Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
fananek



Věk: 64
Založen: 18. 05. 2011
Příspěvky: 80
Bydliště: Poděbrady

Motorka: VT 750C2 Spirit
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 21 červenec, 2011 19:46  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jestli ho má teda na páru, jak bylo předesláno, ucpal se mu leda komín, nebo došlo uhlí ... vztekle se válet


Lev Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele fananekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Fanda
Kapitán


Věk: 54
Založen: 07. 04. 2009
Příspěvky: 386
Bydliště: Praha 6

Motorka: VT 1100 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 21 červenec, 2011 20:10  Předmět:  FOTKY Z Dánska a cesty tam a zpět Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Srandičky přejdou. Vážně jsme to stahovali do dnes a to tam ještě nemáme stažené fotky od NX Petra. Pěkné pokoukání. Doufáme, že než dokoukáte, tak tam bude vše.
http://fanda1969.rajce.idnes.cz/Dansko%2C_prvni_den_-_13.7.2011/
http://fanda1969.rajce.idnes.cz/Dansko%2C_druhy_den_-_14.7.2011/
http://fanda1969.rajce.idnes.cz/Dansko_Hov%2C_treti_den_-_15.7.2011/
http://fanda1969.rajce.idnes.cz/Dansko%2C_Hov_ctvrty_den_-_16.7.2011/
http://fanda1969.rajce.idnes.cz/Dansko%2C_odjezd_z_Hov%2C_trajektem_do_Nemecka%2C_paty_den_-_17.7.2011/
http://fanda1969.rajce.idnes.cz/Nemecko%2C_Cechy%2C_navrat_-_18.7.2011/

Co k tomu dodat. Nemá to chybu, snad jenom, že ze 17.7. - pátý den se nahrával celý den a pořád to ukazuje neúplné album a nevíme proč. Další ještě přidáme.


Rak Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele FandaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Sally



Věk: 60
Založen: 21. 04. 2010
Příspěvky: 832
Bydliště: Slaný

Motorka: VT 750 Shadow Spirit
confederate.gif
PříspěvekZaslal: čt 21 červenec, 2011 21:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak jsem koukal, že byla oblíbená zábava hra na hastrmany

_________________
Omnia mea mecum porto.

Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SallyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

fananek



Věk: 64
Založen: 18. 05. 2011
Příspěvky: 80
Bydliště: Poděbrady

Motorka: VT 750C2 Spirit
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 21 červenec, 2011 21:07  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Je to masakr. Ten den pátý - černé mraky před sebou, prší prší jen se leje ... nazdar hodiny. Dostali jste řádně do těla. Máte můj velký obdiv Good A teď pravdu - jeli by jste zase ? (Myslím že jo, ale je to nátěr) Takže ještě jednou všem velká poklona a Fandovi díky za fotečky. Asi konečně pořádně přiložil Very Happy


Lev Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele fananekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Fanda
Kapitán


Věk: 54
Založen: 07. 04. 2009
Příspěvky: 386
Bydliště: Praha 6

Motorka: VT 1100 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 21 červenec, 2011 21:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

fananek.lucky napsal:
Je to masakr. Ten den pátý - černé mraky před sebou, prší prší jen se leje ... nazdar hodiny. Dostali jste řádně do těla. Máte můj velký obdiv Good A teď pravdu - jeli by jste zase ? (Myslím že jo, ale je to nátěr) Takže ještě jednou všem velká poklona a Fandovi díky za fotečky. Asi konečně pořádně přiložil Very Happy

Fotila a filmovala většinou Janička, já jenom pěkně v suchu točil kolečkem!!! Very Happy Very Happy Enjoy
I my jsme obdivovali výdrž všech na motorce Good Good


Rak Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele FandaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Fanda
Kapitán


Věk: 54
Založen: 07. 04. 2009
Příspěvky: 386
Bydliště: Praha 6

Motorka: VT 1100 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 21 červenec, 2011 23:03  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dodatek k fotkám.
Fotky od NX Petra a NX Lenky:
http://fanda1969.rajce.idnes.cz/Dansko_od_NX_Petra_a_NX_Lenky/
Fotky z výletu Janičky a moje podél moře Hov v Dánsku, kdy ostatní byli na vyjížďce:
http://fanda1969.rajce.idnes.cz/Dansko_Hov_-_Nas_vylet_podel_more_-_16.7.2011/


Rak Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele FandaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 22 červenec, 2011 01:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Fando a Janičko pěkné, dokumentace dokonalá. Ovšem v takovým počasí v jakým jste jeli vám opravdu nezávidí a smekám Shocked M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Petr.VF



Věk: 40
Založen: 11. 10. 2010
Příspěvky: 324
Bydliště: Luštěnice

Motorka: Shadow VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 22 červenec, 2011 10:10  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Fotky pomalu projíždím. Bude nějakej textík - cestopis?

Jinak dvě poznámky - Gorky jedinej si s sebou koukám nic nevezl Good Good Good - mašina bez brašen a haldy na zadním sedadle kontrastuje s ostatníma song song song a co se mu stalo s předním kolem?


Blíženci Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele Petr.VFZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Boža



Věk: 69
Založen: 14. 03. 2007
Příspěvky: 615
Bydliště: U Šumavěnky 21, 143 00 Praha 4

Motorka: Schadow VT 1100
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 22 červenec, 2011 10:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Přátelé, gratuluji k výkonu. O weekendu jsem najet 300 km a příšerně mě bolela prdel. Neumím si představit tu dálku co jste jeli vy a ještě v dešti. Fuj. Surprised Podle mě se má jezdil na jih a ne na sever. Do Itálie bych možná na etapy jel. Very Happy

_________________
Nechci být nebohatším mužem na hřbitově....

Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele BožaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Čuňas



Věk: 74
Založen: 28. 10. 2010
Příspěvky: 272
Bydliště: Chřibská

Motorka: Honda VT 600c
honduras.gif
PříspěvekZaslal: pá 22 červenec, 2011 11:24  Předmět:  Dánsko Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Gorkimu se vysipalo ložisko na předním kole,naštěstí byl kousek servis a zrovna na HONDU tak mu to opravily myslím i s prací 60.EU.


Beran Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele ČuňasZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 22 červenec, 2011 12:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Cestopis napíšu. Jen vydržte. V úterý jsem celý den sušil a makal kolem binčusu z cesty. Teď mi odešel mobilní internet a tak musíte počkat až se dostanu na domácí připojení.
V sobotu se ze mě stane spisovatel, i když - Gorky jako kronikář!!!
Neboj Gorky to poladíme.
Laughing

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 22 červenec, 2011 15:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

moc hezký fotečky, výlet se až na počasí asi vyvedl- je to vidět jak jste všichni rozesmátí, tak to má být Enjoy

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Gorky



Věk: 34
Založen: 04. 11. 2006
Příspěvky: 800
Bydliště: Kralupy n Vlt, Velvarská 197, 27801

Motorka: Honda VT 1100c sc18
confederate.gif
PříspěvekZaslal: pá 22 červenec, 2011 17:57  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jo Jerry to domluvíme. A bagáš nemam, protože jsem měl vše v lodním pytli a ten byl v autě.

_________________
Smrt jen uzavírá pověst člověka a rozhoduje, zda je dobrá, či zlá.

Panna Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele GorkyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Gorky



Věk: 34
Založen: 04. 11. 2006
Příspěvky: 800
Bydliště: Kralupy n Vlt, Velvarská 197, 27801

Motorka: Honda VT 1100c sc18
confederate.gif
PříspěvekZaslal: so 23 červenec, 2011 17:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jinak ještě k tomu servisu, už nikdy bych si tam nic nenechal dělat, protože ložiska sice udělal a fungovalo to, ale než jsem dojel domu, tak byli zase v pr... Po demontáži předního kola jsem zjistil, že mi dal jedno nový a to jedno starý co tam bylo původně, tak nechal. Ve fakturaci byli samozdřejmě obě nový. Tohle jen tak pro zajímavost.

_________________
Smrt jen uzavírá pověst člověka a rozhoduje, zda je dobrá, či zlá.

Panna Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele GorkyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
SAMANN



Věk: 47
Založen: 22. 04. 2009
Příspěvky: 151
Bydliště: Žatec, Pražská 2533

Motorka: Shadow VT 750 C2
honduras.gif
PříspěvekZaslal: so 23 červenec, 2011 21:21  Předmět:  sraz Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Good Tak to muselo bejt super, snad tam meli i kapelu, protoze sraz bez kapely je mrtvej sraz a dobrý je urcite mít na srazu velkej stan kde se lidi mohou bavit i za deste. takze kdyz tyhle dve veci na srazu nejsou, Tak je ten sraz i kdyz je napriklad výrocní tak je odsouzen k neuspechu. Good Good Ale to chce obcas premýslet.. mad

_________________
ŠAMANN - Angličan poslední z posledních

Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SAMANNZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 24 červenec, 2011 07:24  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To Gorky:to mě mrzí mechanik vypadal solidně. Tu čepici si nezasloužil.

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 24 červenec, 2011 14:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Můj milý deníčku:


Den první středa 13.7.2011:


Dnes je první den naší výpravy do Dánského království na 10.výroční sraz SHOC Denmark. Kupodivu jsme se sešli na místě srazu všichni téměř včas. Z čerpací stanice na kraji Prahy, na dálnici D8 vyrazili: Jerry, Thana, Peters, Jospa, Libor600, Makinka a vyrazili směr Ústí nad Labem s plánovaným čtvrthodinovým zpožděním. Na exitu 18 se k nám plynule přidal Márty se Zuzkou, Gorky, Venca a s doprovodným vozidlem, které pilotoval Fanda s Janičkou. Asi po hodince jízdy se setkáváme na dálniční čerpací stanici Ústí-Varvažov se zbytkem účastníků: NX Petrem s Lenkou, Týšou, Čuňasem a Dendrobatesem. Tím byl počet účastníku konečný a ustálil se na 17 dobrodruzích na 13 motocyklech a jedním doprovodným vozidlem (Mártyho VW Transportér). Zatím vše klape a tak vzhůru novým dobrodružstvím.

Od Ústí jseme vyrazili směr Drážďany, Lipsko, Magdeburg, Brunschweig, Hannover, Hamburk. Zprvu němečtí řidiči u mne moc bodů neposbírali, protože například podjíždění z prava na dálnici není zrovna příjemné. To bylo naštěstí jen mezi státní hranicí a Drážďanami (asi byli rozdovádění z našich silnic). Dále již ubíhala cesta jednotvárně až na odpadnuvší čalounění Týšovi opěrky, Mártyho prasklou žárovku v předním přídavném světle a Makinčinu povolenou plotnu.

Před Brunschweigem, při čerpání paliva Gorky oznámil, že mu párkrát luplo v předním kole, že se mu poněkud zvětšila vůle v ložiscích a přední kolo mu poněkud hází. Co teď? Stahování POI bodů do navigace se vyplatilo a ta nám ukázala nejbližší servis asi pět kilometrů od nás. Tak se tedy kolona vydala pomalou jízdou do servisu, kde se hned po přivítání vrhli na Gorkyho přední kolo. Zde se poprvé osvědčili Thaniny překladatelské schopnosti. Po vyndání osy předního kola se po zemi rozeběhla spousta kuliček a mám podezření, že část ložiska chybělo úplně. Vyvložkování v sobě mělo vyběhané rýhy a přední náboj už pomalu začal dostávat také do těla. Přesto že Gorky má přední kolo z endura, osu dělanou doma a zbytek všelijak vyvložkován, mechanik se jen podíval, na čtvrt hodiny zmizel ve skladu a pak přinesl ložisko nové. V tu chvíli jsme pocítili úlevu a cítili, že se vše v dobré obrátilo. Po zdárné opravě a zaplacení 65,-Eur jsme mechanika obdarovali klubovou čepicí, na což asi nebyli zvyklí. Dnes již mechanikovi rozpaky chápu. Po návratu Gorky zjistil, že mechanik vyměnil pouze jedno ložisko, místo obou a Gorky jen tak tak dojel.

Po opravě jsme vyrazili dál a přesně podle předpovědi začalo za Hannoverem pršet a to byla předzvěst toho, že jen tak nepřestane. To jsme ještě netušili, že to je jen reklamní ukázka toho co nás čeká, bylo to vlastně jen takové uvítací mrholení. Vzhledem k počasí jsme vynechali průjezd Hamburkem a pokračovali dál do vyhlédnutého autocampu. Při posledním tankování před cílem našeho dnešního dne cesty u Hamburku se nám ztratil Fanda i s doprovodným vozidlem, ale měl navigaci, tak vzhledem k počasí jsme tomu nevěnovali takovou pozornost. Domluvili jsme se, že se ubytujeme v chatičkách, či v jiné formě suchého ubytování, tím ušetříme suché stany a hlavně usušíme mokré oblečení. Autocamp, který na svých stránkách propagoval celoroční ubytování a já nevím co ještě, měl jen místo pro stany a žádnou restauraci. Mezitím, po horkém telefonování, jsme zjistili, že si postavila hlavu Fandova navigace a místo na sever Fanda mířil na jih, ale že již jede správným směrem - ale i se stany všech zůčastněných. Tak jsme se s Thanou a Petrsem vydali po okolí hledat případnou jinou formu ubytování. Po chvíli majitel vyhodil naší skupinu z kempu a ta na nás čekala u nejbližší čerpací stanice, s čím s Thanou a Petrsem přijedeme. Po delším objíždění se Thaně podařilo přes majitele hotýlku, který byl v opravě sehnat ubytování v zastrčeném kempu i s penziónem Gasthof Waidmann's Ruh, kam nás i sám autem dovedl. Celý den měl šťastý konec. Majitelka kvůli nám zatopila, dala nám místnost na sušení, v které pustila klimatizaci a ještě o půlnoci nám udělala, světe div se, gulášovou polévku. Jen ty piva nestačila čepovat - chudinka.


Den druhý čtvrtek 14.7.2011:


A je to tady, den kdy máme dorazit na dánský sraz a kdy budem reprezentovat náš klub. Právě přestalo pršet a tak vyrážíme. Prvotní nadšení nám kalí začátek dalšího deště. Potom u čerpací stanice ztrácím 200,-Eur a tak alespoň já mám náladu mizernou. Thana mě taky nechválí - nic moc. Přejíždíme plavební kanál spojující Severní a Baltské moře Nord-Ostsee-Kanal a tady ztrácí Jospa těsně před cestou zakoupený předkop. Můžu čtenáře uklidnit, byl to poslední technický problém této cesty a dál jíž technika nezklamala. Vjíždíme do Dánska a po nějakých kontrolách ani stopy. Začíná se zvedat vítr a tak posléze i pro jistotu mírně zpomalujeme. Je velmi silný vítr a máme pocit že prší i v přestávkách mezi deštěm.

Dorážíme na místo. Sraz se koná prý na fotbalovém hřiští, ale já mám pocit, že je to spíše rýžové pole. Všude pod nohama nám čvachtá voda, až na místo stanování se nedá zajet vozem a dokonce při jednom pokusu dojet s ním co nejblíže k našemu místu kempování Fanda zapadne předním kolem VW téměř po nápravu. Motocykly parkují na vyhrazeném místě, ale alespoň uvnitř kempu, auto musí parkovat na parkovišti. Nakonec se nám daří postavit stany, klubový párty stan, dát do něj lavičky se stoly, vyvěsit vlajku klubu, upevnit vnitřní osvětlení, nastartovat agregát a narazit první ze dvou sudů a převléknout se do suchého. Hurá bydlíme! Večeře se rozdává od 19:00 v přilehlé tělocvičně, kde jsou rozmístěné stoly a improvizované pódium. Zde se odehrává i veškeré oficiální dění. Jsou zde i sprchy a toalety pro všechny účastníky. Všeho všudy dvě pro pány a dvě pro dámy. K tomu ještě přívěs-toaleta pblíže k kempu, ten byl již pravidelně na večer zcela plný.

Program srazu začíná v 21:00 přivítáním všech účastníků a následně hraje DJ. Pivo stojí 2,-Eur a je teplé. Muzika sice ujde, pár lidí se na parketu taky plouží a chvilku jsme to zkusili i my. Výsledek je, že nakonec odcházíme do našeho klubhausu na pivo a rum. V průběhu večera se jdeme ještě několikrát přesvědčit, zda se zábava nerozjela, ale stále nic moc. Nakonec Několik Dánů, Nor a Holanďan, končí v našem stanu, který v potemělém kempu i s naší vlajkou září na všechny strany. Zábava bezvadná a spát jdeme ve tři ráno. Výsledek je již první den vypitý sud piva.


Den třetí pátek 15.7.2011:


Neprší bezva!!! Jsou sice mraky a fouká vítr, ale na Dánsko zřejmě jeden z lepších dnů. Podle programu má být od 11:00 první kolona vyjížďky a od 11:15 druhá, sraz je na silnici před sportovním areálem, délka vyjížďky má být asi 90km. Zjišťujeme, že v Dánsku nějaké stavění kolony neexistuje a že by mohl být problém s policií. Tak jsem na to zvědav. Po včerejším večeru někteří o jízdě na motocyklu ani nepřemýšlí a já i když se moc necítím, jsem odhodlán jet. Vyrážím tedy na tu v 11:15, ale v 11:13 již nikde ani kolo. Dánové se rozhodli spojit obě kolony dohromady a v 11:10 frnkli. Jsme s Thanou na nastartovaných motorkách sami ještě s nějakými Holanďany. Ti se trhají a jedou beze slova po svém. Super. Thana tedy zjišťuje od organizátorů trasu a cíl vyjížďky. Presidentka klubu sice nemá vůbec o organizaci vyjížďky ani potuchy, mapka neexistuje, ale daří se. Zadávám trasu do navigace ta vypočítává vzdálenost cíle asi 45km, to sedí, má to být u jezera, to bude ono. Přeci nemohou jet tak rychle, ty musíme dohnat, přinejhorším se s nimi setkáme v cíli vyjížďky, kde mají stát asi hodinu. Vyrážíme tedy s Thanou sami téměř předepsanou rychlostí 85km/h. Projíždíme pěknou Dánskou krajinou, která se začíná vlnit neprší věci začínají schnout, co víc si přát. Přijíždíme k cíli, ale nikde nikdo. Tak nevím kde udělali soudruzi z Dánského klubu chybu. Makinka nám píše po SMS souřadnice a že to je u benzínové pumpy Statoil. Souřadnice ukazovali někam do Německa, ale Statoil je z druhé strany jezera, ok vyrážíme. Dokonce na chvíli vysvitlo sluníčko tak co. U čerpací stanice zas nic, tentokrát volám přímo. Jsou u Statolu na dálnici a i když je 45 km od nás, počkají na nás. Opět uháníme boubelatou krajinou a konečně dorážíme. Všude je pěkně jen nad pumpou prší. Zase jsme mokří. Vyrážíme zpět. Po společném zhodnocení vyjížďky jsem usoudil, že ta naše byla ve finále hezčí, protože oficiální vedla prý jen "nějakými malými silničkami" a mi našli dokonce zámeček, klášter, jezero, a kopečky, kterými se klikatila nádherná asfaltka.

Večerní program začíná opět v 21:00. Tentokrát hraje kapela Restless. Opakuje se scénář z předešlého dne. Opět končíme v našem klubhausu, kde se perfektně bavíme.. Já obcházím jednotlivé kluby přímo u stanů a připíjím si s nimi na přátelství Becherovkou a pak na oplátku jednotlivými národními nápoji. Spát se šlo v podobnou hodinu jako včera.


Den čtvrtý sobota 16.7.2011:


Podle programu fotbalový šampionát. Neprší a hrát fotbal na mokřadu se nikomu nechce. Na rychlo vymýšlíme svojí vyjížďku. Libor600, Týša, Dendrobates a Venca se balí že je volají jiné povinnosti. Svezou se kousek s námi a pak namíří domů Dobrá. Našli jsme si nejvyšší horu Dánska a zamířili k ní. Vyjeli jsme na horu Ejer Bavenhoj vysokou 170,35m a odtud téměř zhlédli vrchol nejvyšší hory Dánska Mollehoj vysoké 170,86m. Bohužel i při pohledu z rozhledny byl vrchol zakryt zemědělskými budovami. Odtud již naši čtyři odpadlíci zamířili k domovu. Zbytek osiřelých účastníků se rozhodl pokračovat dále v objevování krás Dánského království a vyrazili na břeh jezera Mosso hledat restauraci. Ta tam nebyla zato jsme objevili překrásnou vesničku ve šmoulím stylu. Restauraci jsme nakonec nalezli opodál ve městě Gammel Rye. Ochutnáváme dánské speciality a abychom si den řádně užili, jedeme se ještě projet po pobřeží. Celý den nepršelo, ale vítr u moře byl opravdu silný.

Večer se s námi rozloučila s půlhodinovým zpožděním prezidentka SHOC Denmark, hrál opět DJ a mi dopili zbytek piva a bezva nálada.


Den pátý neděle 17.7.2011:


Ráno opět prší a nechci ani vědět kolik vody si vezu se stanem zpátky do Čech. Je rozhodnuto že i přes nepřízeň počasí se vydáme nazpět trasou po mostě přes Velký Belt a následně trajektem. 40km před mostem přestalo pršet jak na objednávku, to bylo super a tak jsme si most náležitě užili.. Asi 70km před trajektem jsme zahlédlo první a poslední dánské policejní auto, od teď víme že jsou bílá. Na trajekt společnosti Scandlines jsme se nalodili v Gedseru a přepluli do Rostocku. Je to asi 60km a pluje se 1:45h. V tu chvíli jsme byli přesvědčeni, že dojedem do Peenemunde. Nestalo se. Po pár kilometrch začlo zase prše a jak. Na další čerpací stanici jsme si řekli dost. Spíme v hotelu. Tak jsme se vydali s Thanou opět shánět ubytování. Ale protože byla již téměř půlnoc, němci noční recepce nevedli, telefonem nás všude odbývali, tak jsme nic nenašli. V tu dobu to byla již opravdu krize. Naštěstí nám hodná paní co obsluhovala již zavřenou čerpací stanici po dlouhém telefonování zajistila nocleh v 25km vzdáleném Greifswaldu. Za to od nás dostala druhou klubovou čepici. Na hotelu se na nás recepční nejprve nevěřícně zíral, jak z nás teče víc vody než prší, ale podařilo se. V tu chvíli bylo od nás Peenemunde asi 70km, a vidina sucha a teplé postele byla mocnější.


Den šestý pondělí 18.7.2011:


Ráno jsme byli všichni utahaní jak koťata. Nepršelo. Na Peenemunde i s muzeem jsme rychle zapoměli a vydali se na Berlín. Zastavili jsme se na společné foto před olympijskám stadionem, projeli se Strasse des 17.Juni k Braniborské bráně, kolem muzea holokaustu, kde kdysi stával Hitlerův bunkr, check pointu Charlie a letiště Templhof, kde přistávala letadla za blokády Berlína jak za druhé světové války, tak po rozdělení Berlína. Pak již hupky dupky na Drážďany, kde se nám podařilo vyhnout pořádnému slejváku. Odtud to bylo na Ústí-Varvažov kousek. No a to je již vlastně konec cesty. Tady se všichni rozprchli jak když do vrabčáků střelí.


Závěrem:

Šest dní a v mém a Thanině případě najeto poctivých 2500km.
Poděkovat bych chtěl především děvčatům, že vydržela tak náročnou cestu, Thaně a Jospovi za překládání, Mártymu za pozici zadního střelce v koloně, zapůjčení auta a obstarání pípy s pivem, Fandovi a Janičce za bohatou fotodokumentaci, SHOC Denmark na jejichž pozvání jsme se do Dánska podívali, všem kteří se zůčastnili a tím přispěli svojí troškou do mlýna.



Museli jsme zdolat mnohá protivenství, ale zážitky nám již nikdo nevezme.

Image

_________________
Image



Naposledy upravil Jerry dne ne 31 červenec, 2011 08:10, celkově upraveno 1 krát
Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Fanda
Kapitán


Věk: 54
Založen: 07. 04. 2009
Příspěvky: 386
Bydliště: Praha 6

Motorka: VT 1100 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 24 červenec, 2011 16:01  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jerry, jsi JEDNIČKA !!! Moc hezký !!! Good Good


Rak Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele FandaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Petr.VF



Věk: 40
Založen: 11. 10. 2010
Příspěvky: 324
Bydliště: Luštěnice

Motorka: Shadow VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 24 červenec, 2011 16:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pěkný Jerry Good


Blíženci Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele Petr.VFZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 24 červenec, 2011 18:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Shocked Žadnej plagiát, vše do posledního detailu, Jerry ty máš sloní paměť, já si pamatuju jen to co nemám Sad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr