Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Petr67



Věk: 56
Založen: 04. 10. 2010
Příspěvky: 24
Bydliště: BRNO

Motorka: VT 750Canada 1986 RC14E
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 31 květen, 2011 22:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mám rejži vyrobenou v americe .....supeeer Very Happy Musím říct že je bez poruch ale akorát se jí nechce moc brzdit Sad


Lev Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele Petr67Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
fata



Věk: 39
Založen: 14. 12. 2008
Příspěvky: 164
Bydliště: Ostrava-Zábřeh

Motorka: Honda VT 750 C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 01 červen, 2011 08:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Petr67 napsal:
Mám rejži vyrobenou v americe .....supeeer Very Happy Musím říct že je bez poruch ale akorát se jí nechce moc brzdit Sad
sotva si ji rozjel tak už chces zase brzdit? daší věčně nespokojený člověk Laughing Laughing Laughing


Panna Pohlaví:Muž Krysa SkrytýOsobní galerie uživatele fataZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 01 červen, 2011 09:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Help To Petr67: Zkus změnu brzdových destiček, brzdové kapaliny a dále je pak možná výměna brzdových hadiček za pancéřové.

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Týša



Věk: 51
Založen: 20. 08. 2007
Příspěvky: 622
Bydliště: Ústí nad Labem

Motorka: VT 1100C sc 18
honduras.gif
PříspěvekZaslal: st 01 červen, 2011 09:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

nelam si s tím hlavu, zadní buben je stejně pro parádu, musíš s tím počítat nebo to prostě ignorovat a věřit,že to ubrzdíš předkem Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
We’re just passengers. Enjoy the ride.....

Blíženci Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele TýšaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
ezra



Věk: 61
Založen: 04. 02. 2011
Příspěvky: 52
Bydliště: Kutná Hora

Motorka: honda VT 800
neth_antilles.gif
PříspěvekZaslal: st 01 červen, 2011 12:15  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jen pro ilustraci nedávno jsem čet jak si jeden motorkář splnil sen a projel ROUTE 66 na Harleyi.Samo jich jelo víc a po cestě potkali amíky na Hárleyích.Samo slovo dalo slovo a amíci obdivovali Hárleye .Jeden z doprovodu se chtěl taky pochlubit motorkou a to Honda GOLD WING 1800.A ten amík to okouk a povídá pěkná rejže tohle je od HONDY nejlepší skůtr co vyrobily. Good

_________________
DUM SPIRO SPERO

Rak Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele ezraZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Petr67



Věk: 56
Založen: 04. 10. 2010
Příspěvky: 24
Bydliště: BRNO

Motorka: VT 750Canada 1986 RC14E
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 01 červen, 2011 15:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Hlavu si s tím trochu lámu , protože před hondou byl intruder VL 125 a ten poti hondě stál na fleku , tak vidím ten rozdíl v brzdícím účinku . Kolikrát brzdím očima ale vždy ubrzdím Smile Zkusím výměnu destiček za EBC sintrované a ještě nechám přebrousit přední kotouč , jelikož má vydřené drážky. Nic víc pro to nemohu udělat . Chtěl bych se zeptat EZRY jestli mu to tyky tak blbě brzdí ? Jinak s motorkou jsem max spokojený . HOJ HOJ HOJ a rejže se neboj ....co nějaká amerik Surprised


Lev Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele Petr67Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 01 červen, 2011 15:26  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jestli máš gumové hadičky, vyměň je, po těch letech povolí!

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Petr67



Věk: 56
Založen: 04. 10. 2010
Příspěvky: 24
Bydliště: BRNO

Motorka: VT 750Canada 1986 RC14E
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 01 červen, 2011 15:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jsou tam pancéřové . Dík za info .


Lev Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele Petr67Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Anonymní








PříspěvekZaslal: út 07 červen, 2011 18:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj jak se říká na posranýho i hajzl spadne.Nejsřív cerunka ztratila mobil z fotkama ,pak mi odešlo palivový čerpadlo no a ve finále uhodil blesk do baráku a odešel bez rozloučení pc.Tak píšu na netebooku a je to porod.jak začít psát čísla a tím se i přihlásit netuším.Jen odpovědˇ na ty brzdy páč do čtvrka než budu mít pc zpět to nejsem schopen dostat ofiko.Zadní brzda no spíš jen jako poviná výbava.zato předek to je jak břitva to se musím moooc hlídat ta blokuje docela rychle.ezra song


  
HondaMCH

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 07 červen, 2011 19:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Když se to sere, tak i v kundě na hřebík narazíš Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
ezra



Věk: 61
Založen: 04. 02. 2011
Příspěvky: 52
Bydliště: Kutná Hora

Motorka: honda VT 800
neth_antilles.gif
PříspěvekZaslal: út 07 červen, 2011 19:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jooo to máš pravdu nevím jak ale sem se přihlásil.Vždycky mě fascinuje jak se píše intuitivní ovládání.To mám pocit že jsem totál retard.Páč intuitivně to nejde ani vomylem mad

_________________
DUM SPIRO SPERO

Rak Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele ezraZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ezra



Věk: 61
Založen: 04. 02. 2011
Příspěvky: 52
Bydliště: Kutná Hora

Motorka: honda VT 800
neth_antilles.gif
PříspěvekZaslal: út 07 červen, 2011 20:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ještě 1 pozitivní zpráva čerpadýlko přišlo už zpět za cenu výměna ,práce,ppl 990k je to víc než slušný.Jen nevím jestli to měnit hned.Páč na to čerpadýlko z Introše mi to nejen při2000 otáčkách necuká,ale plynule zrychluje ,ale jede to za neuvěřitelných 4,2l. Good Good

_________________
DUM SPIRO SPERO

Rak Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele ezraZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 07 červen, 2011 20:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já myslím že s opraveným čerpadlem bude makat stejně dobře mad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
ezra



Věk: 61
Založen: 04. 02. 2011
Příspěvky: 52
Bydliště: Kutná Hora

Motorka: honda VT 800
neth_antilles.gif
PříspěvekZaslal: so 11 červen, 2011 18:25  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak jsem dnes namontoval opravený čerpadlo.FIRMA TOP MOTO odvedle celkem slušný výkon.Ve středu jsem to poslal a v pondělí to měl zpátky.Sice jsem se divně koukal,že ten komponent co mi poslali zpět navykazuje žádnou ujmu,ale co za 990k to přeci nebudu řešit.Dnes jsem se jal provést výměnu.CCA 1 se povedlo.vyměnil jsem čerpadlo z Introša za origo.Vemu za klíček a TICHO.Nastartuju a......... ZASE TICHO!!!!!!!!.Tahám za drátky z čerpadla a sem tam se ozve cvknutí.Tož závada ja někde jinde.TOŽ DĚKUJI TÍM TO FIRMĚ ŽE VYMĚNILA KOMPONENT KTERÝ VYMĚNIT NEPOTŘEBOVAL. Surprised Pokud by někdo projevil zájem o originál má najeto cca 10000km můžem se dohodnout na ceně bude lidová.DĚKUJI TÍM TO TOP MOTO ZA ZKURVENÝ VÍKEND. Good

_________________
DUM SPIRO SPERO

Rak Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele ezraZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 11 červen, 2011 21:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak to potěší mad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

ezra



Věk: 61
Založen: 04. 02. 2011
Příspěvky: 52
Bydliště: Kutná Hora

Motorka: honda VT 800
neth_antilles.gif
PříspěvekZaslal: út 14 červen, 2011 19:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak snad už je to v poho.Kamarád mekanik mi zdělil co bylo za problém.Po výměně nového dílu oprapravář ve snaze zabezpečit čerpadlo proti vlhkosti použil lukaprén a to vtakové míře,že celý komponet tj kladívka zalil.Vlhko sice vniknout nemohlo,ale slepené kladívka nechápali voco go.Prý celá závada,ale byla v uvolněnén drátku u membrány.Byl přiletován a snad už BUDU JEN JEZDIT.Whe are the champions LIBORE.Bardzo dzenkujem. song song

_________________
DUM SPIRO SPERO

Rak Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele ezraZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 14 červen, 2011 19:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Je to prostě Honda a to makat musí mad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 14 červen, 2011 21:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Hlavně doraž na sraz. To bude nejlepší zkouška.

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

ezra



Věk: 61
Založen: 04. 02. 2011
Příspěvky: 52
Bydliště: Kutná Hora

Motorka: honda VT 800
neth_antilles.gif
PříspěvekZaslal: so 23 červenec, 2011 21:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tož douho sem tu nepsal.Dneska se se vydal na delší cestu přesně aniž bych chtěl rovných 400km.Sic mám pocit že přez mojí řytˇ přejel zájezd bukvic.Nádhera jen v jedný zákrutˇe sem to už vzdával,ale pa sem si řek vem za to a napo sem to dostal na silnici.serdíčko tlouklo cca 300 za min,ale urval sem to z výkopu ven.Sem si řek Járouši na to abys to položil a vykroužil v 90 nemáš a pokud to chceš zkusit je to nej cesta na krchov.Sem posera příští zákrutu sem jel 50. mad

_________________
DUM SPIRO SPERO

Rak Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele ezraZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 23 červenec, 2011 23:49  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To umí každej debil, by se v zatáčce zabil, to není na bláznění to je na pohodovou jízdu Shocked M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr