Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Marty



Věk: 59
Založen: 18. 07. 2009
Příspěvky: 497
Bydliště: Horoměřice

Motorka: VT 750C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 15 červen, 2011 14:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

nice Prima, že se nás sjede tolik už ve čtvtek, práce bude habakuk... Enjoy
Tak mě napadá, co udělat příští sraz od úterý do pátku? To bychom se sjížděli už v sobotu... Razz Razz Razz

_________________
Cesta je cíl

Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele MartyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
čiko



Věk: 40
Založen: 26. 08. 2009
Příspěvky: 37
Bydliště: plzeň, hd

Motorka: VT600C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 15 červen, 2011 16:33  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tak to vypadá, že přijedu až v sobotu a budu jen přes den...chytla mě nějaká nemoc, tak asi s váma lidi moc nepopiju Confused


Váhy Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele čikoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 15 červen, 2011 16:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

čiko napsal:
...chytla mě nějaká nemoc, tak asi s váma lidi moc nepopiju Confused

Mě taky bere E.coli a co......alkohol má deinfekční účinky párty

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

čiko



Věk: 40
Založen: 26. 08. 2009
Příspěvky: 37
Bydliště: plzeň, hd

Motorka: VT600C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 15 červen, 2011 17:20  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Baron napsal:
čiko napsal:
...chytla mě nějaká nemoc, tak asi s váma lidi moc nepopiju Confused

Mě taky bere E.coli a co......alkohol má deinfekční účinky párty

hehe...kéž by to bylo tak jednoduchý Smile


Váhy Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele čikoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 15 červen, 2011 17:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To Fabien: To mě opravdu mrzí.

V ten čtvrtrk okolo 16:00 je opravdu dostačující až až.

Pokud někdo přijede dřív, nikdo tam nebude a nebude pršet - tak co. Vždyť jde o pohodu. Já plánuju odjezd z domova o dvanácté, ale víte jak to je. Pokud tam budu první, prostě si lehnu do trávy a siesta. Pokud dojedu o šesté, taky se nic neděje, prostě pohoda.

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Honza P



Věk: 65
Založen: 07. 09. 2008
Příspěvky: 163
Bydliště: Nepomuk- Dvorec

Motorka: VT750C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 15 červen, 2011 20:54  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Vážení, omlouvám se ,ale přijedu jenom na sobotu a zdržím se jen přes den ,to znamená že budou volné 2 místa v chatce,,,,
suché silnice a slunce v zádech,,, song Enjoy chopper


Kozoroh Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Honza PZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

sirgeorge



Věk: 49
Založen: 01. 09. 2009
Příspěvky: 110
Bydliště: Poceplice

Motorka: VT 1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 15 červen, 2011 21:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

S politovanim v srdci oznamujeme ze nam onemocnelo dite a proto se Sirgeorge & Macy o vikendu nezucastnime. Uvolnete prodim nasi chatku komu bude treba, diky a snad nekdy priste...


Váhy Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele sirgeorgeZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Sally



Věk: 60
Založen: 21. 04. 2010
Příspěvky: 832
Bydliště: Slaný

Motorka: VT 750 Shadow Spirit
confederate.gif
PříspěvekZaslal: čt 16 červen, 2011 13:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já bohužel dnes nedorazim, musim na noční. Ale zítra jsem tam.

_________________
Omnia mea mecum porto.

Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SallyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 16 červen, 2011 16:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Co to je za morálku tohle to? bití


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
HondaMCH

Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 17 červen, 2011 07:32  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak si to tam užijte - my máme pátek, sobota a neděle představení v divadle, takže bohužel musím tvořit kultůru. Pozdravuju všechny Shadowáky a snad někdy příště Good


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Sally



Věk: 60
Založen: 21. 04. 2010
Příspěvky: 832
Bydliště: Slaný

Motorka: VT 750 Shadow Spirit
confederate.gif
PříspěvekZaslal: pá 17 červen, 2011 08:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak já už jsem doma, se zkulturnim, oholím hlavu Shocked , zabalím a jeduuu chopper

_________________
Omnia mea mecum porto.

Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SallyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Petr.VF



Věk: 40
Založen: 11. 10. 2010
Příspěvky: 324
Bydliště: Luštěnice

Motorka: Shadow VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 17 červen, 2011 09:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak jsem posnídal, oholím hlavu, zabalím a po 11tý vyrážím Enjoy


Blíženci Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele Petr.VFZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

rewulf



Věk: 46
Založen: 06. 08. 2010
Příspěvky: 82
Bydliště: Český Brod

Motorka: VT750C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 17 červen, 2011 09:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

opatrne Enjoy


Váhy Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele rewulfZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Sally



Věk: 60
Založen: 21. 04. 2010
Příspěvky: 832
Bydliště: Slaný

Motorka: VT 750 Shadow Spirit
confederate.gif
PříspěvekZaslal: pá 17 červen, 2011 09:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Hlava nablýskána, jdu se strojit song

_________________
Omnia mea mecum porto.

Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SallyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Petr.VF



Věk: 40
Založen: 11. 10. 2010
Příspěvky: 324
Bydliště: Luštěnice

Motorka: Shadow VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 17 červen, 2011 10:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jdu vytáhnout mašinu, navěsím brašně, ustrojím se a hurá na cestu


Blíženci Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele Petr.VFZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 17 červen, 2011 11:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

.....a u nas od rána lije jaxviňa Sad Sad

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
major



Věk: 60
Založen: 20. 12. 2009
Příspěvky: 230
Bydliště: Nákří 33

Motorka: VT 750 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 17 červen, 2011 11:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tak změna..........víkend mám pracovní, takže nikam nejedu. mad užijte si to i za mně a dejte na sebe pozor.


Rak Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele majorZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 17 červen, 2011 11:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

major napsal:
tak změna..........víkend mám pracovní, takže nikam nejedu. mad užijte si to i za mně a dejte na sebe pozor.

pláč pláč pláč pláč

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 17 červen, 2011 11:24  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mno vida ...... svitlo slunko. Pomalu vyrazim. Už se na vás těším tlamy Enjoy Enjoy

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Petr.VF



Věk: 40
Založen: 11. 10. 2010
Příspěvky: 324
Bydliště: Luštěnice

Motorka: Shadow VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 17 červen, 2011 12:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak hlásím příjezd na benzínku RobinOIL v Chuchli.


Blíženci Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele Petr.VFZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr