Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Týša



Věk: 51
Založen: 20. 08. 2007
Příspěvky: 622
Bydliště: Ústí nad Labem

Motorka: VT 1100C sc 18
honduras.gif
PříspěvekZaslal: út 11 leden, 2011 20:08  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

dodávka popřípadě pobere porouchanou motorku
to kdyby jelo něco jiného než HONDA

jestli stojí za to to vozit zpět, když to není honda

Jen to štěstí pokoušejte...... Aby vás pak nepokousalo...

mad

_________________
We’re just passengers. Enjoy the ride.....

Blíženci Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele TýšaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 11 leden, 2011 21:11  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

:- chtěl bych nahlásit nefunkčního smajlíka Very Happy

nejde ten co si tak hezky píska ...


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Makinka



Věk: 53
Založen: 23. 01. 2010
Příspěvky: 70



czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 24 březen, 2011 14:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jedu :-)


Blíženci Pohlaví:Žena Pes OfflineOsobní galerie uživatele MakinkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 24 březen, 2011 15:04  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Super Good

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Peters



Věk: 44
Založen: 05. 06. 2007
Příspěvky: 71
Bydliště: Říčany u Prahy (Praha - východ)

Motorka: VT1100
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 28 březen, 2011 10:11  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

zdar te děcka. tak snad jedu taky. anóó

_________________
peters

Rak Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele PetersZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Libor600



Věk: 65
Založen: 09. 08. 2009
Příspěvky: 287
Bydliště: Vavřineč

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 06 duben, 2011 09:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Shocked jen tak pro zajímavost -Dánský klub má 540 členů. Platí členský příspěvek 150 Dánských korun. Skladba moto zhruba stejná jako u nás.některé obsahy moto u nás nejsou tak běžné 650. 700. A pozor Cool o NÁS nevědí Embarassed jsou tam jen Cz Surprised


Střelec Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Libor600Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 06 duben, 2011 12:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To je divné Think , Psal jsem si s nimi, ještě to prověřím.

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 06 duben, 2011 14:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Libor mě tak vyplašil, že jsem hned Iben napsal kolik nás asi přijede jak na e-mail tak na Facebook.
Nakonec z Libora vylezlo, že nás nemají v Linku, ale je tam víc chybějících SHOC klubů a to se lehce napraví v DK za pomocí pár frťanů.
Jinak mají v kalendáři akcí i náš sraz, takže je to OK.
Pro doplnění, SHOC DK je MC klub a v čele má presidentku.

Image


Taky musím připomenout, že uzávěrka přihlášek pro DK je 10.6.2011 (už za dva měsíce). Přihlášku si musí každý vyplnit sám, protože je tak koncipovaná.
Kdo bude chtít jet pošlete mi prosím přihlášky do 6.6.2011 a já je pošlu společně.
Potom teprve začneme řešit další podrobnosti kolem doprovodného vozidla, stanu a dalšího vybavení.
Odjezd bude 13.7.2011:
7:00 OMV D8 Praha Cínovecká
8:30 Aral D8 Ústí nad Labem, Telnice-Varvažov

Víc bych to nedrobil, potřebujem aby to odsejpalo, protože budeme mít ten den před sebou ten den 720km a budem je chtít určitě odjet v pohodě.
Podrobnější informace uveřejním později v celkovém souhrnu.

Image


Tím že jsme udělali reklamu produktu Honda Assistance - už jen kvůli Dánsku doporučuji,
jsme získali pro 15 členů této výpravy na 7 dní zahraniční cestovní pojištění od Generali zdarma.
Takže po odeslání přihlášek dáme toto pojištění dohromady.

Image


_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 06 duben, 2011 16:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Iben mi odpověděla přes Facebook:
Great Jerry - You are all so very welcome and we are really looking forward to see you all in Denmark :-))) A mail in on the way to you soon;-).
Všichni jste srdečně zváni, opravdu se těším na vás všechny v Dánsku :-))) Brzy bude následovat e-mail;-).

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 06 duben, 2011 17:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak přišel e-mail, který snad Libora uklidní:


Hi Jerry.

Really wonderful news. I am really happy that so many will come, and I am really looking forward to see you all. I know there are 2 clubs now, and don’t worry – we will do all we can not to go wrong in that J. It is the same in Belgium – there also are 2 clubs, but we don’t want to interfere in that – everybody is still Shadow family, and welcome. Both clubs from Belgium will be there too, and it is no problem for them, so I hope it is the same with you – we are there to party, not to fight J.
Will you collect the sign in forms and sign all in, or will those who come send the form themselves? I is a bit more easy, not to go wrong if you collect the forms, and send them to me in one or 2 mails, so we don’t mix your members with the other club. I don’t know if there will be anybody from the other club yet, but just to make sure J
Thank you for the coordinates – I will get our webmaster to put them on our homepage.

Looking forward to see you
All the best

Iben
President – SHOC Denmark



Ahoj Jerry.

Opravdu skvělé zprávy. Jsem opravdu ráda, že vás přijede tolik a já se opravdu těším na vás všechny. Vím, že jsou u vás nyní dva kluby, a nebojte se - budeme dělat vše, co můžeme, aby se v tom nic nepokazilo. V Belgii je to stejné - tam jsou také 2 kluby, ale mi do toho nechceme zasahovat - všichni jsme stále z Shadow rodiny a jsou vítáni všichni. Oba kluby z Belgie tam budou také a to doufám pro ně není žádný problém a doufám že je to stejné s vámi - budeme tam na párty, ne na bojišti.
Budete sbírat přihlášky a odesílat najednou, nebo samostatně? Bude jednodušší, pokud budete sbírat přihlášky a pošlete mi je v jednom nebo dvou e-mailech, abychom neměli mix v členech jednotlivých klubů. Nevím, jestli tam bude někdo z druhého klubu, ale jen pro jistotu.
Děkujeme vám za souřadnice - dostane je náš webmaster, aby je opravil na naší domovské stránce.

Těšíme se na Vás
Všechno nejlepší

Iben
Prezident - SHOC Dánsko



Jen pro vysvětlenou, upozornil jsem je na špatně napsané souřadnice našeho srazu v Berpuně - Plešivec.

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Čuňas



Věk: 74
Založen: 28. 10. 2010
Příspěvky: 272
Bydliště: Chřibská

Motorka: Honda VT 600c
honduras.gif
PříspěvekZaslal: st 06 duben, 2011 19:02  Předmět:  Přihláška Dánsko Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jerry chci do Dánska jet ale nevím kde tu přihlášku mám vzít. Help


Beran Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele ČuňasZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 06 duben, 2011 19:24  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

První strana tohoto vlákna a Petrův příspěvek z 15 listopadu 2010 14:29, stáhni: Tilmelding-SHOCDK.
Hned příspěvek pod ním jsem to přeložil do češtiny.
Vyplňujte prosím tu anglickou verzi od Petra. Nebudu to po nikom přepisovat. Ode mne je to jen pro info.
Stačí jen číst vlákna od začátku.

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Libor600



Věk: 65
Založen: 09. 08. 2009
Příspěvky: 287
Bydliště: Vavřineč

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 06 duben, 2011 19:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

song samé dobré zprávy song Razz já jen aby se při jarním procitáni neusnulo ha ha Razz stou jednotnou přihláškou dobrý nápad, taky na co tě pane presidente máme že Razz Good


Střelec Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Libor600Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jospa



Věk: 62
Založen: 24. 08. 2010
Příspěvky: 148
Bydliště: Rudolfov

Motorka: VT 750 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 06 duben, 2011 19:57  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj, kdo jede jeste z JIHu? Protoze se vyrazi v 7hod z Prahy, tak to vypada, ze bude asi lepsi prijet na vecer a prespat v Praze.


Panna Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele JospaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Čuňas



Věk: 74
Založen: 28. 10. 2010
Příspěvky: 272
Bydliště: Chřibská

Motorka: Honda VT 600c
honduras.gif
PříspěvekZaslal: st 06 duben, 2011 20:29  Předmět:  Přihláška Dánsko Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak jsem to nějak sesmolil nevím jestly Ti ti Jerry přišlo akorát nevím s tím placením jak to je nezlob se já to tak s tím počítačem tak neumím jako Ty.


Beran Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele ČuňasZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 06 duben, 2011 22:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

V 7:00 jsem dal odjezd protože počítám na 720km raději 12,5h i s přestávkama to znamená příjezd v 19:30. Stan bych chtěl stavět za světla, v pohodě najíst a dát alespoň dva panáky.

Kdo bude chtít může spát u nás v Benátkách. Na místo srazu to je 38km, to znamená 35-45min. To neplatí jen pro jih, ale pro všechny účastníky zájezdu. Motorky dáme na dvůr a přízemí baráku bude vaše. Je tam koupelna, záchod, lednice, vařič a komu nebude stačit postel má spacák. Moc luxus to není, ale taky dobrý. Žádné velké paření, ale posedět můžem.

Co se plateb týče, to ještě zjistím.

To Čuňas: přihláška je vyplněná perfektně.

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 07 duben, 2011 00:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Vypadá to hezky ale asi bych nevydržel transport Sad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Libor600



Věk: 65
Založen: 09. 08. 2009
Příspěvky: 287
Bydliště: Vavřineč

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 07 duben, 2011 08:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Cool jen se Milo nevymlouvej a pojeď Razz . Záhul bude akorát 1den. Pak už to bude brnkačka Razz Razz


Střelec Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Libor600Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 07 duben, 2011 16:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Budeme Mílo stát každých 120km, protože Hanka má jen 9l nádrž (12x0,05=6l a 3l jsou rezerva). Takže se pojede se spoustou krátkých zastávek cestovní rychlostí 100 - 110 km/h. To se přeci dá vydržet.

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Čuňas



Věk: 74
Založen: 28. 10. 2010
Příspěvky: 272
Bydliště: Chřibská

Motorka: Honda VT 600c
honduras.gif
PříspěvekZaslal: čt 07 duben, 2011 16:39  Předmět:  Dánsko Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Hele Mílo já mám proti tobě houbec najezděno a už mám taky nějakej ten rok a jedu taky protože jsem poznal že jste dobrá parta chlapů a Jerry je bezva a ochotnej vždy pomoc. Cool


Beran Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele ČuňasZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr