Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Diwočák



Věk: 34
Založen: 15. 08. 2010
Příspěvky: 34
Bydliště: Soběslav

Motorka: VT 125 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 25 leden, 2011 00:50  Předmět: Nápad Držák GPS Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdravim. Pro ty co používaj GPS jakej máte držák na ní ? Má někdo po domácku vyrobenej ? Uvítal bych nějaký foto. Díky


Lev Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele DiwočákZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
fata



Věk: 39
Založen: 14. 12. 2008
Příspěvky: 164
Bydliště: Ostrava-Zábřeh

Motorka: Honda VT 750 C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 25 leden, 2011 19:54  Předmět: Nápad Re: Držák GPS Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ja mám toto a ktomu tohle není to CHOPPER STYL ale jsem stím spokojen.


Panna Pohlaví:Muž Krysa SkrytýOsobní galerie uživatele fataZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Diwočák



Věk: 34
Založen: 15. 08. 2010
Příspěvky: 34
Bydliště: Soběslav

Motorka: VT 125 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 28 leden, 2011 23:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

A ta taštička se na to nacvakne ? Je přes to vůbec vidět ? Obzvlášť na sluníčku ? Nějaký další nápady by nebyli ? Ať mám inspiraci Very Happy


Lev Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele DiwočákZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 29 leden, 2011 09:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Existuje spousta držáků na PDA a navigace. Dražší či levnější. Tohle je asi ta nejlevnější. Teď v zimě jsme SE cestou do Ústí stavili v motoobchodě, kde prodávali celý systém, jen si objednat co bys potřeboval. Fanda to tam se zájmem obhlížel. Jen už nevím kde to bylo, určitěto sem někdo napíše.

Další firmou, ale drahou, je Touratech, sídlící v Modleticích poblíž prahy. Ty se zaměřují na vybavování cestovních endur. Možná že už budou mít něco levnějšího než před lety. Mají ale bohužel trochunešťastně dělané www stránky.
Já mám od nich 1c) Držáky a řešení pro PDA, telefony a navigace na bázi PDA (Mio...) ► Touratech - Kahedo pouzdro s odpruženým držákem MvG, a abych ušetřil udělal jsem si vlastí adaptér - držák. Použil jsem kus chromované tyčky ohnuté do pravého úhle, na každé straně se závitem a chromovanou objímku. Bohužel ti to nevyfotím, neb momentálně nemám čím.

Bohužel nemáš uvedeno odkud jsi, tak ti nemůžeme poradit konkrétnější obchod. Takhle si budeš muset případně udělat na jaře výlet.

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Eddie



Věk: 45
Založen: 23. 09. 2007
Příspěvky: 119
Bydliště: Libochovany

Motorka: Shadow VT 600C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 29 leden, 2011 09:26  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Čau frideriku. Kašli na navigaci, teda pokud neděláš nějakého kurýra Laughing
Když jezdíme na vyjížďky, tak třeba vůbec nevíme kam pojedeme. Prostě se po cestě rozhodujeme, jestli napravo nebo nalevo.Na druhou stranu musím uznat, že když jedeme s NX-Petrem, tak nemáme šanci zabloudit, protože to zná prostě všude mad A když jezdím sám, schválně jezdím tam, kde to vůbec neznám... Jak se říká, všechny cesty vedou do Říma a dřív nebo později stejně potkáš nějaký ukazatel, podle kterého se zorientuješ. Nechci tady nikomu vnucovat můj pohled na věc, ale svoboda prostě chutná skvěle. Při představě, že bych pořád pokukoval po displayi navigace a nemohl se kochat krajinou... Jedinkrát, kdy jsem na motorce použil navigaci z auta, bylo těsně před místem srazu, když jsme jeli po tmě a museli se tam prostě dostat.
Čau Eddie.


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele EddieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Týša



Věk: 51
Založen: 20. 08. 2007
Příspěvky: 622
Bydliště: Ústí nad Labem

Motorka: VT 1100C sc 18
honduras.gif
PříspěvekZaslal: so 29 leden, 2011 10:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tipoval bych,že ve Střelný Very Happy

_________________
We’re just passengers. Enjoy the ride.....

Blíženci Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele TýšaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 29 leden, 2011 11:03  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jo, Střelná. Dík. Odkaz na držáky - zde -.

Nejezdím vždy jen tak bez cíle. Občas něco hledám, občas vedu za sebou více motorek kudy to neznám, občas mi navigace najde nové trasy (známý je průjezd silážní jímkou) a občas jedu i někam dál (třeba letos do Dánska). Taky bych loni nedohnal kolonu na Zvůli, když odjela předčasně a já čekal na Mártyho. Všechno má své. Je fakt že jde spíš o zvyk. Lítal jsem s autobusem po celé Evropě a tak jsem si na ní rychkle zvykl. I tak kde to znám, nemusím hlídat kde odbočím, jen juknu jak je daleko odbočka a můžu se věnovat jiným věcem. Tím ovšem nesmí vzniknout na navigaci závislost. Máš pravdu, že jízda jen tak je nejlepší.

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Diwočák



Věk: 34
Založen: 15. 08. 2010
Příspěvky: 34
Bydliště: Soběslav

Motorka: VT 125 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 29 leden, 2011 13:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Díky všem. Jerry až budeš mít čím tak mi to prosím vyfoť. Jak je to doma udělaný tak mě to zajímá Very Happy


Lev Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele DiwočákZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 29 leden, 2011 18:25  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

mám Garmina 550, občas ho používám na moto Tam, kde to neznám (IT+ FR.), tam je všechno v kupě. Držáky na moto i do auta i dobíjení (počítá i zbytek km dijezdu na nádrž apod.)

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 13 únor, 2011 20:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tady máš ten slíbený obrázek.


Obraz0004.jpg
 Komentář:
 Velikost:  104.4 kB
 Zobrazeno:  9158 krát

Obraz0004.jpg


_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Diwočák



Věk: 34
Založen: 15. 08. 2010
Příspěvky: 34
Bydliště: Soběslav

Motorka: VT 125 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 13 únor, 2011 23:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Díky Smile ... To tam máš nějaký silenbloky aby to nevybrovalo při jízdě ?


Lev Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele DiwočákZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 14 únor, 2011 16:04  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Přeně tek, odkazy máš v příspěvku z 29.ledna.
Ještě jsem našel tohle.

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 14 únor, 2011 16:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tohle je asi nejméně pracné.

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
fata



Věk: 39
Založen: 14. 12. 2008
Příspěvky: 164
Bydliště: Ostrava-Zábřeh

Motorka: Honda VT 750 C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 14 únor, 2011 18:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Divočák napsal:
A ta taštička se na to nacvakne ? Je přes to vůbec vidět ? Obzvlášť na sluníčku ? Nějaký další nápady by nebyli ? Ať mám inspiraci Very Happy


Ahoj promin že až teď... taštička se na ten držák přiměřenou silou nacvakne a stejnou silou sundá nehrozí že by za jízdy spadla přežila 150km/h a v pohodě. za slunce je přesto málo vidět ale zaleží taky na navigaci jak moc to slunce přesvíti. tak asi tak...


Panna Pohlaví:Muž Krysa SkrytýOsobní galerie uživatele fataZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Diwočák



Věk: 34
Založen: 15. 08. 2010
Příspěvky: 34
Bydliště: Soběslav

Motorka: VT 125 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 04 září, 2011 20:49  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak jsem nakonec lehce upravil držák z auta...


DSC00154malá.jpg
 Komentář:
 Velikost:  389.23 kB
 Zobrazeno:  8382 krát

DSC00154malá.jpg

DSC00153malá.jpg
 Komentář:
 Velikost:  371.15 kB
 Zobrazeno:  8382 krát

DSC00153malá.jpg



Lev Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele DiwočákZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 05 září, 2011 17:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dobrý!
Duležitý je, aby ti to za jízdy vlivem vibrací a větru neprasklo.
Dobrý

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr