Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Novacek
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 08 srpen, 2010 17:57  Předmět:  Skrceni vykonu Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pratele,
Moto VT 1100 C3, r.v.99
po vytazeni karburatoru (čištění a nasledně podtlaky) jsem v prechodkach kaburator-valec objevil skrtící kroužky viz. foto. bohuzel kroužky jsou uchyceny napevno. Na prechodkach je uveden vykon 37kW coz sedi s technicakem avsak to prilis nesedi mne. Not talking Ne ze by to nejelo, ale, vime...
Dotaz - rešili jste tuto zalezitost? ...odstranění, objednavka jinych apod?
Na partsdepot k nim neni podrobnejsi popis nebo vice typu apod....zrejme to otevru naplno. kdyby to haprovalo jako ze asi nema co, koupim nove (cca 500kc/ks).

Pokud jste to uz nekdo otviral, uvitam zkusenosti, doporuceni atd.
Jo, pro podtlaky jsem si narychlo sestrojil merak z hadice > U-trubice, funguje bezvadne, doporucuju.

Diky


  
Anonymní








PříspěvekZaslal: ne 08 srpen, 2010 17:58  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Vkladani fotek mi tady bohuzel nefunguje. Posilam Adminovi...


  
Novacek
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 08 srpen, 2010 20:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Potrebuju overit jeste jednu vec. V karbecich mam hlavni trysky - 135 zadni valec a 130 predni.
Na partdepotu jsou 185 a 180. Toto jsem nasel i na zahranicnich forech (pry tyto rozmery potvrzuje i manual Clymer)

Muze mi prosim tyto rozmery nekdo z Vas potvrdit?
Rad bych 185 a 180 objednal, ale chci si byt na 120% jisty ze tam patri.
Diky
popcorn


  
HondaMCH

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 08 srpen, 2010 22:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

žádný fotky nedošly....

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Novacek
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 08 srpen, 2010 23:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Odeslano znovu...udelal jsem chybu v adrese och och


  
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 09 srpen, 2010 00:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já mám C2 r. 98 a v TP taky 37 kW. Trysky jsem nikdy venku neměl ale 180 nebo 185 mě příjde hrozně velká tryska a myslím že by to snad na to ani nemohlo jezdit. Není to jenom označení nebo míra v jiných jednotkách????? Je taky možné že výkon na 37 kW je redukován právě v sání s nebo je to pouze na dokonalejší promíchání směsi, což se běžně používalo v autech. Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Novacek
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 09 srpen, 2010 01:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Me se to zda taky hodne. Ale i v mikrofisich jsou na muj typ trysky 180+185 treba tady http://www.cmsnl.com/products/jet-180_99101ghb1800/
Kdyz sem si nasel prechodku treba zde http://www.cmsnl.com/products/insulator-carb_16211mah000/ az sem Petr hodi fota, rozdil pujde hezky videt.
Co ja vim, tak k lepsimu promichavani se drive delaly delsi saci potrubi roztodivnych tvaru. Ja tam mam klasicky plech s dirou, ktery sice zpusobi turbulentni proudeni tzn. dobre domichavani, ale hlavne brutalni tlakove ztraty. Coz je normalne nezadouci.

Cert aby se v tom vyznal, vykonovych modifikaci je u VT 1100 strasna spousta, nevim proc. Např. C2 Sabre ma 45Kw, 93Nm - trysky predepsane rovnez 180...a prechodky stejne viz. odkaz. Nevim jak jehly mam na nich znaceni A01JJ coz nemam s cim porovnat.
Nejak tu "vykonou skalu" a realituXmikrofise nechapu. Kéž by to tady nejaka hlava pomazana objasnila. Kazdopadne jak rikam, rad bych to otevrel a ziskal trosku toho kroutaku a nejaky ten konik navic. Ted mi to zere cca 4,6/100km - ve dvou svizna jizda. Jestli to skoci o pul nebo o litr neresim. Z neceho se ten vykon brat musi.
Puvodne jsem chtel zvetsit uskrcene prechodky, ale ted urco objednam nove. 15Ecek se da. Aby byly zadni vratka na cestu zpet...


  
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 09 srpen, 2010 07:46  Předmět:  přílohy Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

fotky


prechodka3.jpg
 Komentář:
 Velikost:  82.2 kB
 Zobrazeno:  11388 krát

prechodka3.jpg

prechodka2.jpg
 Komentář:
 Velikost:  101.6 kB
 Zobrazeno:  11388 krát

prechodka2.jpg

prechodka1.jpg
 Komentář:
 Velikost:  120.68 kB
 Zobrazeno:  11388 krát

prechodka1.jpg


_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 09 srpen, 2010 07:58  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

trysky dle manuálu k VT1100C3

myslím že je mám někde v garáži Smile


jet.jpg
 Komentář:

Stáhnout
 Soubor:  jet.jpg
 Velikost:  55.16 kB
 Staženo:  431 krát

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Novacek
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 09 srpen, 2010 09:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pert>diky moc za specifikaci. Good Takze to mam pretryskovane.
Jake trysky jsi tam daval, kdyz mas origo v garazi? Prechodky mas otevrene nebo viz. foto? Kdy bude konec sveta? Very Happy
Vim ze jsem strasna otrava, ale nepodival by ses jeste na pocet otacek na serizovacim sroubu volnobezne smesi? (Pilot screw). Ted tam mam cca 2,5ot.
Diky


  
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 09 srpen, 2010 09:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

já mám neseškrcenou 11ku a mám to přetryskované z důvodu KN filtru ale hlavně po vyhození "snorchlu" se to při plném plynu hltilo. Kupoval jsem komplet DinoJet sadu a už nevím co všechno se měnilo a co zbylo. Dost se při tom laborovalo s tryskami.

ráno jsem hledal zbytky ale nenašel, kouknu odpoledne znova

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Novacek



Věk: 41
Založen: 09. 08. 2010
Příspěvky: 21



czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 09 srpen, 2010 10:10  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Taky zvazuju koupi Dyno kitu pac si myslim, ze musim vymenit nejen trysky, ale i jehly. Kdyby jsis vzpomnel co vsechno jsi menil, bylo by to super. Hlavne jstli jsi meni i jehly, pripadne jestli najdes stare, jake maji znaceni atd. Dik.
Filtr chci nechat, jen to chci otevrit.
Mam dve moznosti. normalne objednat nove neskrcene prechodky, trysky, jehly.
Nebo koupit Dynojet kit a nove prechodky.
K C2-jce clovek najde cele clanky o pretryskovani, ale k C3 nic nejni mad
A tak nevim no...


Blíženci Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele NovacekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Novacek



Věk: 41
Založen: 09. 08. 2010
Příspěvky: 21



czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 09 srpen, 2010 10:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mas prosimte tento kit?


1168.pdf
 Komentář:

Stáhnout
 Soubor:  1168.pdf
 Velikost:  131.6 kB
 Staženo:  295 krát


Blíženci Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele NovacekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 09 srpen, 2010 10:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jo to bude ono

kupoval a nechal seštelovat TADY

nám tu krabičku s původním materiálem někde doma

TOHLE

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Novacek



Věk: 41
Založen: 09. 08. 2010
Příspěvky: 21



czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 09 srpen, 2010 11:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Super, zrejme objednam. Je k tomu docela jednoduchy navod...jehlu na 4. zářez apod. Rad bych si to udelal sam, ale jestli je potreba ladit, tak jsem v troube. Hondu mam "par metru" od baraku, ale myslim ze brzdu nemaji. Ti, kteri maji mi prijdou jako "garažisti". Chjo..
Byl jsi u ladění? Můžeš nastínit průběh?..mení trysky/zarezy a porovnavaji krivky? Nebo se ridi jen lambdou? V tomhle nemam vubec zadne zkusenosti...
Na kolik te prislo to ladění?


Blíženci Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele NovacekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 09 srpen, 2010 13:26  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

štelovali to na brzdě a vzhledem k tomu že moje vejfuky nejsou zcela otevřeny dynojet trysky nebylo to pravý ořechový

cena cca 5000Kč za brzdu+ sadu
už si to přesně nepamatuju

_________________
Image



Naposledy upravil Petr dne po 09 srpen, 2010 16:52, celkově upraveno 1 krát
Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Novacek



Věk: 41
Založen: 09. 08. 2010
Příspěvky: 21



czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 09 srpen, 2010 14:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Aha aha, zadna láce teda.
Prehodim to sam a uvidim, kdyz tak to odvezu na tu brzdu. Koukal sem v navodu ze pro tovarni vyfuky a tovarni filtr se ma pouzit dyno tryska 165. Ja mam 135, mikrofis rika 185, Dyno 165 :-))) Asi vzhledem k jinym jehlam atd, ale stejne je to trochu k smichu.


Blíženci Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele NovacekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Novacek



Věk: 41
Založen: 09. 08. 2010
Příspěvky: 21



czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 09 srpen, 2010 16:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Petre kdyby jsi nasel stare jehly a mel na nich oznaceni nez A0JJ. Tak je odkoupim...


Blíženci Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele NovacekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 09 srpen, 2010 16:32  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Myslím že různé výkony motorů nejsou jen v tryskách a jehlách ale v konstrukci samotného motoru, vačky, kompresní poměr atd. Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 09 srpen, 2010 16:48  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mám

175
130
135
185
180
190
A0JJ
A0JJ


Seznam dle původní sady DJ
175
180
185
190
2x jehla 0131 se ségrovkou a podložkou /ta jehla je nastavitelná/

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr