Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
ezra



Věk: 61
Založen: 04. 02. 2011
Příspěvky: 52
Bydliště: Kutná Hora

Motorka: honda VT 800
neth_antilles.gif
PříspěvekZaslal: pá 04 únor, 2011 18:57  Předmět:  VT 800 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Vám všem jsem tu prvně a už 2 dny vlastním VT 800 nemáte s ní někdo zkušenost?Vím o ní ,že mi padla do oka a už jsem se neudržel.Chtěl jsem si koupit mot tak 600-650 obsah zavzpomínat na staré zkušenosti s jawou 350 a začít jezdit .Šák jsem drahně let na 2 kolech neseděl.Jel jsem se podívat na 600 schadow a zrovna jí vytlačily z auta .Přivezli jí z Belgie.Už jsem se jí nepustil.Ten co jí měl do ted' ji asi držel v obýváku.Chromy netknutý kotouče netknutý gumy snad ani nejeli na stupačkách se asi i zouval.Jen počas není na nic abych se pořádně svez.Tak ani netuším co to umí či neumí.Zná jí někdo z Vás?Jooo nebyl to kup zajíce v pytli ten co mi ji nechal je dost dobrý známí a sám říkal že když ji kupoval od chlapíka který mu po Belgii schání moto už 5 let tak mu spadla brada.Má totiž najeto 6750 mil.ezra


Rak Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele ezraZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 04 únor, 2011 23:01  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

VT 800 je nádherná klasika, do tý se zblázníš hned


postni fotky Enjoy

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 05 únor, 2011 10:05  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Osmistovek tady moc není, ale odborníkem na starší řadu je Jarin.
Ať ti to jezdí a doufám, že nám ji přivezeš co nejdříve předvést.

chopper

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Petr67



Věk: 56
Založen: 04. 10. 2010
Příspěvky: 24
Bydliště: BRNO

Motorka: VT 750Canada 1986 RC14E
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 05 únor, 2011 10:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Blahopřeji ke krásné klasice , takových opravdu na silnicích moc nevidíš , mám ji jako ty akorát obsahově 750 . Já sháním taky někoho abych se podělil o zkušenosti. Mám ji od října min roku , takže jsem najel jenom pár km ale musím uznat že svezení je luxusní Good Odkud jsi a máš nějaké fotky ?


Lev Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele Petr67Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
ezra



Věk: 61
Založen: 04. 02. 2011
Příspěvky: 52
Bydliště: Kutná Hora

Motorka: honda VT 800
neth_antilles.gif
PříspěvekZaslal: so 05 únor, 2011 13:04  Předmět:  VT 800 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tož na dotaz odkud jsem jsem z Kutný Hory a že se do ní zblázním? už se stalo a to nemám ještě ani techničák a stojí na dílně.Někde jsem kdysi slyšel ,že když si člověk koupí starší moto či auto je dobrý vyměnit náplně tak jsem to nechal udělat.Jo a pokud budete mít pocit,a ten získáte rychle ,že jsem na pc uplně blbej tak věřte ,že tomu tak skutečně je.No fotky budou jen jak jí přivezu dcerka mi slíbila,že jí nafotí a nějak to sem nacpe páč pukud by jste chtěli fotky přímo po mě tak jedině poštou.No a srazy rád přijedu,ale né hned potřebuji získat alespon' trošičku jistotu tak že ze začátku jízda na 1 příští rok i na 2 atd.Humor,ale přeci jen když jsem dohledal ,že má mít 55,4KW-74hp tak to nemám ani v autě.Budu se pomalonku seznamovat a kochat raději sám.To člověka neláká vzít za plyn zastak moc.Doufám,že to pochopíte a nebudete se mi smát.


Rak Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele ezraZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 05 únor, 2011 14:46  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

kazdej nekdy začínal, dneska jdem v pardubicích s klukama na pívo, tak kdybys chtel,můžeš dorazit... info zde


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Lexani

Sally



Věk: 60
Založen: 21. 04. 2010
Příspěvky: 832
Bydliště: Slaný

Motorka: VT 750 Shadow Spirit
confederate.gif
PříspěvekZaslal: so 05 únor, 2011 15:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

My taky neberem za plyn Cool

_________________
Omnia mea mecum porto.

Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SallyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
ezra



Věk: 61
Založen: 04. 02. 2011
Příspěvky: 52
Bydliště: Kutná Hora

Motorka: honda VT 800
neth_antilles.gif
PříspěvekZaslal: so 05 únor, 2011 15:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Enjoy dík za pozvání ale dát si pár pívek a jít domu 50 km se mi zdá trošičku z ruky Enjoy


Rak Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele ezraZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 05 únor, 2011 15:18  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak ať jezdí, slouží a dělá radost Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

ezra



Věk: 61
Založen: 04. 02. 2011
Příspěvky: 52
Bydliště: Kutná Hora

Motorka: honda VT 800
neth_antilles.gif
PříspěvekZaslal: so 05 únor, 2011 15:31  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dík těšim se na první jízdu jak malej kluk. Very Happy


Rak Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele ezraZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Gorky



Věk: 34
Založen: 04. 11. 2006
Příspěvky: 800
Bydliště: Kralupy n Vlt, Velvarská 197, 27801

Motorka: Honda VT 1100c sc18
confederate.gif
PříspěvekZaslal: so 05 únor, 2011 15:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj ezro a vítej osmikilo je supr stroj v Čr vím o jedné a jezdí na ní John Deer tak ho zkus kontaktovat a on ti určo o ní něco poví.
http://www.shoc.cz/profile.php?mode=viewprofile&u=76

_________________
Smrt jen uzavírá pověst člověka a rozhoduje, zda je dobrá, či zlá.

Panna Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele GorkyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
ezra



Věk: 61
Založen: 04. 02. 2011
Příspěvky: 52
Bydliště: Kutná Hora

Motorka: honda VT 800
neth_antilles.gif
PříspěvekZaslal: so 05 únor, 2011 15:47  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dík hned jdu na to Very Happy


Rak Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele ezraZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

ezra



Věk: 61
Založen: 04. 02. 2011
Příspěvky: 52
Bydliště: Kutná Hora

Motorka: honda VT 800
neth_antilles.gif
PříspěvekZaslal: so 05 únor, 2011 16:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak se mi nějak podařilo najít a dostat do galerie 1 fotku to jen pro ilustraci je to přesná podoba tý mojí.Kdo ví jestli to není ona. Good


Rak Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele ezraZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Petr67



Věk: 56
Založen: 04. 10. 2010
Příspěvky: 24
Bydliště: BRNO

Motorka: VT 750Canada 1986 RC14E
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 06 únor, 2011 01:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mrkni na tento odkaz http://shoc.cz/viewtopic.php?p=15961
Já mám ta co je na třetí fotce akorát mám canada verzi , ta se liší od US verze že má tachometr v km.... verze pro US v mílích.
Kolik máš kvaltů na té tvoji ? Já mám 6ti kvalt.
Mám r 1986 je to VT 750 C . Nikde se nemohu dopídit jestli se vlastně v tomto roce vůbec tenhle model v 750ce vyráběl. I v techničáku mám napsané bludy výkon 64KW což je úplná kravina , asi si úředníci spletli výkon s koňmi Good další věc je zadní pneu v techničáku 150 šířka dezénu a v manuálu má 140 Good


Lev Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele Petr67Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
ezra



Věk: 61
Založen: 04. 02. 2011
Příspěvky: 52
Bydliště: Kutná Hora

Motorka: honda VT 800
neth_antilles.gif
PříspěvekZaslal: ne 06 únor, 2011 09:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Páč nejsem odborník a ani znalec tak Ti odpovím asi takhle.Jezdí- jezdí jestli to je us verze či can ?Budeš sní mluvit nebudeš.Ta moje je z Belgie tacho má v mílích a nějak to neřeším.Co dokážou ouřadové napsat do techničáku za nesmysli jsem viděl když jsem si před 16 roky koupil ojetou sierru.Klidně mi do velkýho napsali rozměr pneu 13 vypadala jak když se ti srazej kalhoty.Já doufám,že spolu nalítáme spoustu km/ pardon mil a budu na ty kluky šikmovoký je s povděkem vzpomínat co že to dokázali před 23 rokamam postavit.Víš já to beru tak,že- POKUD NEJDE O ŽIVOT TAK JDE O H...O! song


Rak Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele ezraZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

ezra



Věk: 61
Založen: 04. 02. 2011
Příspěvky: 52
Bydliště: Kutná Hora

Motorka: honda VT 800
neth_antilles.gif
PříspěvekZaslal: ne 06 únor, 2011 09:58  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jooo sorry těch kvaltů tam je neskutečnejch všechny 4


Rak Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele ezraZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ezra



Věk: 61
Založen: 04. 02. 2011
Příspěvky: 52
Bydliště: Kutná Hora

Motorka: honda VT 800
neth_antilles.gif
PříspěvekZaslal: ne 22 květen, 2011 19:47  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak sem se konečně dokopal něco napsat o tý mí vt 800.Chtěl jsem jí pochválit jak pěkně jezdí jak málo žere a cože mi ta potvora provedla?Tak za 1 pro ty co mě budou uhánět o fotky fotky byli,ale už nejsou.nafotil jsem je na mobil dcerunky a ona ta šikula páč není porád čas než je namastila do pc dokázala mobil ztratit.No tak jsem se jel tak pěkně projet.Při téměř neuvěřitelný spotřebě 4.4l/100km nádhera pohodička.S kámošem jsme jsme vyrazily a prvních 30km pohoda naštěstí něco zapoměl doma a tak se vracíme a co to holka se začala dusit až zdechla úplně.No hezký páč byl pánbůh doma cca 5km od baráku.No po marnejch pokusech a chvíly oddechu se nechala ukecat a chytla.Dobrý dojel jsem další 3km a nic .Musel sem jí bestii tlačit dobrej kilák pak naštěstí už je to z kopce až do garáže.Urvanej sem jak šroub a holka porád stávkuje.Jiskru dává svíčky sou do růžova a nic.Zítra jí dovezu k panu doktorovi tak doufám,že to bude jen lehká indispozice. Shocked

_________________
DUM SPIRO SPERO

Rak Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele ezraZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 22 květen, 2011 20:10  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Taky jak dlouho stála, mohl tam byt i zvodnatělý benzín asi bych začal tam mad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

ezra



Věk: 61
Založen: 04. 02. 2011
Příspěvky: 52
Bydliště: Kutná Hora

Motorka: honda VT 800
neth_antilles.gif
PříspěvekZaslal: ne 22 květen, 2011 21:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jo jo asi to tam bude je pravda,že když jsme jí v únoru nastartovali tak smrděla neskutečně benzín tam byl asi dost starší ročník,ale já už na ní najel 600mil takže by měl být ok.To spíš jestli nebude ucpaný sítko u přepínače benzínu protože na plnou to kapalo tak jsem jezdil přepnuto na rezervu.Karburátory by to taky nemuseli být páč jsou čištěný ultrazvukem.

_________________
DUM SPIRO SPERO

Rak Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele ezraZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 22 květen, 2011 22:58  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Vyndat kohout, profouknout, vyčistit, zkontrolovat zda na sítku není rez, to by mohlo znamenat rez v nádrži a to by nebylo dobrý. Před benzínovou pumpou by měl být filtr, zkontrolovat a vyzkoušet jak celý palivový systém funguje. To se vyřeší mad mad mad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr