Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
sulipupin



Věk: 52
Založen: 05. 02. 2010
Příspěvky: 27
Bydliště: Jirkov

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 09 únor, 2010 20:05  Předmět:  Odpružení zadní kyvky Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Potřeboval bych prosím, poradit nějaký podrobný postup na to jak se dostat a naštelovat odpružení zadní kyvky.Jestli je na to potřeba nějaký speciální werkzeug.Kolik to má poloh a jestli jsou nějak odstupňované dle váhy řidiče nebo jak to je???Děkuji. Embarassed Shocked Help


Beran Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele sulipupinZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lazil



Věk: 68
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 752
Bydliště: Most

Motorka: VT 1100 C Shadow SC23
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 09 únor, 2010 21:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Hele Sulipupine, kontaktuj Jarina ten bydlí v Jirkově a ten ti zodpoví všechny otázky, je náš dvorní mechanik Laughing


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele LazilZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
sulipupin



Věk: 52
Založen: 05. 02. 2010
Příspěvky: 27
Bydliště: Jirkov

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 10 únor, 2010 07:53  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No to teda koukám,já myslel,že jsem tady v těhle končinách sám.Díky za tipa. Very Happy


Beran Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele sulipupinZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 10 únor, 2010 17:04  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Někde pod kastlíkama pod sedlem máš skovanej centrální tlumič. Ten se dotahuje nebo povoluje takovým speciálním klíčem. Vše je v manuálu, ale k tomu se teď nedostanu.


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
SŮĎA



Věk: 60
Založen: 07. 07. 2008
Příspěvky: 47
Bydliště: Zdice

Motorka: VT 1100 SC 23
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 23 červenec, 2010 21:04  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdravím Sulipupine, povedlo se seštelovat kyvku na šestce? Poradíš...? Nebo někdo, kdo s tím má praktickou zkušenost....? Díkes


Ryby Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SŮĎAZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 25 červenec, 2010 08:51  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj.
Já mám nataženo na max. a od té doby jsem spokojený.
Před tím to bylo takové rozevláté.


Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

SŮĎA



Věk: 60
Založen: 07. 07. 2008
Příspěvky: 47
Bydliště: Zdice

Motorka: VT 1100 SC 23
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 26 červenec, 2010 09:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mě to taky vyhovuje, ale když už se nejde vyhnout díře na silnici, mám pocit, že to jde vzadu kov na kov, prostě jakoby zvuk na tvrdo, což mě malinko zneklidňuje...


Ryby Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SŮĎAZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr