fungovalo na 110V ale zase displej nepřehlídneš a nebo natáhnout provázek od řadící páky a nebo se naučit počítat do pěti a nebo poslouchat motor a nebo se na to vykašlat. mad J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 14 září, 2012 19:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

mad


garaz.jpg
 Komentář:
 Velikost:  151.88 kB
 Zobrazeno:  9356 krát

garaz.jpg



Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
bmw



Věk: 56
Založen: 05. 05. 2010
Příspěvky: 127


Motorka: 2x Yamaha a Honda
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 17 září, 2012 11:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

 
popinjay napsal:
... (750) nizke tazisko, ovladatelneost, spotreba, kardan, jeden karbec = skvela vec. az na tie spominane otacky.
ale do 100km/hod. zlata masina !!

Stovkou nebo mírně přes sto jsem jel/jezdil na "malé" (VT750C4) Shadowce spíš jenom výjimečně - hlavně když jsem jednou vezl cca 200km na tandemu syna (tam a zpátky 2x100km) a potřeboval jsem se rozjet před kopcem, abych to na pětku vyplachtil...

 
popinjay napsal:
tiez som si po chvili jazdenia nadaval, ze som nedal na poucku, ze ked chopper, tak nad liter. ale zase ako sa poznam, s litrom a jeho krutiakom by som robil kraviny. obcas ta nase..ru plechovkari a potrebujes im ukazat chrbat. takto mam pokoj, istotu a klud zaruceny.
33kW maximal nominal.
3kW sa stratia v kardanovom prevode, zvysok sa trapi s mojim pupkom. hehehe...

Je to tak. Když člověk jezdí sám, a na kochačku nebo kolem komína, tak na klidný ježdění je ta 750 myslím naprosto dostačující - teda pro člověka, co se má rád a musí se v pořádku zase vrátit k rodině (žádný blbnutí).
Samozřejmě na rychlý dálkový přesuny, po dálnici, naložený ve dvou a s bagáží atd., by se silnější stroj využil.
 


Ryby Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele bmwZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

fata



Věk: 39
Založen: 14. 12. 2008
Příspěvky: 164
Bydliště: Ostrava-Zábřeh

Motorka: Honda VT 750 C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 17 září, 2012 16:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Martin_s napsal:
Je to tak, ve vyšších otáčkách už máš dle sluchového vjemu pocit, že bys tam měl dát další kvalt, ale ono tam není song Tak ještě trochu přidáš a pak si zvykneš Smile
pro zichr ho vždy skusím a on tam fakt neni...


Panna Pohlaví:Muž Krysa SkrytýOsobní galerie uživatele fataZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
bmw



Věk: 56
Založen: 05. 05. 2010
Příspěvky: 127


Motorka: 2x Yamaha a Honda
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 20 září, 2012 10:48  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

 
Jára Cimrman napsal:
jsem měl možnost se povozit na VT 750 C4 a je třeba víc motorku točit. Jedenáctka má krouťák a kopec si narovnáš plynem u 750 budeš muset řadit. Je to věc vkusu, potřeb a názoru. Je ale podle mě dobrý přeskočit vývojový stupeň než po půl roce pokukovat po jiné Embarassed J.C.

Odkládám do prasátka na tu 11ku, a hlavně doma taky došlo postupem doby k pozitivnímu posunu - největší problém už nevidím v manželce (už mám dovoleno si čoprkrujzera koupit), ale v nedostatku místa v garáži.
 


Ryby Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele bmwZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 22 září, 2012 00:07  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

BMW, ta moje jedenácka je pořád k mání a na ceně by jsme se určitě dohodli. Embarassed J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Libor600



Věk: 65
Založen: 09. 08. 2009
Příspěvky: 287
Bydliště: Vavřineč

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 22 září, 2012 16:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Good Cool vzkaz pro bmw-motorku od našeho Járy,určitě dobrý kup a žádná chyba, je to mazlík Razz tím myslím tu motorku haha Razz


Střelec Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Libor600Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Marty



Věk: 59
Založen: 18. 07. 2009
Příspěvky: 497
Bydliště: Horoměřice

Motorka: VT 750C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 22 září, 2012 23:05  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

bmw napsal:
 
Jára Cimrman napsal:
jsem měl možnost se povozit na VT 750 C4 a je třeba víc motorku točit. Jedenáctka má krouťák a kopec si narovnáš plynem u 750 budeš muset řadit. Je to věc vkusu, potřeb a názoru. Je ale podle mě dobrý přeskočit vývojový stupeň než po půl roce pokukovat po jiné Embarassed J.C.

Odkládám do prasátka na tu 11ku, a hlavně doma taky došlo postupem doby k pozitivnímu posunu - největší problém už nevidím v manželce (už mám dovoleno si čoprkrujzera koupit), ale v nedostatku místa v garáži.
 


Very Happy Jak v garáži???? Ta patří do ložnice, maximálně do obýváku... song song Very Happy

_________________
Cesta je cíl

Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele MartyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
bmw



Věk: 56
Založen: 05. 05. 2010
Příspěvky: 127


Motorka: 2x Yamaha a Honda
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 24 září, 2012 10:56  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

 
Svatopluk napsal:
To dilema řeším také...mám VT750C4...při své výšce a váze jsem přidal přepákování, celou jsem si ji tak nějak udělal k obrazu svému.... když jsem mimo cestu a dívám se co kdo má, tak si říkám, taky bych rád měl něco silnějšího... pak si ale sednu za svou Matyldu a jsem rád, že ji mám... jezdím maximálně tak 110km/h a jezdím sám, nikam se neženu a co potřebuji, to předjedu... spotřebu mám nízkou, Matylda šlape jak hodinky... jak říkám, je to dilema... ale ve skutečnosti je to jen ta touha mít víc... tím si nehojím to kde jsem...jen říkám, že možnosti volby jsou obrovské ale když jedu na své Matyldě, jsem rád, že ji mám a v ten okamžik bych neměnil...je to jako s ženskou.. (dámy mi snad prominou)... kolem je spousta krásek, ale když to doma klape po všech stránkách, není důvod to měnit...

Je moc dobré vážit si dobrého bydla a umět být spokojen s tím, co člověk má.

Já tenkrát o tu malou Shadowku přišel dost nerozumně vlastním rozhodnutím, a i když jsem se snažil tuto svoji trvalou výčitku vůči sobě samému potlačovat, nikdy jsem toho svého někdejšího neuváženého kroku nepřestal litovat.
Mezitím uběhl nějaký čas, a nebýt nedostatku místa v garáži a dřívějšího odporu rodiny, už bych si nějakou podobnou Shadowku (současnou 750 nebo starou 1100) zřejmě dávno pořídil.
 


Ryby Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele bmwZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

bmw



Věk: 56
Založen: 05. 05. 2010
Příspěvky: 127


Motorka: 2x Yamaha a Honda
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 24 září, 2012 11:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

 
Libor600 napsal:
Good Cool vzkaz pro bmw-motorku od našeho Járy,určitě dobrý kup a žádná chyba, je to mazlík Razz tím myslím tu motorku haha Razz

O tom není žádných pochyb - Míla je šťasně ženatý a NORMÁLNÍ chlap, žádnej mazlík.
 


Ryby Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele bmwZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
bmw



Věk: 56
Založen: 05. 05. 2010
Příspěvky: 127


Motorka: 2x Yamaha a Honda
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 24 září, 2012 11:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

 
Marty64 napsal:
Very Happy Jak v garáži???? Ta patří do ložnice, maximálně do obýváku... Very Happy

To je mi jasný, ale zkus to vysvětlil mojí velitelce Smile
 


Ryby Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele bmwZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
bmw



Věk: 56
Založen: 05. 05. 2010
Příspěvky: 127


Motorka: 2x Yamaha a Honda
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 24 září, 2012 11:57  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

 
Jára Cimrman napsal:
BMW, ta moje jedenácka je pořád k mání a na ceně by jsme se určitě dohodli. Embarassed J.C.

Mílo, já vím. A škoda, že už je skoro po sezóně.

Ale ta Shadowka je mi snad souzená i přes všechny komplikace jako to místo v garáži a málo času na ježdění kvůli pracovnímu vytížení... páč já asi nebudu mít pokoj, dokud si ji někdo nekoupí.
 


Ryby Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele bmwZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

bmw



Věk: 56
Založen: 05. 05. 2010
Příspěvky: 127


Motorka: 2x Yamaha a Honda
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 24 září, 2012 12:01  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

 
... Ale jestli to nakonec budu já a budu muset pro tu Shadowku stavět druhou garáž, tak mě máte všichni na svědomí.
Vy všichni shadowáci, jak jste tady Smile
 
 


Ryby Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele bmwZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Libor600



Věk: 65
Založen: 09. 08. 2009
Příspěvky: 287
Bydliště: Vavřineč

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 24 září, 2012 14:11  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Razz neboj my si tě rádi na svědomí vemem,u nás je dobře Enjoy z garáže vytlačíš plechovku a místa bude dost Razz na čas se nevymlouvej,do práce chodíme vsichni.Sezona je sice na konci,ale my jsme zde celý rok Enjoy


Střelec Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Libor600Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr