Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
sirgeorge



Věk: 49
Založen: 01. 09. 2009
Příspěvky: 110
Bydliště: Poceplice

Motorka: VT 1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 19 červenec, 2010 20:05  Předmět:  Spotreba s plexi ci bez... Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdarec soudruzi, mam dotazek... Zajimalo by me jake mate s kusenosti s montazi celniho plexi v souvislosti se spotrebou vasi moto... Ja tam dal sve, ktere sem koupil i s masinou a razem se mi zvedla spotreba asi o 1L/100


Váhy Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele sirgeorgeZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Libor600



Věk: 65
Založen: 09. 08. 2009
Příspěvky: 287
Bydliště: Vavřineč

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 19 červenec, 2010 22:23  Předmět:  spotřeba s plexi Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Embarassed zdar soudruhu. Díky plexi jsi zvětšil plochu moto-ma větší odpor. tudíž i nepatrně větší spotřebu. Ale nadmíru ocenís. ze štít za tebe sebere spoustu hmyzu. vody A hlavně tlaku vzduchu který jsi měl doteď v rukách Shocked


Střelec Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Libor600Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 19 červenec, 2010 22:45  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Určitě záleží na velikosti plexi a taky jak za ni bereš. Mě to vůbec nepřipadá nenormální Sad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Fanda
Kapitán


Věk: 54
Založen: 07. 04. 2009
Příspěvky: 386
Bydliště: Praha 6

Motorka: VT 1100 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 19 červenec, 2010 22:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Od čtvrtka mám BOHUŽEL zkušenosti i bez. Plexi je úžasné přesně v tom, co píše Libor, ale nikomu bych nepřál proletět hlavou skrz něj, jako se to povedlo mě.


Rak Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele FandaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Míra



Věk: 53
Založen: 02. 12. 2006
Příspěvky: 217
Bydliště: Praha

Motorka: VT 1100 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 19 červenec, 2010 23:26  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Taky se mi s velkym plexi spotřeba zvedla zhruba o ten jeden litřík,ale jak už bylo psáno stojí to za to.


Býk Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele MíraZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
sirgeorge



Věk: 49
Založen: 01. 09. 2009
Příspěvky: 110
Bydliště: Poceplice

Motorka: VT 1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 20 červenec, 2010 06:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jj, taky souhlasim s Liborem, jen sem tajne doufal, ze kdyz se da plexi, bude celkovy odpor mensi, protoze bude lepsi aerodynamika, ale nejni to mu tak mad, nicmene pri jizde po dalnici se plexi dost oceni, bez nej to nejde vic jak 110km/h s nim i 140km/h...


Váhy Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele sirgeorgeZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

major



Věk: 60
Založen: 20. 12. 2009
Příspěvky: 230
Bydliště: Nákří 33

Motorka: VT 750 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 20 červenec, 2010 09:58  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já jsem bez plexi a vyhovuje mi to. Samo , že sem tam dostanu do huby nějakým létajicím tvorečkem, ale to k tomu přece patří ,a že cítím v rukách odpor při větších rychlostech se mi líbí.


Rak Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele majorZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Miagi



Věk: 48
Založen: 13. 10. 2009
Příspěvky: 32
Bydliště: Zdiby

Motorka: Honda VT 1100 C Shadow 1988, USA
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 20 červenec, 2010 21:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Myslím si, že mám poměrně velké plexi (výška 55 cm) a teoreticky bych měl mít o trošku větší spotřebu, ale nevšimnul jsem žádného zvýšení spotřeby po jeho instalaci. Jediné, čeho jsem si všimnul bylo markantní zvýšení konfortu cestování. Včera jsem jel po dálnici a po ujetí 200km 90 km rychlostí jsem dotankoval 9L bezinu. Přesto, že spotřebu nějak extra nehlídám, byl jsem zaskočen tak malou spotřebou. Jindy, když za to vemu klidně zbaští 6L. Dost záleží na stylu jízdy. To platí jak pro morky, tak auta.


Lev Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MiagiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lemmy



Věk: 50
Založen: 31. 01. 2010
Příspěvky: 69
Bydliště: Blatná

Motorka: VT 1100 C shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 21 červenec, 2010 20:54  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

sirgeorge napsal:
Jj, taky souhlasim s Liborem, jen sem tajne doufal, ze kdyz se da plexi, bude celkovy odpor mensi, protoze bude lepsi aerodynamika, ale nejni to mu tak mad, nicmene pri jizde po dalnici se plexi dost oceni, bez nej to nejde vic jak 110km/h s nim i 140km/h...



zbabělče d'oh! bez plexi to jde do 170ti podle toho co dá motor, jen musíš stíhat polykat mouchy vztekle se válet

_________________
U Hondy začíná a končí pořádná motorka !!!!!!!

Štír  Buvol OfflineOsobní galerie uživatele LemmyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

sirgeorge



Věk: 49
Založen: 01. 09. 2009
Příspěvky: 110
Bydliště: Poceplice

Motorka: VT 1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 21 červenec, 2010 22:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

mouchy polykam nerad, ale to neni problem, moto mi jede tak max 160 bez plexi, ale to uz je dost masakt protoze to s celou moto hazi jak prase a to neni na dalnici zrovna pohoda, nerad bych dopadl jako moucha na mem plexi... rozmaznutej na skle nejakeho kamionu... Laughing Laughing Laughing


Váhy Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele sirgeorgeZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Boža



Věk: 69
Založen: 14. 03. 2007
Příspěvky: 615
Bydliště: U Šumavěnky 21, 143 00 Praha 4

Motorka: Schadow VT 1100
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 22 červenec, 2010 09:25  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Víte co proletí mouše hlavou, když narazí na plexi? ...
Prdel. Very Happy


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele BožaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
sparatko



Věk: 75
Založen: 23. 01. 2010
Příspěvky: 19
Bydliště: Bratislava Dudvazska 39

Motorka: VT 750 C 2
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: ne 01 srpen, 2010 13:46  Předmět:  plexi Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ja mam original Honda plexi menšie na Honda VT 750 C2 spotreba 4,5 jazdim cca 100 km/h. je to OK !!!!


Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele sparatkoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

MFabien



Věk: 47
Založen: 31. 05. 2010
Příspěvky: 111
Bydliště: Luhačovice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 01 srpen, 2010 20:20  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mám to úplně stejně, a to včetně cestovní rychlosti... :-)


Střelec Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele MFabienZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránkyICQ
Skudlik
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 02 srpen, 2010 11:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Spis bych odhadoval, ze po instalaci plexi to cloveka svadi za to vic brat -> vetsi spotreba .. protoze vnima min rychlost/akceleraci diky tomu, ze je schovanej za tim stitkem. ...


  
bmw



Věk: 56
Založen: 05. 05. 2010
Příspěvky: 127


Motorka: 2x Yamaha a Honda
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 06 srpen, 2010 07:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

 
Spotřebou bez štítu nemohu sloužit - plexi mám na Shadowce od začátku. Obecně si myslím, že na rozdíl od čoprů a naháčů, kde by byl štít designově nepatřičným prvkem, tak naopak cruiserům - jako je třeba právě Honda Shadow (ne Spirit!) - plexi vyloženě sluší.
Mám tedy Shadowku VT 750 C taky se štítem, rok výroby 2006, najeto necelých 18 tisíc km a dlouhodobá spotřeba je 3.5 l/100 km - a přitom je to poslední ještě karburátorová verze. Netahám za to a protože pokud možno dodržuji rychlostní předpisy a po dálnici obvykle nejezdím, tak většinou je u mne maximálka tak do těch 90 km/hod (kochací jízdy krajinou).
 


Ryby Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele bmwZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Quassi



Věk: 51
Založen: 24. 02. 2010
Příspěvky: 3
Bydliště: Gloucester, UK

Motorka: VT 750 CA-6
uk.gif
PříspěvekZaslal: út 07 září, 2010 15:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Chlapi, ked sa tu tak bavite o tych vyhodach Stitov.... tiez som nad nejakym uvazoval..
Ci uz pevne uchyteny, alebo flexibilny (co sa da kedykolvek dole), len neviem Aký, Znacka, Vyska, Sirka by sa hodila...
Ak beriem do uvahy ze mam vysku 178cm .....

Dajte nejake linky ...

Diky


Ryby Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele QuassiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Anonymní








PříspěvekZaslal: po 20 prosinec, 2010 00:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Sakra chlapi já si do dneška myslel že jezdíme už pro ten pocit ať už se štítem nebo bez a tady furt někdo řeší spotřebu.
V tom případě mám pro vás dobrou radu kupte si Smarta Very Happy


  
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 20 prosinec, 2010 04:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Bohužel i když nevíme kdo předchozí příspěvek napsal je to pravda, motorku mám pro radost a protože se v létě povozím na něčem co se mi líbí a to že se do ní musí kupovat benzín k tomu prostě patří. mad mad mad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

sirgeorge



Věk: 49
Založen: 01. 09. 2009
Příspěvky: 110
Bydliště: Poceplice

Motorka: VT 1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 07 leden, 2011 15:05  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jj mudrcove, jezdime pro radost, ale spotrebu resime z roho duvodu, ze je rozdil raodstne ujet 250km a nebo 150Km na jednu nadrz... Kdo ma porad zastavovat na benzince, kdyz ostatni jeste nemaji ani pul nadrze, stve me to, chci jezdit a ne se porad zdrzovat tankovanim... Chce to vetsi nadrz... Nejake napady??? Treba pridavna nadrz???


Váhy Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele sirgeorgeZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 07 leden, 2011 17:25  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No potom by bylo třeba zkotrolovat zda nezůstává pootevřený sytič, jaká je výška hladiny v karburátorech, jestli není přetryskováno a je tam správná velikost trysek, prostě to nechat zkontrolovat zda je vše tak jak má být. Až bude teplo natankoval bych plnou a zkusil jet s citem tak do těch osmdesáti až devadesáti volnou jízdou a měl by jsi najet přez dvěstě až dvěstědvacet kilometrů do přepnutí na rezervu. To bych pak považoval za normál Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr