Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 04 listopad, 2006 21:01  Předmět:  [ KB ] Zazimování Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Kategorie: a JE TO
Typ: SHOC články

Jméno článku: Zazimování
Autor: Lemmy
Popis: jak zazimovat

>>Přečti si celý článek<<

Tak Lemmy napsal první článek, je trošku kratší, ale první.
Doufám, že jich bude víc


Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 05 listopad, 2006 15:54  Předmět:  ZAZIMOVÁNÍ Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

DOST DOBRÝ LEMMY, JÁ NAŠTĚSTÍ MÁM KDE PARKOVAT, JINAK BYCH ASI MUSEL VYHODIT SEDAČKU NA CHODBU Laughing


Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lazil



Věk: 68
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 752
Bydliště: Most

Motorka: VT 1100 C Shadow SC23
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 07 listopad, 2006 18:14  Předmět:  Zazimování Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Fakt Lemmy super zazimování, také jsem o tom přemýšlel ale nedokázal jsem si představit na jedné starně manželku s kterou jsem dvacet let a na druhé straně dvacetiletou milenku nice mášu. Ale já bych to bral.


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele LazilZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 07 listopad, 2006 18:26  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No letos to tak žhavý nebude ..... ale příští zimu už bych rád trávil ve svym a tam se v obýváku počítá i s prostorem pro mášu (mezi televizí a teráriem)Laughing


  
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 08 listopad, 2006 10:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Takhle to jednou skončí u nás!!!! Překážkou je malý výtah. Sad Sad Sad
Slyšel jsem borcovi co mašinu na zimu rozebral, odnosil do bytu a doma zase poskládal. Zajímavý nápad Confused


Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 08 listopad, 2006 10:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

výtah není problém, jestli máš i schodiště? Laughing kamošovi jsme táhli VF750S do 3 patra po schodech ve 4 lidech a šlo to ....... song song song


  
HondaMCH

Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 08 listopad, 2006 10:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Schodiště je ouzké, toliko panelákové. Třetí patro také. Jenže kolik vás seženu až z nenadání přiletí absťák??? Crying or Very sad . To potom mráz-nemráz stačí sucho!! Kolikrát si nestačím nandat helmu Razz a pak po Počkách lítá červeno/modrej "STÍN" se soplem u nosu a šklebem připomínajícím úsměv. Very Happy Very Happy


Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 08 listopad, 2006 11:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ouzký schodiště je výmluva ... mi jí rvali taky do paneláku Laughing Neni špatný projet se v mrazu ..... ale nahodit jí na novej rok po půlnoci a trochu oroštovat až sousedům padaj hrnky z polic ... to je pocit song song song "TO JE ROCK´AND´ROLL"


  
Radek



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Zlín

Motorka: VTX 1300 S
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 08 listopad, 2006 11:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

to já měl taky představu o tom ,že bych tu svou beruškou uložil do baráku do vstupní haly ,ale názory mé ženy se neshodovaly s mými, takže beruška mrzne v garáži jestě s jednou menší ....


Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele RadekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 08 listopad, 2006 11:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To je otázka priorit ...... už jsem jednou šťastně rozvedenej ...... a propo to mi přípomíná článek z jednoho starýho motocyklu ......... fotka /tři chlapíci táhnou z okna rod. domku po lešení harleye ....... přes zimu prej udělal v obýváku na motorce takový úpravy že ven už neprošla dveřma/ a poslední věta zněla "měl jsem tři ženy a Harley .... ženu nemám ale Harley mi zůstal" song song song A vo tom to je Laughing


  
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 08 listopad, 2006 11:37  Předmět: Skvělý ! (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak to je argument!![/U]Vyhrál jsi. Confused??


Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Radek



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Zlín

Motorka: VTX 1300 S
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 08 listopad, 2006 11:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

to beru , dobrý námět k tomu, aby žena pochopila , že moto je na prvním místě a ostatní věci jsou podružné Smile budu si muset názor lemmyho vytisknout ,zarámovat a pověsit na zeď , aby náhodou žena nezapoměla co je v rodině na prvním místě Laughing


Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele RadekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 08 listopad, 2006 11:46  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

zkus argumentovat jednoduchym způsobem / Proč by na tom máša měla bejt hůř......buď budete obě doma nebo v garáži Laughing


  
Radek



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Zlín

Motorka: VTX 1300 S
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 08 listopad, 2006 11:51  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

argument by to byl dobrej , aspoň by mi mohla v hlídat motorky v garáži . Very Happy ale to by se staral o mé děti Sad


Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele RadekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 08 listopad, 2006 11:51  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jen co vyhraju nad skenrem, pošlu vtip z ČMN:
Chlap u postele, žena v posteli, moto vedle. Chlap řiká:
"Když řeknu "DOBRÉ RÁNO MILÁČKU", tak to neznamená, že to patří tobě .... Jasné?


Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 08 listopad, 2006 11:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To Radek: tím jsem měl namysli že můžou bejt obě doma a ne v garáži .... pro ten případ existuje ta varianta že bude motka doma a když se to manželce nelíbí tak může bejt v garáži sama ........ a o děti bych se nebál .... ona tam dlouho nevydrží .... Laughing


  
Radek



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Zlín

Motorka: VTX 1300 S
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 08 listopad, 2006 12:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

chlapi , já to mám doma špatně zařízený Sad to by neprošlo , těch keců co bych se naposlouchal Sad to bych mě raději své ucho 1/2 dne u výfuku své nastartované berušky, než poslouchat ty řeči Sad Sad


Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele RadekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 08 listopad, 2006 12:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nemáme, jen už jsme v druhém levelu.


Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

Lazil



Věk: 68
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 752
Bydliště: Most

Motorka: VT 1100 C Shadow SC23
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 08 listopad, 2006 12:18  Předmět:  Zazimování Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj mládenci, právě jsem přijel z vyjížďky už jsem to nevydržel, tady v Mostě svítí sluníčko a teploměr leze k desítce docela to Shocked šlo. a čtu jak se bavíte o těch babách, některá by asi pěkne řvala mít mašinu u postele hell ale Lemmy to má vyřešený to mi věřte.


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele LazilZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Radek



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Zlín

Motorka: VTX 1300 S
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 08 listopad, 2006 12:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

v tom případě by měl lemmy udělat dodatek ke stanovám SHOC s názvem jak spacifikovat baby,aby neměly nepřekonatelný odpor k moto Smile


Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele RadekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr