Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
bmw



Věk: 56
Založen: 05. 05. 2010
Příspěvky: 127


Motorka: 2x Yamaha a Honda
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 14 březen, 2013 11:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

 
Typově starší VT1100 ve stavu odpovídajícím svému většímu stáří jsou tak o cca 20 až 30 tisíc levnější než novější 750 Shadowky s kardanem ale ještě s bubnovou brzdou vzadu.

A u těch 750tek, kdyby si člověk ještě připlatil, už může mít ABS, a kotoučovku samozřejmě pak i vzadu.
Ale to by byly až ročníky 2010 a novější...

ABS u těžší silniční mašiny je obecně dobrá věc, ale zase je to další a nikoliv nezbytná fíčura, která se může pokazit, a je pak o starost víc.



Vážně míněný dotaz:

Je někdo výrazně pro nebo naopak proti ABS u čoprkrujzeru??
Jakékoliv argumenty jsou vítány.
 


Honda_Shadow_ABS.jpg
 Komentář:
 
ABS u Hondy Shadow VT750
 
 Velikost:  26.82 kB
 Zobrazeno:  11310 krát

Honda_Shadow_ABS.jpg



Ryby Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele bmwZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Shiny



Věk: 69
Založen: 03. 05. 2012
Příspěvky: 376
Bydliště: Dobřichovice , Praha - západ

Motorka: VT 1100 C2 Sabre
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 14 březen, 2013 12:11  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

bmw: hele já ti poradím...kup si koloběžku :-))) TA je levná skoro nic s ena ní nepokazí, je skladná, nežere benzín....samé klady :-)

Neblbni takhle si motku nikdy nekoupíš song


Býk Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele ShinyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Boža



Věk: 69
Založen: 14. 03. 2007
Příspěvky: 615
Bydliště: U Šumavěnky 21, 143 00 Praha 4

Motorka: Schadow VT 1100
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 14 březen, 2013 13:18  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mám 1100 C3 - bez ABS - kotouče - vše v pohodě. ABS má smysl u silnic, protože to většinou kulíš. Naše motky jsou na kochání a ne na závodění.
Honda pořádá Honda day. Zajeď tam, půjč si stroj, projeď si okruh a uvidíš.

_________________
Nechci být nebohatším mužem na hřbitově....

Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele BožaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

dědoušek



Věk: 74
Založen: 18. 06. 2012
Příspěvky: 23
Bydliště: Poteč

Motorka: Shadow 1100 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 14 březen, 2013 15:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak tedy moje, či spíše kamarádova zkušenost. On 45 let, já 63 let věku, on Shadow 750 r.v. 2007, já Shadow 1100 C r.v. 1995.
Jeli jsme společně na podzim na sraz na Kajlovci u Hradce nad Moravicí ( cca 110 km od našeho bydliště). Jeli jsme to na otočku, ještě týž den jsme se vraceli. Po cestě žádná divočina, prostě "na kochačku", cestou zpět ještě nějaká zastávka na prohlídku nějakých zajímavostí. No a co se stalo ? Kamarád za 3 dni nabídl svoji 750-ku k prodeji a za dva měsíce jsme jeli do Tábora pro 1800 VTX. Prostě psychicky neunesl to courání do kopců přede mnou. To vůbec nehaním 750-ku, to vyjadřuji pouze jeho pocit. Ale asi tak, jak píše Shiny. Musíš vědět, jaké máš nároky a co od té motky očekáváš. Svézt se a to ti ukáže samo, zda je tvoje očekávání naplněno.
No a k tomu mojemu předešlému příspěvku - pro koho pracuješ - věř, nic špatného. Jen jsem to chtěl trochu oživit. Tak se měj a přeju šťastnou ruku. drink Enjoy

_________________
I v tomto věku stále v sedle :-)

Býk Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele dědoušekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
b-m-w
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 15 březen, 2013 10:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Rád bych v diskuzi odpověděl a poděkoval.
ale od včerejška se nemůžu přihlásit.


UŽ TO TADY NA SHOC ZASE ZLOBÍ !!


Zkousím to snad podvacáté, nick i heslo v pořádku, i cookies občas zkouším promazat, pak i heslo jsem si nechal pro jistotu vygenerovat nové a poslat na email, ale ten klumpr je k vzteku.


MÁ TO TADY NĚKDO NA POVEL, KDO TOMU SYSTÉMU ROZUMÍ ?


  
Sally



Věk: 60
Založen: 21. 04. 2010
Příspěvky: 832
Bydliště: Slaný

Motorka: VT 750 Shadow Spirit
confederate.gif
PříspěvekZaslal: pá 15 březen, 2013 10:18  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mám 750 a zatim si vystačim, ale každý má samozřejmně pocit, že by mohl mít silnější. Nebo je to nějaká skrytá touha. Kup si proto rovnou silnější, protože jak tě sleduju tak by jsi si potom vyčítal, že ji nemáš.

_________________
Omnia mea mecum porto.

Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SallyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

bmw



Věk: 56
Založen: 05. 05. 2010
Příspěvky: 127


Motorka: 2x Yamaha a Honda
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 15 březen, 2013 10:48  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

 
Stal se zázrak, teď před chvílí se mi asi na pětadvacátý pokus podařilo přihlásit!

Tak dokud to funguje, pokusím se pod svým nickem odpovědět na včerejší a dnešní přípěvky.
 


Ryby Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele bmwZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
bmw



Věk: 56
Založen: 05. 05. 2010
Příspěvky: 127


Motorka: 2x Yamaha a Honda
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 15 březen, 2013 10:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

 
Shiny napsal:
bmw: hele já ti poradím...kup si koloběžku :-))) TA je levná skoro nic s ena ní nepokazí, je skladná, nežere benzín....samé klady :-)

Už se stalo Smile
Motorizované koloběžky pro dospělé jsem si loni pořídil hned dvě.
Motarda a endurko.
 


Ryby Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele bmwZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Shiny



Věk: 69
Založen: 03. 05. 2012
Příspěvky: 376
Bydliště: Dobřichovice , Praha - západ

Motorka: VT 1100 C2 Sabre
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 15 březen, 2013 10:54  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ted jsi mne dostal :-)))) song


Býk Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele ShinyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

bmw



Věk: 56
Založen: 05. 05. 2010
Příspěvky: 127


Motorka: 2x Yamaha a Honda
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 15 březen, 2013 11:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

 
Shiny napsal:
Neblbni takhle si motku nikdy nekoupíš song

O to se nebojím.

Za poslední roky jsem střídavě několik motorek koupil a prodal - něco po zralé úvaze, něco z nerozvážnosti, jak už to tak bývá.
Dopracoval jsem se k dnešnímu stavu, kdy mi ke štěstí chybí snad už jenom ta vytoužená Shadowka... Smile
 


Ryby Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele bmwZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
bmw



Věk: 56
Založen: 05. 05. 2010
Příspěvky: 127


Motorka: 2x Yamaha a Honda
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 15 březen, 2013 11:15  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

 
Boža napsal:
Mám 1100 C3 - bez ABS - kotouče - vše v pohodě. ABS má smysl u silnic, protože to většinou kulíš. Naše motky jsou na kochání a ne na závodění.
Honda pořádá Honda day. Zajeď tam, půjč si stroj, projeď si okruh a uvidíš.

Díky,
ABS jsem měl zatím jenom na na dvou motorkách (obě BMW).
Využil jsem ho jenom jednou, na boxerovi, když mi nedal plechovkář přednost.
Mašina to ustála a já se možná podruhý narodil.
 


Ryby Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele bmwZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
bmw



Věk: 56
Založen: 05. 05. 2010
Příspěvky: 127


Motorka: 2x Yamaha a Honda
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 15 březen, 2013 11:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

 
dědoušek napsal:
kamarádova zkušenost. On 45 let, já 63 let věku, on Shadow 750 r.v. 2007, já Shadow 1100 C r.v. 1995.
Jeli jsme společně na podzim na sraz na otočku, žádná divočina, prostě "na kochačku". Kamarád za 3 dni nabídl svoji 750-ku k prodeji a za dva měsíce jsme jeli pro 1800 VTX. Prostě psychicky neunesl to courání do kopců přede mnou. To vůbec nehaním 750-ku, to vyjadřuji pouze jeho pocit.


Todle by asi u mne nehrozilo.
Já jsem opravdu vyloženě kochací typ a navíc spíš samotář.

S nikým si pinďoura Smile nepoměřuju a s nikým na silnici nezávodím.
A fakt nemám žádný problém, když mě kdokoliv předjede.
Ještě mu uhnu ke krajnici a ukážu, že o něm vím a pokynu, ať si s Pánem Bohem jede.

Žít a nechat žít je moje zásada.
 


Ryby Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele bmwZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

bmw



Věk: 56
Založen: 05. 05. 2010
Příspěvky: 127


Motorka: 2x Yamaha a Honda
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 15 březen, 2013 11:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

 
dědoušek napsal:
a k tomu mojemu předešlému příspěvku - pro koho pracuješ - věř, nic špatného. Jen jsem to chtěl trochu oživit. Tak se měj a přeju šťastnou ruku. drink Enjoy

Díky, to jsem moc rád.

Však jsem psal, žes to snad nemyslel ve zlém.
Ale že jsem Ti jenom nerozuměl, jak to bylo míněno...

Tož měj se taky hezky, a hlavně ať zdraví slouží a na silncii vždycky jenom kolama dolu!
 


Ryby Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele bmwZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
bmw



Věk: 56
Založen: 05. 05. 2010
Příspěvky: 127


Motorka: 2x Yamaha a Honda
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 15 březen, 2013 11:51  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

 
Sally napsal:
zatim si vystačim, ale každý má samozřejmně pocit, že by mohl mít silnější. Nebo je to nějaká skrytá touha. Kup si proto rovnou silnější, protože jak tě sleduju tak by jsi si potom vyčítal, že ji nemáš.


No, říkám si...

Třeba konkrétně v tom mém dilematu ona ta 1100ka není myslím zase o tolik silnější než 750ka.
A pokud ano, tak o co je silnější, o to je zase těžší...

A úplně to přeskočit a jít do nějaké 1800ky?
To už ne, to by byl pro mne a pro můj styl ježdění už fakt zbytečně velkej a těžkej mastodont

Jinak ale silnější mašinu už jsem měl (čtvrttunovýho boxera s maximálkou okolo 200 km/h).
Ale té rezervy výkonu bylo na mne a pro moje potřeby až zbytečně moc.
 


Ryby Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele bmwZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
bmw



Věk: 56
Založen: 05. 05. 2010
Příspěvky: 127


Motorka: 2x Yamaha a Honda
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 15 březen, 2013 12:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

 
Sally napsal:
Mám 750 a zatim si vystačim, ale každý má samozřejmě pocit, že by mohl mít silnější. Nebo je to nějaká skrytá touha.


Prosím Tě,

jestli máš tu 750ku už delší dobu (několk sezón) nebo jestli máš na ní vlastnoručně už víc najeto...¨


  - Jsi s ní tedy pořád (dlouhodobě) spokojen?

  - Neměls nikdy, nebo aspoň teď už nemáš "potřebu" vyměnit 750ku za větší a/nebo silnější stroj?

 


Ryby Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele bmwZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Sally



Věk: 60
Založen: 21. 04. 2010
Příspěvky: 832
Bydliště: Slaný

Motorka: VT 750 Shadow Spirit
confederate.gif
PříspěvekZaslal: pá 15 březen, 2013 13:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mám ji tři roky, ročně najedu asi 6000Km a zatim nemám potřebu ji měnit. Otázka je kdybych najednou přišel k penězum jestli bych odolal. Ovšem můj tajný sen je Trike

_________________
Omnia mea mecum porto.

Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SallyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
bmw



Věk: 56
Založen: 05. 05. 2010
Příspěvky: 127


Motorka: 2x Yamaha a Honda
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 15 březen, 2013 15:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

 
Sally napsal:
Mám ji tři roky, ročně najedu asi 6000Km a zatim nemám potřebu ji měnit. Otázka je kdybych najednou přišel k penězum jestli bych odolal. Ovšem můj tajný sen je Trike


Díky za další závaží na misce vah.

 
P.S.
Koukám vlevo ve sloupci vedle příspěvku, že máš Spiritku (s úzkým 21" kolem), tak jsem mrknul do galerie.

Vymazlená, fakt moc pěkná Dobrý
 


Ryby Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele bmwZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr