Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Petr.VF



Věk: 40
Založen: 11. 10. 2010
Příspěvky: 324
Bydliště: Luštěnice

Motorka: Shadow VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 23 listopad, 2010 21:29  Předmět:  Helmy Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No jelikož moje předchozí motorka byla Honda VF 500, tak helmu co mám doma je na Shadowa naprosto nevhodná. V Biefe v červené barvě dělám ostudu.

Proto potřebuji koupit nějakou tu otevřenou skořápku. PRocházel jsem mnoho katalogů a nejvíce mě zaujali helmy otevřené bezbonic.

Tedy nejvíce se mi líbí : http://www.bike-in.cz/helma-highway-1-police-chpp-matna-cerna/s-821766/

Image

Problém bymohl být, že není dle popisu homologovaná. Mohli by policajti prudit?

Pak se mi líbí tato, ale míň : http://www.bike-in.cz/helma-scorpion-exo-100-cerna/s-821074/

Image

Výhodou je integrované schovavatelné plexi (dá se úplně schovat) Ale vzhledově se mi líbí míň.

No a poslední : http://www.bike-in.cz/helma-velocette-classica-iii-cerna/s-822008/

Image

Hodně velká a vzhledově nádherná klasika. Ale cena 4500 mě trochu drtí - za to je už pěkná odklápěčka.

Co vy na to? Jaké helmy používáte vy? DOporučili by jste něco?


Blíženci Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele Petr.VFZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 23 listopad, 2010 21:48  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Na poslední sraz jsem jel v helmě viz. můj profil Smile a nikdo neprudil...

jezdi si v čem chceš ty a ne v čem chtěj ostatní Enjoy ..aspoň dokuď tě nechytnou vztekle se válet


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Sally



Věk: 60
Založen: 21. 04. 2010
Příspěvky: 832
Bydliště: Slaný

Motorka: VT 750 Shadow Spirit
confederate.gif
PříspěvekZaslal: út 23 listopad, 2010 21:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já mám zavřenou odklápěčku ale na léto do pařáků taky uvažuji o otevřené ale zatím jsem se nerozhodl.

_________________
Omnia mea mecum porto.

Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SallyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 23 listopad, 2010 23:56  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Myslím si že na helmě by člověk šetřit neměl, koupil bych něco kvalitnějšího, podle vkusu a homologací mad mad mad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Nerviq



Věk: 44
Založen: 31. 05. 2008
Příspěvky: 111
Bydliště: Mladá Boleslav

Motorka: VT 750 C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 24 listopad, 2010 00:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já jezdím v jedné z těhle a ještě nic nenamítali,homologaci taky nemaji
http://www.darkbiker.cz/moto-obleceni/chopper-helmy


Rak Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele NerviqZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránkyYahoo MessengerMSN Messenger
Marty



Věk: 59
Založen: 18. 07. 2009
Příspěvky: 497
Bydliště: Horoměřice

Motorka: VT 750C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 24 listopad, 2010 01:05  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

V tomhle jezdím i s batůžkem a spokojenost. Sklolaminát, vyndavací vnitřek, homologace, příznivá cena... song
Ale ta policejní se mi líbí taky a uvažuju o ní. Pro krátký vyjížďky a "lakýrku na spanilky".

_________________
Cesta je cíl

Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele MartyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 24 listopad, 2010 01:10  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

V podstatě je každýho věc jestli si hlavu rozbije nebo ne. Já bych se bál Sad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Sally



Věk: 60
Založen: 21. 04. 2010
Příspěvky: 832
Bydliště: Slaný

Motorka: VT 750 Shadow Spirit
confederate.gif
PříspěvekZaslal: st 24 listopad, 2010 03:48  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tudle mají v akci, popřemýšlím http://www.motoclassic.cz/shop/zbozi/produkt-20/helma-s-301-white.html

_________________
Omnia mea mecum porto.

Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SallyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Petr.VF



Věk: 40
Založen: 11. 10. 2010
Příspěvky: 324
Bydliště: Luštěnice

Motorka: Shadow VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 24 listopad, 2010 07:07  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No o vyklápěčce jsem přemýšlel, ale na to moje ježdění - motorku mám opravdu jen na hezké dny. V dešti prostě nevyjíždím. Stejně tak asi nebudu jezdit v noci a podobně. No a když je pěkně, tak otevřenou helmu, ať si to člověk užije.

Marty64 : tu Marushku jsem měl včera na hlavě a popravdě mi moc neseděla. Na několika místech mě dost tlačila, přitom mi ale malá nebyla.

MILOSLAV POHL : no ono to není až tak o šetření, jako spíš o vkusu. A ta bez homologace mi sedla na první pohled,

Sally : jo to je přesně ona, nebo hodně podobná, jen já bych ji bral v črné.


No každopádně se asi v sobotu se vypravím do Bike-in do Práglu, a zkusím vybrat tam. Mají tam skoro komplet Luise nabídku, tak uvidíme.


Blíženci Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele Petr.VFZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 24 listopad, 2010 08:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Je to podle vkusu a odvahy Smile někdy jezdim v integrálce, když je ošklivě, nebo jedu dál, když je to kousek a je krásně vyndám skořápku, když mám dobrou náladu, vyndám skořápku s rohama Laughing supr


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Libor600



Věk: 65
Založen: 09. 08. 2009
Příspěvky: 287
Bydliště: Vavřineč

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 24 listopad, 2010 10:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Cool já potřebuju plexi přes celý ksicht,jinak mi slzi oči. Šikovnou si koupila Makinka v Brně na výstavě má to i clonu proti sluníčku. Něco podobného budu chtít. Razz ale počkám na příští rok,na nějakou výstavu,na kterou jistě půjdeme. Jsou tam dobré ceny a výběr song


Střelec Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Libor600Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Petr.VF



Věk: 40
Založen: 11. 10. 2010
Příspěvky: 324
Bydliště: Luštěnice

Motorka: Shadow VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 24 listopad, 2010 10:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No já i s integrálou jezdím s otevřením "hledím" do 100km/h. prostě mám rád vítr ve tváři - samozřejmě mám ale brýle.

No s tou výstavou máš pravdu, možná počkám na motocykl v praze (jestli bude) a zkusím koupit tam se slevou. Jinou výstavu moto asi ani neznám

Kdy ono to bývá? Másím to někde dohledat


Blíženci Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele Petr.VFZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Petr.VF



Věk: 40
Založen: 11. 10. 2010
Příspěvky: 324
Bydliště: Luštěnice

Motorka: Shadow VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 24 listopad, 2010 10:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jo tak jsem to našel Good je to opět 10. - 13. 3. 2011 (ČTVRTEK - NEDĚLE)

http://www.motocykl-praha.cz/main.php?pageid=677


Blíženci Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele Petr.VFZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Nerviq



Věk: 44
Založen: 31. 05. 2008
Příspěvky: 111
Bydliště: Mladá Boleslav

Motorka: VT 750 C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 24 listopad, 2010 10:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

A víkend předtím je v Praze v Letňanech výstava Motosalon co byla loni v Brně na BVV
http://www.bvv.cz/motosalon


Rak Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele NerviqZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránkyYahoo MessengerMSN Messenger
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 24 listopad, 2010 11:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

já bych volil jednoznačně homologovanou přilbu, pokud jezdíš do zahraničí, tak můžeš docela narazit- příklad: Francie -Annecy- sobota poledne zastaven hlídkou carabinieri- pokud nehomologovaná helma= problém, nedovolí jet dále= koupit novou helmu, kde??? v jiném větším městě= najet o 200km více (když je vás více, tak kamarádi,když sám tak taxíkem), jo a taky třeba čekat 3 dny neb otvírají až v úterý= 1/4 dovolený v haj**u a prachy na jinou přilbu pak můžou chybět jinde. O tom ,že ti helma má v 1.řadě hlavu chránit a ne zdobit- otom žádná Enjoy

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Petr.VF



Věk: 40
Založen: 11. 10. 2010
Příspěvky: 324
Bydliště: Luštěnice

Motorka: Shadow VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 24 listopad, 2010 12:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Beech: no sice se do zahraničí nechystám, ale člověk nikdy neví.

Nemyslím si, že by mnou uvedená nehomologovaná helma byla aušus a nechráníla, přesto budu asi raději volit homologovanou.

Kolegové nahoře mě dali dobrý typ, koupit na výstavě, tam bude i nepřeberný výběr a možná i slevy, tak asi vydržím do jara, kór když v zimě fakt jezdit nebudu Confused


Blíženci Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele Petr.VFZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 24 listopad, 2010 12:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mě se docela líbí ta jak dával odkaz Marty http://www.marushin.cz/produkty/otevrene-prilby/c130-hd/ Shocked M.P


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Petr.VF



Věk: 40
Založen: 11. 10. 2010
Příspěvky: 324
Bydliště: Luštěnice

Motorka: Shadow VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 24 listopad, 2010 12:31  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Míla : no už jsem o ní psal. Měl jsem ji shodou okolností včera na hlavě (u nás v Yamaze).

Přilba nevypadá špatně. Bohužel mě po nasazení na hlavu lehce tlačí v oblasti týla. Není to nic hroznýho, ale příjemné to není. JInak za cenu 2000 je fakt dobrá. Akorát nevím, jestli bych nevolil střídmější barvu bez toho pruhu.


Blíženci Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele Petr.VFZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 24 listopad, 2010 12:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já mám na motorce červený linky takže by mi to asi nevadilo, přemyšlím že se na ní pojedu podívat, jinak každá nová helma je trochu fest a časem povolí, pak když to na hlavě kloktá je to o ničem mad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
mirhajazz
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 24 listopad, 2010 18:58  Předmět: Skvělý ! (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdravím všechny, zatím nejsem člen, ale hodně procházím příspěvky a co se helmy týče, nechal jsem si poradit z dřívějších diskusí. Doporučuji Nolan N43 air.http://www.nolan-shop.cz/products/630-HELMY__2F_PRILBY-NOLAN-Otevrene_N43air/


  
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr