Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 27 červenec, 2010 22:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Wietnamská modlidba a Čínská kuchyně. Sad M.P.


File0001.PDF
 Komentář:

Stáhnout
 Soubor:  File0001.PDF
 Velikost:  778.38 kB
 Staženo:  337 krát


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 27 červenec, 2010 22:56  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

vím že to snadno svádí trochu jiným směrem ale prosím držme téma Klárka & Míra nekažte jim vlákno děkuji

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 27 červenec, 2010 23:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Vím že se Goldim těžko o něčem diskutuje neb se všeho chytá jak ho... košile a zřejmě jsem nebyl postižen tím správným vzděláním. Říkávalo se že od východu ani vítr není dobrej ale jak to tak vypadá, čím víc na východ, tím lépe Shocked Končím kafe pauza M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 27 červenec, 2010 23:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

pokračování viz příloha


dov dok 3.pdf
 Komentář:

Stáhnout
 Soubor:  dov dok 3.pdf
 Velikost:  397.21 kB
 Staženo:  437 krát

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 27 červenec, 2010 23:32  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

další část v příloze


dov dok.4.pdf
 Komentář:

Stáhnout
 Soubor:  dov dok.4.pdf
 Velikost:  303.08 kB
 Staženo:  319 krát

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 27 červenec, 2010 23:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Orloj v Olomouci byl bohužel postižen bolševickou rukou, ještě že se jim to nepovedlo v Praze ale v Olomouci jsem se na pamětní desce dozvěděl jak slavné jsem měl předky Embarassed M.P.


29042010009.jpg
 Komentář:
 Velikost:  241.95 kB
 Zobrazeno:  6511 krát

29042010009.jpg



Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Klárka



Věk: 38
Založen: 30. 07. 2008
Příspěvky: 343
Bydliště: Praha 4

Motorka: VT600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 28 červenec, 2010 08:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Teda koukám,že jsem vláknem rozbouřila diskusi o východě :-) Myslim,že na každým kousku země je něco hezkýho ,něco ne.

Hlavně se k vůli tomu tady nehádejte mad
Každej má svůj názor a jinej vkus :-)

_________________
Klárka - Míra

Střelec Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele KlárkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Boža



Věk: 69
Založen: 14. 03. 2007
Příspěvky: 615
Bydliště: U Šumavěnky 21, 143 00 Praha 4

Motorka: Schadow VT 1100
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 28 červenec, 2010 13:57  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To Goldi - Připadáš mi jak Jára Cimrman - nikdo ho nikdy neviděl, a zároveň jako brouk Pytlík, co se narodil v kině v zábradlí - všechno ví a zná. Akorát že na Vašem webu nikdo nediskutuje. Jediný kdo tam neustále píše jsi Ty sám a proto se snažíš prudit zde, abys měl alespoň nějaký kontakt s lidskými bytostmi. Bolí mě s Tebe mezi ušima.


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele BožaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
goldi



Věk: 66
Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 436


Motorka: Honda VT 1100 Shadow spirit
yugoslavia.gif
PříspěvekZaslal: st 28 červenec, 2010 17:24  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Boža napsal:
To Goldi - Připadáš mi jak Jára Cimrman - nikdo ho nikdy neviděl, a zároveň jako brouk Pytlík, co se narodil v kině v zábradlí - všechno ví a zná. Akorát že na Vašem webu nikdo nediskutuje. Jediný kdo tam neustále píše jsi Ty sám a proto se snažíš prudit zde, abys měl alespoň nějaký kontakt s lidskými bytostmi. Bolí mě s Tebe mezi ušima.

je mi líto...ale opět nemáš pravdu,neprudím,jen jsem diskutoval,nikoho jsem neurazil,sprostý jsem nebyl.Naposledy jsem byl na srazu SHOCCZ,může potvrdit i Váš člen.A nepsal jsem tady hodně dlouho,čili kontakt zde na tomto webu mi není tak potřebný.Cokoliv napíšu ,je obráceno proti mě.
Kdybys mě znal,zjistil by jsi,že jsem z masa kostí,což je fakt opak Cimrmanna nebo Pytlíka.

_________________
Image

Panna Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele goldiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr